Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Eskadrowy

11 września 2021, 16:48

Haha, pozdrawiam, przeżyłem zime w 2021

Avatar
Konto usunięte

20 lutego 2017, 22:19

Napławde??????

Avatar
Konto usunięte

3 stycznia 2016, 15:30

JAKIM CUDEM MAM -18 STOPNI I NIE MA ŚNIEGU

Avatar pankefirek

3 stycznia 2016, 17:20

opady śniegu nie są zależne od temperatury może być -20°C i brak śniegu, a może być -5°C i ogromne opady

Avatar
Konto usunięte

3 stycznia 2016, 20:27

@pankefirek: Ale to tak nie przyzwoi matce naturze nie ofiarować nam śniegu przy -15

Avatar
Konto usunięte

3 stycznia 2016, 14:32

U mnie pizga od skerwusyna a śniegu nie ma

Avatar pawelek9889

3 stycznia 2016, 19:13

Może odpaliłeś Obliviona zamiast Skyrim?

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 3 stycznia 2016, 14:12

U mnie jest.

Avatar Julciaak

Edytowano - 3 stycznia 2016, 14:40

Pjona!

Avatar
Konto usunięte

3 stycznia 2016, 17:02

łączmy się!

Avatar Pikachu

3 stycznia 2016, 19:13

U mnie też, ale mało i pewnie szybko zniknie.

Avatar AbczyX

3 stycznia 2016, 16:08

U mnie -14 i śnieg jest. -.-

Avatar kawtkawt

3 stycznia 2016, 16:30

@AbczyX: mam podobnie

Avatar
Konto usunięte

3 stycznia 2016, 17:02

@AbczyX: u mnie, też jest śnieg

Avatar
Konto usunięte

3 stycznia 2016, 14:04

Ja widziałam
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Na zdjęciach.

Avatar
Konto usunięte

3 stycznia 2016, 14:15

A ja widziałam
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Zaraz, co to śnieg?

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 3 stycznia 2016, 14:18

Takie białe, co potrafi być żółte, jest zimne i się roztapia. Nie jedz śniegu, szczególnie żółtego śniegu!

Avatar
Konto usunięte

3 stycznia 2016, 14:59

Czyli ta legenda to prawda!

Avatar
Konto usunięte

3 stycznia 2016, 15:11

Legenda stała się prawdą ;-;

Avatar kronim

3 stycznia 2016, 14:34

słyszałem legendy że śnieg na prawdę istnieje !

Avatar Bilboo_Baggins

Edytowano - 3 stycznia 2016, 14:37

@kronim: Jedyne legendy bez ziarnka prawdy.

Avatar sweet_nothing

3 stycznia 2016, 14:37

Ja codziennie muszę widzieć śnieg robiony z łupieżu mojego brata

Avatar pawelek9889

3 stycznia 2016, 14:04

Dokładniej od początku października

Avatar SuperOutaku

3 stycznia 2016, 14:10

@pawelek9889: Mieszkam w górach.:P też braku śniegu.

Avatar benek10

3 stycznia 2016, 14:32

@SuperOutaku: jakim cudem ja obok domu trochę mam ?

Avatar Mashesse

3 stycznia 2016, 14:28

U mnie pada teraz

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Można, tylko trzeba wstawać rano

Tacy sami, a ściana między nami

Frustrujące

Równi i równiejsi

Rel

No to posłuchane

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka