Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Powodzenia
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Totalnie
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Niezniszczalne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 grudnia 2015, 18:21
Jeszcze jedno:
Odpisz
31 grudnia 2015, 20:02
@rozwalgo: widać, jestem facetem w 99%
Odpisz
31 grudnia 2015, 20:33
@rozwalgo: Ja wpisuję randomowe nazwy folderów tylko na pewien czas bo potem je usuwam gdy mi są nie potrzebne.
Odpisz
26 maja 2016, 14:15
@rozwalgo: Mam mi nie mówiła że jestem fcetem. ;-;
Odpisz
5 czerwca 2016, 19:50
@rozwalgo: ja jestem kobietą a mam tak jak faceci. :I
Odpisz
16 września 2016, 18:07
@Soczyniaaa: W głębi duszy jesteś facetem. :| XD
Odpisz
22 września 2016, 19:41
@Aventroxx: W sumie... nienawidzę chodzić w sukniach... malować się też nie lubię... .-.
Odpisz
4 lutego 2017, 13:26
@rozwalgo: Powinno byc fapfolder.
Odpisz
6 lutego 2017, 19:46
@czarekdoge100: mama by się skapneła
Odpisz
27 czerwca 2017, 09:54
@czarekdoge100: Robi się labirynt z folderów, a na jego końcu "praca domowa".
Odpisz
27 czerwca 2017, 09:54
@Archeologwinternetach: nom
Odpisz
16 października 2016, 16:04
Czy coś ze mną jest nie tak? ;-; Mam biurko faceta,a pulpit kobiety ;-;
Odpisz
Edytowano - 26 maja 2016, 14:13
Ale mam mi nie mówiła że jestem facetem...Całe życie w kłamstwie....
Odpisz
1 stycznia 2016, 22:42
Gdzie Steam ja się pytam i gdzie jest krzyż?
Odpisz
31 grudnia 2015, 21:09
jestem pół koboetą pół męszczyzną...
Jestem womenmen...
Odpisz
1 stycznia 2016, 08:59
@nimo2001: bałagan na biurku i pulpicie? :P
Odpisz
1 stycznia 2016, 11:51
@wojtun: Porządek...
Odpisz
1 stycznia 2016, 14:15
@nimo2001: wiem najpierw kobieta potem mezczyzna-porzadek i porzadek
Odpisz
1 stycznia 2016, 12:11
O ku*wa, jestem facetem!
Odpisz
1 stycznia 2016, 11:52
0% zuzycia CPU, co ku*wa?
Odpisz
1 stycznia 2016, 00:55
Ej, a gdzie na pulpicie mężczyzny fap folder??
Odpisz
1 stycznia 2016, 03:05
@JapanBall: Trzeba go ukryć
Odpisz
1 stycznia 2016, 02:03
Mama nie powiedziała mi wielu rzeczy, ale mogła chociaż wspomnieć o tym, że jestem mężczyzną.
Odpisz
31 grudnia 2015, 22:32
Czyli jestem mężczyzną. Całe życie w kłamstwie.
Odpisz
31 grudnia 2015, 22:29
Huja tam
Odpisz
31 grudnia 2015, 20:54
Mam biurko mężczyzny i (chyba) pulpit kobiety, ale nie ma tam aż takiego bajzlu. Wszystko co potrzebuje mieć oddzielny folder, ma oddzielny folder, więc i tak pół pulpitu mam zajęte.
Odpisz
31 grudnia 2015, 20:43
Łał znów jestem mężczyzną :|
Odpisz
31 grudnia 2015, 20:01
byo
Odpisz
31 grudnia 2015, 19:04
Czyli jestem mężczyzną?!
Odpisz
31 grudnia 2015, 19:40
Tak
Odpisz