Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Tacy sami, a ściana między nami
Przerwa na herbatkę
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Totalnie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 stycznia 2016, 11:58
Mam nadzieję że w biedronce tak się nie stało ;/
Odpisz
31 grudnia 2015, 14:57
*[NIE DOTYCZY OBRAZKA]*
1.Czy ktoś z jejaków używał słuchawek SteelSeries Siberia v1?
Polecacie? Plusy, minusy?
2.Czy ktoś z jejaków używał słuchawek Sound Blaster 3D Tactic Alpha?
Polecacie? Plusy, minusy?
3. Co lepsze, Sibiera czy Sound Blaster?
Odpisz
31 grudnia 2015, 15:43
@Hasaczeq: Siberia v1:
Plusy:
+Ładne
+Dobry dźwięk
+Dobrze trzymają się na uszach
Minusy:
-Mogą boleć uszy (od materiału)
Odpisz
1 stycznia 2016, 01:19
Te słuchawki są jeszcze produkowane? Bo na wszystkich sklepach internetowych są niedostępne.
Odpisz
1 stycznia 2016, 02:02
@Hasaczeq: Niestety już ich nie produkują.A co do Sound Blasterów,też są dobre.A jeśli chcesz coś tańszego-Tracer Dragon.Super słuchawki,sam ich używam ;)
Odpisz
1 stycznia 2016, 02:10
Przez blisko 5 lat używałem Fatality HS800 od Creative'a ale wczoraj szlag je trafił.
Myślałem jeszcze nad Ozone Rage ST i Steel Series 3Hv2, ale ostatecznie kupię chyba te Sound Blastery.
Odpisz
31 grudnia 2015, 19:17
Radzę zacząć odróżniać lagi od bugów...
Odpisz
31 grudnia 2015, 19:05
Ubisoft in real life ( pisze to drugi raz bo było lel )
Odpisz
31 grudnia 2015, 18:14
No i .
Odpisz
31 grudnia 2015, 15:56
Chyba nie lagi tylko bugi
Odpisz
Edytowano - 31 grudnia 2015, 14:59
Panie A plz
Nie zabieraj obrazków.
Odpisz
31 grudnia 2015, 14:09
Admun kradnie obrazki... Nieładnie.
Odpisz
31 grudnia 2015, 14:10
@sylwon1234: Sylwun plz.
Odpisz
31 grudnia 2015, 14:58
Zlatan Ploxz ;-;
Odpisz
31 grudnia 2015, 14:56
" niestety nie udało nam sie wysłać tego przelewu " ale pieniądze znikły ;_;
Odpisz
31 grudnia 2015, 14:16
już masz skończyć fapać a tu nagle "został pan rzołączony z serwerem , prosimy spróbować później" ;-;
Odpisz
Edytowano - 31 grudnia 2015, 14:34
@ognistyptak555: ten mikrozawał gdy grasz i nagle cię wywalają za lagi...
Odpisz
31 grudnia 2015, 14:22
W biedronce byłyby jeszcze gorsze...
Odpisz