Jeśli kiedyś poczujesz się bezużyteczny
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Fajnie że odpowiedzieli
Frustrujące
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Można, tylko trzeba wstawać rano
Jakby trochę nie fair
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 kwietnia 2020, 14:30
nie mam
Odpisz
27 października 2019, 17:18
Nom u mnie był przydatny, omal mnie nie zabił kiedy mi się rozlał
Odpisz
2 stycznia 2016, 18:58
Jeżeli kiedykolwiek poczujesz się bezużyteczny...
... pomyśl o sutkach u facetów!
Odpisz
9 stycznia 2016, 18:27
@rozwalgo: Tyś chyba hentai nie oglądał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
9 stycznia 2016, 22:30
@bionic2000: fapałem do hentai minecraft
Odpisz
10 stycznia 2016, 16:45
@Dark123456: Hardkor XD
Odpisz
30 maja 2019, 10:14
@Dark123456: Grubo.
Odpisz
20 lipca 2017, 14:15
@KontoUsunięte: ja też nie mam :(
Odpisz
9 stycznia 2016, 17:15
Nie mam wyrostka, wycięto mi. Chociaż blizna zostanie na zawsze...
Odpisz
9 stycznia 2016, 18:04
na jedno cięcie czy na trzy ?
Odpisz
10 stycznia 2016, 09:30
@misterbzyku: Jedno :) Z drugiej strony nie wiem jak by to wyglądało gdyby zrobili na trzy cięcia, w każdym bądź razie mam jedną podłużną bliznę.
Odpisz
10 stycznia 2016, 09:49
ja trzy jedno na kamerę a dwie pozostałe na ostrza. 50min
Odpisz
10 stycznia 2016, 15:28
@misterbzyku: U mnie zabieg trwał ponad 2 godziny pod narkozą.
Odpisz
10 stycznia 2016, 16:25
miszcz
Odpisz
10 stycznia 2016, 17:34
Ja też miałam wycinany wyrostek i tag że na jedno cięcie podłużna blizna tylko mi wyrostek siię wylał a ja myślałam że nic mi nie będzie więc nie szłam do lekarza . Dopiero koleżanka jak do mnie przyszła to zabrała mnie do lekarza a on wezwał pogotowie. Powiedzieli mi że jakbym jeszcze jeden dzień leżała w łóżku i nic sobie z tego nie robiła to bym wąchała kwiatki od spodu :D
Odpisz
10 stycznia 2016, 20:14
@Selena89pl: Zapomniałam wspomnieć, u mnie też się wylał. Gdybym została zawieziona do szpitala kilka godzin później mogłabym umrzeć :/
Odpisz
Edytowano - 10 stycznia 2016, 21:06
@Selena89pl: A ja nie mam wyrostka bo zgubiłem
Odpisz
11 stycznia 2016, 18:39
''życie życie jest nowelą'' :D
Odpisz
11 stycznia 2016, 18:39
@Konzdantyn: he he he xD
Odpisz
2 stycznia 2016, 13:37
Ale wyrostek nie jest całkiem bezużyteczny podczas biegunki porzyteczne bakterie pozostają w nim a natępnie opuszczają go by odbudować mikroflore bakteryjną w jelicie
Odpisz
9 stycznia 2016, 16:05
@Reichtangle: Nie wiedziałem, że wyrostek ma jakąś funkcję :0
Odpisz
9 stycznia 2016, 16:10
@wiking101: co ty wiesz, w nogach śpisz
Odpisz
9 stycznia 2016, 16:13
@wiking101: To trzasnę ciekawostę: to jest organ człowieka, który powoli jest usuwany droga ewolucji. Przyszłe pokolenia mogą się rodzić bez niego :)
Odpisz
9 stycznia 2016, 16:18
@Sputnik: Drogą
Odpisz
Edytowano - 9 stycznia 2016, 16:25
Dzięki za wychwycenie błędu :)
Odpisz
9 stycznia 2016, 19:05
@Sputnik: Właśnie tak myślałem i dlatego nie sądziłem, że ma jakąkolwiek funkcję
Odpisz
Edytowano - 10 stycznia 2016, 01:55
@Sputnik: Mózg ;-;
Odpisz
9 stycznia 2016, 23:01
Ale to jest pozostawione po zwierzętach więc na pewno kiedyś był użyteczny.
Odpisz
9 stycznia 2016, 18:53
mi wycieli *3*
Odpisz
9 stycznia 2016, 18:42
przecie on jest potrzebny oc jak sie zapelni to mozna wyciac
Odpisz
9 stycznia 2016, 18:42
"Opublikowane w 2009 roku badania uczonych z Uniwersytetu Duke'a w Durham dowiodły, że wyrostek robaczkowy pełni ważną rolę w funkcjonowaniu układu odpornościowego człowieka, będąc magazynem "pożytecznych" bakterii oraz wytwarzając krwinki białe chroniące organizm przed szkodliwymi wirusami i bakteriami"
Odpisz
9 stycznia 2016, 17:38
Właściwie to nie jest do końca pewne czy wyrostek pełni jakąś funkcję czy nie.
Odpisz
Edytowano - 2 stycznia 2016, 13:04
On jest najważniejszy w ludzkim organizmie... Podobno...
Ku*wa, tak naprawdę jak go nie usuniesz, to umrzesz w męczarniach. Ale pełni główną rolę w odporności organizmu... Chyba.
Odpisz
2 stycznia 2016, 13:09
@sylwon1234: Wyrostek robaczkowy to pozostałość po roślinożernym trybie życia naszych przodków (bardzo dalekich przodków).
Odpisz
Edytowano - 2 stycznia 2016, 13:32
Thank you Captain Obvious!
Odpisz
2 stycznia 2016, 15:27
@sylwon1234: on nie jest najważniejszy... usuń se mózg to se zobaczysz ile będziesz żył bez mózgu
Odpisz
2 stycznia 2016, 16:18
@sylwon1234: nie tszeba
No chyba że będzie napi**dalac ci w brzuch...
Odpisz
2 stycznia 2016, 17:41
@RussiaBall: To był sarkazm.
Odpisz
2 stycznia 2016, 18:16
@RussiaBall: Niektórym się udaje całkiem długo.
Odpisz
Edytowano - 2 stycznia 2016, 13:33
Ale jest jednak pozostałością ewolucyjną, co jest dla nas ważną informacją.
Odpisz
Edytowano - 2 stycznia 2016, 12:31
Wyrostek robaczkowy jest po to, żeby na niego chorować.
Odpisz
2 stycznia 2016, 12:19
ja tego nie mam 😌
Odpisz