Nowy rok, nowe postanowienia?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
To musiało być męczące
Ikony
Płać pan
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 lutego 2019, 01:11
Ja nigdy nie mam postanowień. NIGDY
Odpisz
31 grudnia 2018, 16:53
Ja nigdy nie mam postanowień, więc nie muszę się wysilać, żeby je spełnić.
Odpisz
6 stycznia 2017, 21:54
według mnie powinno być tak ale ja jestem popie*dolony '' Pamiętaj im mniej postanowień tym więcej rozczarowań''
Odpisz
22 stycznia 2016, 19:27
A ja se wczoraj fapałem.
Odpisz
24 stycznia 2016, 10:58
Fajno
Odpisz
24 stycznia 2016, 11:41
Nikt nie miał tego zobaczyć! :C
Odpisz
27 stycznia 2016, 12:02
Niestety. Ten obrazek jest pierwszy na liście Obrazki Miesiąca >:D
Odpisz
27 stycznia 2016, 12:08
Myślałem że nikt tu nie czyta komentarzy! D:
Odpisz
5 marca 2016, 22:57
A ja tu dalej paTROLLuję
Odpisz
5 stycznia 2016, 12:10
Najlepiej mieć jedno, ale się go trzymać
Odpisz
31 grudnia 2015, 13:44
Moje postanowienie: w 2016 nic sobie nie złamać, ale to chyba niemożliwe ;-;
Odpisz
31 grudnia 2015, 15:45
Wiem, że nie na temat, ale Twój avek przypomina mi Ninę The Killer... To prawda? :')
Odpisz
31 grudnia 2015, 15:46
@LifeToLife: Tak, to Nina the Killer xD A u Ciebie Jeff the Killer, tak?
Odpisz
31 grudnia 2015, 15:50
Tak. ;p
Odpisz
31 grudnia 2015, 15:51
@LifeToLife: Fani creepypast, łączmy się!
Odpisz
31 grudnia 2015, 16:01
*Łączy się*.
Odpisz
Edytowano - 2 stycznia 2016, 15:27
mówisz FANI creepypasty a na avatarze jest kto? "nina the killer" czy jak to jej tam ludzie.....jest TYLKO JEFF THE KILLER i ewentalnie Jane...:___________________:
Odpisz
2 stycznia 2016, 17:00
Od kiedy Jeff I reszta tego crapu są creppypastami?
Odpisz
2 stycznia 2016, 17:03
Kurde, są to postacie z creepypast, muszę zacząć wyrażać się zrozumiale ;-;
Odpisz
2 stycznia 2016, 17:07
Tyle, że to są CRAPYpasty
Odpisz
Edytowano - 2 stycznia 2016, 17:12
Może i tak, ale są uznawane przez wszystkich za creepypasty.
Odpisz
2 stycznia 2016, 17:30
*JeffoKidy
Odpisz
1 stycznia 2016, 15:23
Moje postanowienie-dotrzymać postanowienia.
Odpisz
1 stycznia 2016, 23:28
@kubba007: Rozczarujesz się.
Odpisz
31 grudnia 2015, 13:45
Przeżyć.
Mam nadzieje, że się nie zawiodę.
Odpisz
1 stycznia 2016, 11:32
Zawiedziesz się.
Odpisz
1 stycznia 2016, 14:58
@LoveDiamond: Wiedziałem...
Odpisz
31 grudnia 2015, 14:11
Moje postanowienie na nowy rok - nie mieć żadnych postanowień. Czuję, że się uda...
Odpisz
31 grudnia 2015, 14:19
@arki316: ja też mam
Odpisz
1 stycznia 2016, 01:24
@arki316: Nie, bo już masz postanowienie.
Odpisz
1 stycznia 2016, 12:22
@LoveDiamond: ale ono już się spełniło.
Odpisz
31 grudnia 2015, 15:26
Postanawiam:
Nic nie robić
Nadal być brzydka 👌
Nie rozczaruje sie w tym roku:')
Odpisz
1 stycznia 2016, 11:32
@oliwia1317: Rozczarujesz się.
Odpisz
31 grudnia 2015, 13:09
Być mniej zboczona w szkole.... •-•
Odpisz
31 grudnia 2015, 13:11
Ok, weź ty zapros "Pan_Jaszczur" na rozmowy prywatne to ci pomoże *wali facepalma* albo z tobą się będzie dzielił swoimi...ale kto wie...
Odpisz
31 grudnia 2015, 13:13
Wole sama unikać dziwnego gadania...
Odpisz
31 grudnia 2015, 13:14
Ale on ci raczej pomoże... nie zbyt lubi o tym drugim gadac...uwierz mi
Odpisz
31 grudnia 2015, 13:16
to mój brat ._. nie mam żadnych zboczen ._. on i ją niezbyt się lubimy
Odpisz
31 grudnia 2015, 13:17
mhm...
Odpisz
31 grudnia 2015, 13:17
co mhm
Odpisz
31 grudnia 2015, 13:43
No i jeszcze przytyć bo wyglądam jak jakaś anorektyczka...
Odpisz
31 grudnia 2015, 14:05
Czyżbym cię znał? Zboczona anorektyczka? Mam taką jedną w klasie... ;-;
Odpisz
31 grudnia 2015, 14:09
@sylwon1234: •-•
Odpisz
31 grudnia 2015, 14:23
Laska która chce przytyć o lol
Odpisz
Edytowano - 31 grudnia 2015, 14:24
@Terrusia: No sory mam 16 kilo nie dowagi :p
Odpisz
31 grudnia 2015, 14:38
FuckXD Dużo kurczę xD Rób tak jak ja iks de
Odpisz
1 stycznia 2016, 01:23
Jesteś mną?
Odpisz
1 stycznia 2016, 01:24
@LoveDiamond: Być może
Odpisz
1 stycznia 2016, 01:29
Zajrzałam na twój profil. Połowa się zgadza.
Odpisz
1 stycznia 2016, 01:35
@LoveDiamond: ;D
Odpisz
1 stycznia 2016, 01:21
Postanawiam nie robić postanowień.
Odpisz
31 grudnia 2015, 15:50
Moim postanowieniem na 2016 jest dokończyć oglądać wszystkie filmy które zaczęłam.
Odpisz
31 grudnia 2015, 13:56
To jak jestem nieukiem i na nowy rok mam zamiar nie uczyć się, to znaczy ze na nowy rok będę przewyższał każdego w nauce i będę srał Noblami.
Odpisz
31 grudnia 2015, 15:40
@ukr0707: W dodatku fioletowymi. Fioletowymi Noblami.
Odpisz
31 grudnia 2015, 13:13
"w 2016 rozpoczne trening saitamą" tyle osób się zawiezie. ..
Odpisz
31 grudnia 2015, 15:27
@mooped: rozpocznę ^^ padnę po dwóch dniach, ale co z tego.
Odpisz