Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Nie znoszę kleszczy
Drewniany kominek
Brawo za czujność!
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 stycznia 2016, 13:05
Przeczytałam "od spicerki" ;-;
Odpisz
Edytowano - 29 stycznia 2016, 13:11
Masz syndrom Kurczoka.
Odpisz
29 stycznia 2016, 13:15
@Jasonicos: Nieeee! Czekej. przytól plz
Odpisz
18 grudnia 2016, 22:35
ty mie przytol bom smutnym ;_______________________;
Odpisz
18 grudnia 2016, 23:38
@Maszterek583: ;-; Rok temu owszem, ale teraz to nie. ;-;
Odpisz
19 grudnia 2016, 09:20
Odpisz
19 grudnia 2016, 12:27
@Maszterek583: Y not?
Odpisz
19 grudnia 2016, 12:51
Odpisz
19 grudnia 2016, 12:58
@Maszterek583:
Odpisz
19 grudnia 2016, 13:12
no wez
Odpisz
19 grudnia 2016, 13:16
@Maszterek583:
Odpisz
19 grudnia 2016, 13:18
Odpisz
19 grudnia 2016, 13:22
@Maszterek583:
Odpisz
19 grudnia 2016, 13:22
;_________________________;
Odpisz
19 grudnia 2016, 13:35
@Maszterek583:
Odpisz
19 grudnia 2016, 13:37
Odpisz
19 grudnia 2016, 13:42
@Maszterek583:
Odpisz
19 grudnia 2016, 13:43
Odpisz
19 grudnia 2016, 15:41
@Maszterek583:
Odpisz
19 grudnia 2016, 16:43
Odpisz
12 marca 2018, 01:16
@Maszterek583: *przytulam*
Odpisz
17 marca 2017, 21:25
O kurde, mieszkam całkiem niedaleko od Grudziądza!
Odpisz
29 stycznia 2016, 15:22
A co jeśli chciała się po prostu spytać czy znajdzie inny rozmiar?
Odpisz
4 stycznia 2016, 20:32
Pomyśleć że ja tam mieszkam ehhh
Odpisz
4 stycznia 2016, 16:46
Nie ma to jak ocenzurować imię, ale nazwiska już nie.
Odpisz
4 stycznia 2016, 06:45
Dobra... ci dwaj pierwsi to para to mogą se z niej jaja porobić ale ci kolejno dwaj to co? ;_;
Odpisz
4 stycznia 2016, 07:37
@xd_ailatan: To internet, tu niema zasad.
Odpisz
4 stycznia 2016, 00:10
O co chodzi?
Odpisz
4 stycznia 2016, 00:14
Bodajże ta dziewczyna zauroczyła się w tym kolesiu który pracuje w 50Style. Napisała posta na grupie i jako pierwsza odpisała jego dziewczyna...Reszty możesz się domyślić
Odpisz
4 stycznia 2016, 01:00
Dzięki, też nie wiedziałem xd
Odpisz
4 stycznia 2016, 01:06
Drobiazg...
Odpisz
4 stycznia 2016, 01:28
Ja również dziękuje.
Odpisz
Edytowano - 4 stycznia 2016, 01:33
Znów, drobiazg...
Czy aż tak trudno było to zrozumieć ?
Odpisz
Edytowano - 4 stycznia 2016, 02:02
Tak, naprawdę trudno ;_;
Odpisz
4 stycznia 2016, 02:10
Mhm...No cóż , niektórzy rozumieją to bez pomocy , a nie którzy potrzebują pomocy innych. Nie jest to wada , tylko jedna z cech ludzkich...Człowiekowi łatwiej jest coś zrozumieć gdy ktoś mu w tym pomaga.
Odpisz