Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Kurdebele

1 stycznia 2016, 11:58

Mam nadzieję że w biedronce tak się nie stało ;/

Avatar Hasaczeq

31 grudnia 2015, 14:57

*[NIE DOTYCZY OBRAZKA]*
1.Czy ktoś z jejaków używał słuchawek SteelSeries Siberia v1?
Polecacie? Plusy, minusy?
2.Czy ktoś z jejaków używał słuchawek Sound Blaster 3D Tactic Alpha?
Polecacie? Plusy, minusy?
3. Co lepsze, Sibiera czy Sound Blaster?

Avatar
Konto usunięte

31 grudnia 2015, 15:43

@Hasaczeq: Siberia v1:
Plusy:
+Ładne
+Dobry dźwięk
+Dobrze trzymają się na uszach
Minusy:
-Mogą boleć uszy (od materiału)

Avatar Hasaczeq

1 stycznia 2016, 01:19

Te słuchawki są jeszcze produkowane? Bo na wszystkich sklepach internetowych są niedostępne.

Avatar
Konto usunięte

1 stycznia 2016, 02:02

@Hasaczeq: Niestety już ich nie produkują.A co do Sound Blasterów,też są dobre.A jeśli chcesz coś tańszego-Tracer Dragon.Super słuchawki,sam ich używam ;)

Avatar Hasaczeq

1 stycznia 2016, 02:10

Przez blisko 5 lat używałem Fatality HS800 od Creative'a ale wczoraj szlag je trafił.
Myślałem jeszcze nad Ozone Rage ST i Steel Series 3Hv2, ale ostatecznie kupię chyba te Sound Blastery.

Avatar matylda100404

31 grudnia 2015, 19:17

Radzę zacząć odróżniać lagi od bugów...

Avatar CeeKay

31 grudnia 2015, 19:05

Ubisoft in real life ( pisze to drugi raz bo było lel )

Avatar sweet_nothing

31 grudnia 2015, 18:14

No i .

Avatar Pixellend

31 grudnia 2015, 15:56

Chyba nie lagi tylko bugi

Avatar Jasonicos

Edytowano - 31 grudnia 2015, 14:59

Panie A plz
Nie zabieraj obrazków.

Avatar sylwon1234

31 grudnia 2015, 14:09

Admun kradnie obrazki... Nieładnie.

Avatar
lolman533

31 grudnia 2015, 14:10

@sylwon1234: Sylwun plz.

Avatar sylwon1234

31 grudnia 2015, 14:58

Zlatan Ploxz ;-;

Avatar Illuminati

31 grudnia 2015, 14:56

" niestety nie udało nam sie wysłać tego przelewu " ale pieniądze znikły ;_;

Avatar ognistyptak555

31 grudnia 2015, 14:16

już masz skończyć fapać a tu nagle "został pan rzołączony z serwerem , prosimy spróbować później" ;-;

Avatar UkradliMiNick

Edytowano - 31 grudnia 2015, 14:34

@ognistyptak555: ten mikrozawał gdy grasz i nagle cię wywalają za lagi...

Avatar MrWonny

31 grudnia 2015, 14:22

W biedronce byłyby jeszcze gorsze...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Tacy sami, a ściana między nami

Przerwa na herbatkę

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Totalnie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka