Język polski jest Twoim ojczystym językiem
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
A, okej
Młodzi gniewni
Pozdrawiam świetliki
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Przerwa na herbatkę
Angielskie śmieszki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 stycznia 2016, 18:14
A z angielskiego\niemieckiego/hiszpańskiego dostajesz 4, 5.
Odpisz
4 stycznia 2016, 18:21
@lolipop10: Meh, ja z j. polskiego mam 5, z j. angielskiego również 5, jeśli nie 6. :D Thug Life xD
(Wiem, wiem, to podchodzi pod chwalenie się statami)
Odpisz
4 stycznia 2016, 18:26
@oli78: no jak w podstawówce jesteś
Odpisz
4 stycznia 2016, 18:53
@pieszel101: No, jak w przedszkolu jesteś.
Odpisz
4 stycznia 2016, 20:25
@pieszel101: Wiesz, nie muszę być w podstawówce, aby się dobrze uczyć.
Odpisz
Edytowano - 4 stycznia 2016, 20:36
@oli78: Ale w liceum nawet jak sie dobrze uczysz to oceny dostajesz słabe, bo jest taki wysoki poziom. Miedzy SP a gimnazjum nie ma takiego przeskoki jak do liceum jednak. A w podstawówce nie musisz sie nawet dobrze uczyć żeby dostawać dobre oceny.
Odpisz
4 stycznia 2016, 20:49
@oli78: naprawdę nie wiedziałem
Odpisz
Edytowano - 4 stycznia 2016, 21:45
Tak, rozumiem, co nie zmienia faktu, iż są osoby, które w liceum również mają dobre oceny.
Odpisz
4 stycznia 2016, 21:46
@pieszel101: Słaby troll.
Odpisz
4 stycznia 2016, 22:14
@oli78: Wyjątki.
Odpisz
4 stycznia 2016, 22:53
@lolipop10: Z niemieckiego to ja wciąż ciągle osób odmienić nie mogę ;.;
Odpisz
5 stycznia 2016, 00:33
@oli78: *Dolary*
Odpisz
8 stycznia 2016, 07:46
@Personne_ne_compred: Chodzi Ci o mój awatar? :D *GONKERS*
Odpisz
4 stycznia 2016, 18:09
Nasza pani powiedziała że to 3 co do truddności język na świecie;-;
Odpisz
4 stycznia 2016, 18:22
@fankashehulk: ale dla np. anglików ,a rosyjski czy słowacki są bardzo podobne.
Odpisz
4 stycznia 2016, 18:35
@fankashehulk: w zasadzie, to pod wieloma względami to właśnie język polski jest najtrudniejszy
Odpisz
4 stycznia 2016, 18:35
@Dardanelle: a Chiński?
Odpisz
4 stycznia 2016, 18:57
@fankashehulk: Polska Język trudna język ;-;
Odpisz
4 stycznia 2016, 19:04
@fankashehulk: Podobno najtrudniejszy jest polski, chiński znajduje się na drugim miejscu :v Ale mogłam pomieszać fakty :v
Odpisz
4 stycznia 2016, 19:23
@fankashehulk: Wyszukałam "najtrudniejsze języki świata" po angielsku.
Dopiero w czwartym najpopularniejszym wyszukiwaniu w ogóle pojawił się polski i to nie jako jeden z najtrudniejszych, a wymagający 1100 godzin nauki (czyli wg. tej strony mniej niż co najmniej 5 innych języków) W piątym wyszukiwaniu pojawił się jako "średni" do nauki. W szóstym pojawił się na zaszczytnym 10 miejscu.
Zero podium, a dalej nie szukam :/
Odpisz
4 stycznia 2016, 19:38
@olwia214: no jakoś nie wierzę ale OK :-V
Odpisz
7 stycznia 2016, 19:40
@fankashehulk: z tego co wiem, to polski w niektórych sytuacjach jest trudniejszy od chińskiego
Odpisz
4 stycznia 2016, 20:39
ja mam 3 z Polskiego bo ZAMIAST JAKICHŚ NORMALNYCH LEKCJI MAMY O BIBLII, SZTUCE STAROŻYTNEJ I INNYCH RZECZY NIE ZWIAZANYCH Z JEZYKIEM, A TEGO NIENAFWODVDJZNZNZNDGDBD HB D HZ BDBDB...
Odpisz
4 stycznia 2016, 21:29
@Jumper112: dobrze gadasz *polewa alkoholu*
Odpisz
4 stycznia 2016, 22:23
@Jumper112: My mamy o opowieściach ale nie mówimy co jakie zdanie tylko bardziej o tym co bohater myślał.
