Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar mufinka_123

11 lutego 2019, 01:11

Ja nigdy nie mam postanowień. NIGDY

Avatar
Konto usunięte

31 grudnia 2018, 16:53

Ja nigdy nie mam postanowień, więc nie muszę się wysilać, żeby je spełnić.

Avatar StachuIJones

6 stycznia 2017, 21:54

według mnie powinno być tak ale ja jestem popie*dolony '' Pamiętaj im mniej postanowień tym więcej rozczarowań''

Avatar
Konto usunięte

22 stycznia 2016, 19:27

A ja se wczoraj fapałem.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar
Konto usunięte

27 stycznia 2016, 12:08

Myślałem że nikt tu nie czyta komentarzy! D:

Avatar
Konto usunięte

5 marca 2016, 22:57

A ja tu dalej paTROLLuję

Avatar trefelek

5 stycznia 2016, 12:10

Najlepiej mieć jedno, ale się go trzymać

Avatar
Konto usunięte

31 grudnia 2015, 13:44

Moje postanowienie: w 2016 nic sobie nie złamać, ale to chyba niemożliwe ;-;

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (9)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (9)
Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 2 stycznia 2016, 17:12

Może i tak, ale są uznawane przez wszystkich za creepypasty.

Avatar
Konto usunięte

2 stycznia 2016, 17:30

*JeffoKidy

Avatar kubba007

1 stycznia 2016, 15:23

Moje postanowienie-dotrzymać postanowienia.

Avatar LoveDiamond

1 stycznia 2016, 23:28

@kubba007: Rozczarujesz się.

Avatar
Konto usunięte

31 grudnia 2015, 13:45

Przeżyć.
Mam nadzieje, że się nie zawiodę.

Avatar LoveDiamond

1 stycznia 2016, 11:32

Zawiedziesz się.

Avatar
Konto usunięte

1 stycznia 2016, 14:58

@LoveDiamond: Wiedziałem...

Avatar arki316

31 grudnia 2015, 14:11

Moje postanowienie na nowy rok - nie mieć żadnych postanowień. Czuję, że się uda...

Avatar Windows_10

31 grudnia 2015, 14:19

@arki316: ja też mam

Avatar LoveDiamond

1 stycznia 2016, 01:24

@arki316: Nie, bo już masz postanowienie.

Avatar arki316

1 stycznia 2016, 12:22

@LoveDiamond: ale ono już się spełniło.

Avatar oliwia1317

31 grudnia 2015, 15:26

Postanawiam:
Nic nie robić
Nadal być brzydka 👌
Nie rozczaruje sie w tym roku:')

Avatar LoveDiamond

1 stycznia 2016, 11:32

@oliwia1317: Rozczarujesz się.

Avatar
Konto usunięte

31 grudnia 2015, 13:09

Być mniej zboczona w szkole.... •-•

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (14)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (14)
Avatar LoveDiamond

1 stycznia 2016, 01:29

Zajrzałam na twój profil. Połowa się zgadza.

Avatar
Konto usunięte

1 stycznia 2016, 01:35

Avatar LoveDiamond

1 stycznia 2016, 01:21

Postanawiam nie robić postanowień.

Avatar drollercastergirl

31 grudnia 2015, 15:50

Moim postanowieniem na 2016 jest dokończyć oglądać wszystkie filmy które zaczęłam.

Avatar ukr0707

31 grudnia 2015, 13:56

To jak jestem nieukiem i na nowy rok mam zamiar nie uczyć się, to znaczy ze na nowy rok będę przewyższał każdego w nauce i będę srał Noblami.

Avatar LifeToLife

31 grudnia 2015, 15:40

@ukr0707: W dodatku fioletowymi. Fioletowymi Noblami.

Avatar mooped

31 grudnia 2015, 13:13

"w 2016 rozpoczne trening saitamą" tyle osób się zawiezie. ..

Avatar oliwia1317

31 grudnia 2015, 15:27

@mooped: rozpocznę ^^ padnę po dwóch dniach, ale co z tego.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Niegrzeczny Oskarek

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

To musiało być męczące

Ikony

Płać pan

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka