Szczeniaczek owczarka czelabińskiego
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Mało znany szczegół
Były nóżki, nie ma nóżek
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Można, tylko trzeba wstawać rano
Nieuczciwa ocena
Ikony
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 stycznia 2016, 17:47
jak ku*wa wygląda dorasły
Odpisz
9 stycznia 2016, 16:13
Its so cute
Odpisz
Edytowano - 9 stycznia 2016, 14:09
Ciekawe tylko że nie można nic znaleźć o owczarku czelabińskim... Znalazłam tylko taką nazwę челябинская сторожевая w google tłumaczoną jako czelabiński strażnik w wątku o owczarku kaukaskim i coś myślę że to jakaś mieszanka kaukaza z innym psem może podhalanem :)
Odpisz
9 stycznia 2016, 13:58
O jaki mały słodziaczek. Pu ci pu ci, kto jest taki malutki....
Odpisz
9 stycznia 2016, 11:16
Szczeniaczek....
.
.
.
.
..
.
.
.
.
Już się boję, jak to już nie będzie szczeniaczek, a dorosły
o.o
Odpisz
9 stycznia 2016, 12:42
@raffiG: Clifford! :3 Ciekawe kto zrozumie :3
Odpisz
Edytowano - 9 stycznia 2016, 13:57
@HuboX600: Aaaa rozumiem xD Ten duży pieseł :D
Odpisz
9 stycznia 2016, 11:31
Szczeniaczek to jest ku*wa jak mój duży pies owczarek niemiecki... może troszeczkę większy to jaki ku*wa będzie dorosły?! Ku*wa słoń?! Ale minus to karmienie ile on żre? xD Ale za to na podwórko nikt by nie wlazł :-p
Odpisz
9 stycznia 2016, 11:49
@AidenPearce: Za dużo ku*ew naraz...
Odpisz
9 stycznia 2016, 12:06
@Cyan_Blue: ku*wa przesadzasz
Odpisz
9 stycznia 2016, 12:29
@Cyan_Blue: Zbytnio ku*wa przesadzasz widziałem o wiele wiele większe komentarze i to bez sensu bo jakieś gówniane kawały itp
Odpisz
3 stycznia 2016, 17:16
Chcę go daje 10000 zł
Odpisz
3 stycznia 2016, 17:32
Ja daję 20000 + tost >:)
Odpisz
3 stycznia 2016, 20:03
@xNyksx: Daję... Chwilą mam tylko tosta...
Odpisz
3 stycznia 2016, 21:26
@Nela2123: Daje 1000000 i chleb zupa co ja zrobiłem sprzedałem masterChleba
Odpisz
3 stycznia 2016, 21:27
@Nela2123: Pożyczę Ci drugiego. *daje tosta * tylko nie Zjedz!!
Odpisz
4 stycznia 2016, 15:49
@xNyksx: Dzięki ;3 *zjada*
Odpisz
4 stycznia 2016, 17:43
@Nela2123: *Zabiera resztki tosta i daje temu szczeniakowi z obrazka * Niech i on.się ucieszy :)
Odpisz
4 stycznia 2016, 18:14
@xNyksx: *daje drugiego tosta psu ale ten głodny zjada wszystkich innych i pieseł jest nasz*:3 jak go nazwiemy?
Odpisz
5 stycznia 2016, 09:48
@Nela2123: Misiek
Odpisz
5 stycznia 2016, 16:33
@xNyksx: Ok *daje Miśkowi karmę i idzie na spacer*
Odpisz
9 stycznia 2016, 11:30
@Nela2123: Kuźna, to nie PBF...
Odpisz
3 stycznia 2016, 23:56
Cześć, mogę cię zjeść.
Odpisz
3 stycznia 2016, 20:59
i tak mniejszy niż mój szczeniak
Odpisz
3 stycznia 2016, 20:23
Szczeniaczek to jak duże są dorosłe?
Odpisz