To smutne uczucie, gdy szef mówi do Ciebie "You're fired!"
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To musiało być męczące
Hobby dla faceta
Zdeklasowani znowu
Ikony
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Fajnie że odpowiedzieli
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 czerwca 2016, 23:20
Shieeeeeeet....
Odpisz
2 stycznia 2016, 12:06
Czyżby największa haubica czołgowa?
Odpisz
2 stycznia 2016, 12:54
@kamykPL: Sturmtiger. Napisałem o czołgu, bo większość by się nie połapała z "samobieżne działo szturmowe".
Odpisz
30 stycznia 2016, 16:39
@Fox__: Dokładniej wyrzutnia pocisków rakietowych , które służyły do zatapiania statków , a że Niemcy(III Rzesza (jak ktoś woli)) były zdesperowane to wbudowały właśnie wyrzutnie 380mm do kadłubów Tigera I.
Odpisz
30 stycznia 2016, 17:22
@FuryGaming: A nie VI B?
Odpisz
30 stycznia 2016, 17:32
@Fox__: Masz na myśli PzKpfw. VI B (Tiger 1 B) ?
Odpisz
30 stycznia 2016, 17:36
@FuryGaming: Panzerkampfwagen VI ausführung B szerzej znany jako Tygrys II, Tygrys Królewski, czy Bengalski. Mniejsza, trochę doczytałem i były to późne Tygrysy I z kadłubem podobnym do tego w II.
Odpisz
Edytowano - 30 stycznia 2016, 17:40
@Fox__: Sturmtiger posiadał jedynie kadłub Tigera I (nie zorientowałem się co wcześniej miałeś na myśli bo wiele było wersji Tigera w tym właśnie Sturmtiger)
Odpisz
31 stycznia 2016, 09:50
@FuryGaming: Moździerz rakietowy który miał być pierwotnie zamontowany dla u-botów. Lecz postanowiono go zamontować na zmodernizowanym podwoziu czołgu Tiger. Owy pojazd miał w sobie 14 pocisków (rakiet które ładowano do moździerza za pomocą suwnicy a do czołgu, małym dźwigiem). Do bitwy ruszał z 13 ponieważ jeden z nich był w moździerzu. Nawet jeden z tych czołgów zniszczył 3 Shermany. A jak po tobie zauważyłem to nie znasz historii do końca. Musisz zanć sytuacje frontu Z KSIĄŻKI a nie z filmu aby dopasować czołg.
Odpisz
31 stycznia 2016, 09:57
@pawelo320: Z filmów znam inne rzeczy , a uzbrojenie to książki , np mam książkę o artylerii II WŚ i tam jest nasz Sturmtiger , zacytuje jej fragment ,,Zażarte walki,zakończone klęską niemieckiej 6. Armii pod Stalingradem zimą 1942-1943 roku...''
Odpisz
31 stycznia 2016, 10:01
@FuryGaming: To Sztozmtiger był pod Stalingradem???
Odpisz
Edytowano - 31 stycznia 2016, 10:02
@FuryGaming: Nie chcę cytować jej całej ale mogę podać wydawnictwo dla ciekawych:Panorama techniki wojskowej.Autor-Michael E. Haskew
Tytuł-(z serii:Porównanie broni)Artyleria II wojny światowej.
Kaliber,donośność,szybkostrzelność,masa broni.
Odpisz
31 stycznia 2016, 10:03
@pawelo320: To pisze ogólnie dlaczego stworzono sturmtigera.
Odpisz
31 stycznia 2016, 10:05
@FuryGaming: DLA U-BOTÓW co te debie piszą!!! to była klęska i kropka.
Odpisz
31 stycznia 2016, 10:10
@FuryGaming: ,,Wyniesienie z tych bojów doświadczenia skłoniły niemieckie dowództwo do uznania przydatności dział samobieżnych z bronią główną dużego kalibru,przeznaczonych niemal wyłącznie do walk toczonych w miastach.Późnym latem 1944r. ze znacznym opóźnieniem ruszyła w Niemczech produkcja wozu bojowego Sturmtiger'' to jest większość jego opisu z książki.
Odpisz
31 stycznia 2016, 10:13
@pawelo320: ,,Ten nowy potężny pojazd wyposażono w używaną przez Kriegsmarine wyrzutnię pocisków rakietowych kal. 380mm''.
Odpisz
31 stycznia 2016, 10:14
@FuryGaming: Teraz pasuje do Twoich danych ?
Odpisz
30 stycznia 2016, 16:17
Mam zostać 380mm pociskiem? How about no.
Odpisz
30 stycznia 2016, 16:05
Bylo jak coś :> Pod tym samym tytułem
Odpisz
2 stycznia 2016, 12:16
tylko na przeczytałem frend ?
You are not my frend
you are my amunicja my frend Kappa
Odpisz
2 stycznia 2016, 11:32
Dla nieogarów: To tobą będą strzelać.
Odpisz