Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
A, okej
Można, tylko trzeba wstawać rano
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Pozdrawiam świetliki
To by wystarczyło
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 lutego 2018, 12:09
Tak naprawdę to był błąd gry
Odpisz
20 marca 2017, 18:59
na famicomie
Odpisz
3 października 2016, 13:31
Te poziomy to glitche.
Odpisz
20 października 2016, 22:21
@DanateDMC: też od archona? XD
Odpisz
20 października 2016, 22:42
@Michalol222: Po prostu wiem jak działał famicon.
Odpisz
17 listopada 2016, 23:07
@DanateDMC: Famicom
Odpisz
22 stycznia 2016, 22:16
aż mi się pegazusa zachciało odkopać. Na półce nadal leży kilka kartridży :D
Odpisz
22 stycznia 2016, 21:32
...?
Odpisz
15 października 2016, 19:58
@nikaFNIN: ?????????????????????????????????
Odpisz
6 lipca 2018, 19:41
@arenak1111: ????????????
Odpisz
1 marca 2022, 17:15
@login_: ??????????????????
Odpisz
22 stycznia 2016, 19:37
Jest jakieś wideo z tymi poziomami?
Odpisz
31 grudnia 2015, 08:45
Co za przypadek, PacMan też miał 256 poziomów. Ostatni był pełen bugów powodujący niewidzenie gry, ale do tej pory chyba jedna osoba go przeszła.
Odpisz
31 grudnia 2015, 11:12
Chuck Norris.
Odpisz
31 grudnia 2015, 11:56
@FreezyPop: chuck mam wszystkie rekordy na świecie a ta księga to wyniki tych co byli najblizej
Odpisz
22 stycznia 2016, 15:54
każdy poziom w pac-manie jest podporządkowany jednemu bitowi odpowiadającemu poziomowi. bitów jest 255, więc przechodząc z 255 lvla na następny gra próbuje zrobić dwie plansze na raz (1 i 256), ale jej to nie wychodzi. Na podobnej zasadzie działają adresy IP. Zauważyłeś że żadna liczba w adresie IP nie jest wyższa niż 255?
Odpisz
22 stycznia 2016, 16:42
jest poradnik jak przejść pac mana
Odpisz
22 stycznia 2016, 17:11
@Michalol222: W sygnale 256 bitów występują liczby o 1 do 255 plus 0 jako pierwsze. Właśnie dlatego IP nigdy nie jest większe niż 255 bo następna liczba już nie może fizycznie wystąpić w tym sygnale. Musiałoby dopiero być ich 512, większych już chyba nie ma, a przynajmniej się nie stosuje.
Odpisz
22 stycznia 2016, 15:20
Nintendo 64? Super Nintendo? (3)DS? GameCube?
Odpisz
22 stycznia 2016, 15:39
@King_Stone_69: nintendo entertainment system w skrócie Nes w Polsce znany jako Pegazus
Odpisz
22 stycznia 2016, 15:59
@King_Stone_69: ja mam 3ds i czasami jescze w mario gram.
Odpisz
22 stycznia 2016, 16:20
@DziwnyPan: ja też mam 3da
Odpisz
Edytowano - 9 stycznia 2016, 22:10
"na Nintendo" - nie znam takiej konsoli. ;)
Jest Famicon, jest Nintendo Entertainment System (NES), ale samo Nintendo to firma, nie konsola.
Odpisz
2 stycznia 2016, 19:42
a Mario i Luidzi to kuzyni Giany i Marii (jak napisałam jakąś nazwę źle to sorry )
Odpisz
22 stycznia 2016, 15:51
@Angela336: Kogo..?
Odpisz
22 stycznia 2016, 15:56
sprawdź sobie w internecie
Odpisz
22 stycznia 2016, 19:43
@Angela336: Ta gra, o której mówisz była zżynką z Mario na C64 o ile dobrze pamiętam
Odpisz
22 stycznia 2016, 20:25
@BOOMBOOX: nie Giana była inną grą
Odpisz
31 grudnia 2015, 10:21
O te cwane Nintendo...
Odpisz