Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar HerrDoctor

20 lipca 2017, 21:49

Mam prawdziwego.

Avatar Masellko

29 września 2016, 07:10

Avatar tomala34

3 sierpnia 2016, 15:31

Przepraszam... na obrasku jest Iphone a na dole szomsung

Avatar AresXX22

6 stycznia 2016, 23:14

Mój ziomek ma Gameboya Advance. Jak go zobaczyłem to padłem :)

Avatar
Konto usunięte

24 czerwca 2016, 09:34

@AresXX22: z wrażenia? Czy z załamania?

Avatar AresXX22

24 czerwca 2016, 10:26

Z wrażenia. Niemal w idealnym stanie.

Avatar
Konto usunięte

24 czerwca 2016, 11:57

@AresXX22: Muszę go kupić!

Avatar rogaliq

4 maja 2016, 16:03

ja mam advance i micro :')

Avatar
Konto usunięte

6 stycznia 2016, 22:30

Mój kolega mówi na gameboya "gejboj"

Avatar kakcioo

6 stycznia 2016, 19:04

Ja mam prawdziwego

Avatar misterbzyku

4 stycznia 2016, 16:18

jak sie to nazywa?

Avatar
Konto usunięte

6 stycznia 2016, 17:15

@misterbzyku: *facepalm*

Avatar misterbzyku

6 stycznia 2016, 18:27

chodzi o zestaw przypominający starego game Boya classic

Avatar
Konto usunięte

6 stycznia 2016, 16:03

*ekhm* emulatory *ekhem*

Avatar master885

6 stycznia 2016, 16:19

ale to zbyt mainstramowe...

Avatar fixo12

6 stycznia 2016, 16:40

@master885: i ciężko się steruje wirtualnymi guzikami

Avatar mrofpower

6 stycznia 2016, 18:21

@fixo12: tsaaa...

Avatar
Konto usunięte

6 stycznia 2016, 17:51

wygląda jak spinacz

Avatar saper123

6 stycznia 2016, 16:58

Mam darmowy emulator z darmowymi grami. To mi wystarczy.

Avatar AkiShirai7

6 stycznia 2016, 16:15

Gdzie można to kupić?

Avatar Joker_Z_Karty

6 stycznia 2016, 16:03

I tak wole grac na kompie.

Avatar Capitan_Fail

6 stycznia 2016, 16:33

@Joker_Z_Karty: Spadaj do działu gier, tylko zaśmiecasz komentarze.

Avatar login00

6 stycznia 2016, 17:11

@Capitan_Fail: Gdybyś wiedział co to gameboy to byś nie wolał grać na Pc.

Avatar avalon3440

6 stycznia 2016, 18:45

@login00: ostatnio widziałem GameBoya Advance z 25 grami za 80 złotych. Do teraz rodzice pieprzą, że zakup był bez sensu...

Avatar login00

Edytowano - 7 stycznia 2016, 07:15

@avalon3440: Ja kupiłem Gameboy Advance z Pokémon Ruby i 4 grami na Allegro za około 20zł.

Avatar PanSkarpeta

4 stycznia 2016, 16:33

Gdzie takie coś sprzedają ? :o

Avatar Windows_10

4 stycznia 2016, 16:14

na S5 działa?

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie idź!

Nigdy na to nie wpadną

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Jeszcze jak

To by wystarczyło

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka