Wyobraź sobie, że ktoś Ci wręcza...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przyszłość jest piękna
Typowy NPC
To musiało być męczące
To się nie może nie udać
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Jakby trochę nie fair
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 lipca 2020, 12:57
No w końcu bym znalazł swoją myszkę
Odpisz
13 lipca 2019, 12:10
Jej, odzyskałem godność!
Odpisz
11 lutego 2019, 18:58
Jej, w końcu mam z powrotem moje słuchawki!
Odpisz
Edytowano - 23 listopada 2018, 15:09
To chyba by to musiał dźwigiem przenieść
Odpisz
23 września 2017, 22:39
Jak ma w tym moje rzeczy to to pudełko było by wysokie i szerokie na 25 m jak nie więcej
Odpisz
17 czerwca 2018, 12:36
@PoProstuWojtek: co ty ku*wa dom zgubiłeś?
Odpisz
17 czerwca 2018, 23:05
Nie ale wysypisko długopisów
Odpisz
21 maja 2018, 06:31
łiiii moje poki się znalazły :3
Odpisz
26 kwietnia 2018, 12:34
-Panie jo musioł przywieści ta paczka dźwigiem kurłaaaa pińset słoty sie należy
Odpisz
22 sierpnia 2017, 00:09
super
Odpisz
22 maja 2017, 08:42
sens życia :D
Odpisz
5 stycznia 2017, 07:54
Radość, chęć do życia, i wiele więcej
Odpisz
23 grudnia 2016, 15:07
Czapka, wisiorek, hajs i parę rzeczy
Odpisz
24 marca 2016, 22:03
a kirna moje pudelko
Odpisz
23 stycznia 2016, 19:28
Jedno pudło!? Jedno!? Ku*wa pytam się!? D:
Odpisz
9 stycznia 2016, 14:37
JEDNO pudełko?
Odpisz
14 stycznia 2016, 15:27
@mikimiki100: przecież może być dowolnego rozmiaru
Odpisz
15 stycznia 2016, 17:55
mój będzie wielkości domu :D
Odpisz
Edytowano - 15 stycznia 2016, 22:46
@kronim: moje* byłoby*
Odpisz
2 stycznia 2016, 23:15
Pieniądze z komunii.
Odpisz
2 stycznia 2016, 23:57
@Dead_Bload321: stary najbardziej prawdziwe 3 słowa w moim życiu
Odpisz
3 stycznia 2016, 01:50
@gabrysplodowski: 2, "i" raczej się nie zalicza... Figaro! Tutaj!
Odpisz
3 stycznia 2016, 14:10
@pawel4134: eee... chyba ,,z"
Odpisz
3 stycznia 2016, 14:16
@gabrysplodowski: Kup mi okulary ;_;
Odpisz
3 stycznia 2016, 22:40
@pawel4134: #kupujeokularyidajedorąkwłasnych
Odpisz
5 stycznia 2016, 19:39
@gabrysplodowski: #zakładaokularynatwarzwłasną
Odpisz
5 stycznia 2016, 20:09
@pawel4134: #czytagramatykedobrobardzo
Odpisz
6 stycznia 2016, 19:56
@gabrysplodowski: #tenuczućżekiedyśbyłeśgrammarnazi
Odpisz
6 stycznia 2016, 21:51
@pawel4134: #jodaskończyćtomusimymówi
Odpisz
7 stycznia 2016, 20:56
@gabrysplodowski: Ok, to narazie.
Odpisz
7 stycznia 2016, 21:58
@pawel4134: No cześć
Odpisz