Odpisz
4 stycznia 2016, 22:23
@dopefish: Dzięki brachu, nie piję :/
Odpisz
4 stycznia 2016, 22:48
@Jumper112: Język Polski jako przedmiot jest niezbyt trafnie nazwany. Na tej lekcji uczymy się o sztuce, jakże i o człowieku. W krajach anglojęzycznych nazwali sobie to 'drama' a nie 'english language', co jest trafniejsze niż nasz 'Język Polski'.
PS
1. Nauka ortografi na tym przedmiocie, w podstawówce, to co innego.
2. Nie, plastyka jest od rysowania i to inny temat.
Odpisz
5 stycznia 2016, 08:18
@serio: Takie rzeczy powinny być na WOKu
Odpisz
5 stycznia 2016, 08:25
@Jumper112: Na czym?
Odpisz
5 stycznia 2016, 13:14
@serio: Wszystko o kebabach
Odpisz
5 stycznia 2016, 14:09
@serio: wiedzy o kulturze
Odpisz
5 stycznia 2016, 14:09
xD
Odpisz
5 stycznia 2016, 18:43
@Jumper112: Pierwsze słyszę o takim przedmiocie.
Odpisz
5 stycznia 2016, 22:22
@serio: no widzisz, a ja taki mam
Odpisz
5 stycznia 2016, 00:33
Bo jest tak trudny ze nawet Polacy go nie umieją ;-;
Odpisz
Edytowano - 4 stycznia 2016, 23:33
Jeśli nie będziesz znał na pamięć sławnej lektury "Trybson i Izolka"
lub "król Edebil" to Ciebie nawet do kopania rowów by nie przyjeli...
Najlepsze jest to że na sprawdzianie, w zadaniu, w którym musisz napisać jakąś swoją WŁASNĄ opinie, to twoje wypociny muszą być zgodne z "kluczem"(czytaj: zgodna z #@$#@&$@& opinią nauczuciela, bo wszystko inne zeruje twoją punktacje z całego sprawdzianu).
Odpisz
4 stycznia 2016, 23:26
To powiedz mi, do czego przydadzą mi się jakieś wykresy zdań...
Odpisz
4 stycznia 2016, 22:15
W języku codziennym nie uczysz się na pamięć różnych tekstów, odmian, pojęć :d
Odpisz
4 stycznia 2016, 22:02
Oł men.
Odpisz
4 stycznia 2016, 18:20
No cóż, mówiąc niespecjalnie zwracam uwagę czy to było "u" czy "ó" ani nie przejmuję się jakimiś lirykami .-.
Odpisz
4 stycznia 2016, 18:45
@MrStick: Chodzi ci o podmiot liryczny czy wiersz liryczny ?
Odpisz
4 stycznia 2016, 18:50
@MrStick: Albo nie analizujesz wypowiedzianego zdania.
Odpisz
4 stycznia 2016, 19:13
@LIPERS: Akurat myślałem o gatunku literackim
Odpisz
4 stycznia 2016, 20:57
@MrStick: Nie pomyślałem o gatunku ,dziękuję za odpowiedzi :)
Odpisz
4 stycznia 2016, 20:44
Skąd masz dostęp do mojego świadectwa?
Odpisz
Edytowano - 4 stycznia 2016, 20:39
.v.
Odpisz
4 stycznia 2016, 20:11
Ja albo 5 albo 6 z polskiego, a z niemieckiego i angielskiego 6 ;-p
Odpisz
4 stycznia 2016, 19:52
Jak można mieć pałę z polskiego?
Odpisz
4 stycznia 2016, 18:55
No..... Ja dzisiaj dostałam szóstkę minus ( - 6) za wypracowanie z ,,Charlie i fabryka czekolady''.... Uwaga! Jako jedyna z klasy dostałam szósteczkę ^^
Odpisz
4 stycznia 2016, 19:47
@AshleyRiddle: Hejty za chwalenie...
Odpisz
4 stycznia 2016, 20:00
@AshleyRiddle: łał, brawo ty!
Odpisz
4 stycznia 2016, 22:00
@wojtun: Brawo ja ;)
Odpisz
4 stycznia 2016, 22:14
@AshleyRiddle: Ależ mnie to obchodzi.
Odpisz
5 stycznia 2016, 12:33
@AshleyRiddle: Wow...pokazać ci moje wypracowania kiedy w gimnazjum byłem? 5 i 6 co jest dość trudne tam...
Odpisz
4 stycznia 2016, 18:55
Jestem Patriotą,z Polskiego mam 2 z angola 4 a z niemca 4.:''(
Odpisz