Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar CoolSceleton95

Edytowano - 10 czerwca 2017, 15:25

nie lubię starwars [______________________________]

Avatar Polski322

4 stycznia 2016, 21:05

Jednak Disney trochę spraprał 7 część bo za szybko zniszczyli Starkillera czy jak mu tam. Obmyślali plan 5 min. i już po 10 min. wszystko załatwione. Jednak 6 część była moją ulubioną.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (14)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (14)
Avatar
Konto usunięte

7 stycznia 2016, 16:32

@WatchHood: "Tak?"
I to wlasnie mialo podkreslac jego role. Niby koksik, a jednak slabiak.

Avatar WatchHood

7 stycznia 2016, 16:41

No i jak oglądać film kiedy sie wie że dobrzy wygrają bo źli to takie "koksiki"
ps. Miałem kiedyś chomika i sie nazywał koksik (bo miał wielkie jaja XD).

Avatar Windows_10

6 stycznia 2016, 09:38

nie każdy musi lubić Twój ulubiony film. Ja nie wkurzam się na każdą osobę która nie lubi Win 10... miej ty rozum. .

Avatar CzerwonyShrek

6 stycznia 2016, 00:44

Disney chwba w ogóle nie czytał książek. Leia powinna być szczupłą ale i starszą mistrzyni Jedi i powinna mieć żółty miecz świetlny jeśli dobrze pamiętam.

Avatar Polski322

6 stycznia 2016, 07:40

@CzerwonyShrek: Ale wiesz że filmy były pierwsze? Książki powstawały na podstawie filmu.

Avatar WatchHood

5 stycznia 2016, 23:54

Nie lubie 7i Nie lubie postaci Rey. Dowiaduje sie dopiero co to moc i za 3 min manipoluje szturmowca, nawet Anakin nie umiał tak szybko uczyć sie o mocy a był CHOSEN ONE. No i walka na miecze świetlne...babka która pierwszy raz trzyma miecz pokonała ala sitch. No i nie tłumaczcie bo "miał rane" czy coś, to wszystko było negatywnymi emocjami którymi sithowie "sie spożywali". Dla mnie najlepszym nowymi to i tak jest.....TRAITOR.
Finn bardzo fajnie pokazywał wątek szturmowców, no i niema tych super mega haxów ray.

Avatar kamiko555

5 stycznia 2016, 23:32

ludzie sie jarają jakimiś tam gwazdkowymi wojnami ale jak kogoś to nie interesuje to zaraz dostanie hejty
( tak jak ja za raz) a na dodatek jest tego za dużo ludzie ogarnijcie się!

Avatar kamiko555

6 stycznia 2016, 01:46

@kamiko555: jeszcze zostawię pudełko na hejty \_______/

Avatar GodBlessAmerica

5 stycznia 2016, 21:56

A ja nie oglądałem ,bo to nie moje klimaty i mam inny gust filmowy

Avatar WatchHood

5 stycznia 2016, 23:31

@GodBlessAmerica: Spoko nie nachalnie wyrażasz własną opinie, dostajesz o demnie strzałke up

Avatar goodspeed_98

Edytowano - 5 stycznia 2016, 17:13

Nowe Gwiezdne wojny były dobre tylko jako film jednak jako Gwiezdne wojny były średnie i gorzej z kilku powodów.
-Tej nowej gwiazdy śmierci
-Tego samego cholerne błędu z umieszczeniem słabego punktu na widoku i zrobieniem z niego małego miasteczka jeśli chodzi o wielkość.
-Sam Kylo Ren był problemem
-Ten końcowy pojedynek.
-I o co miało chodzić z tą ostatnią sceną z Rey i Lukiem ? To było bardziej niż nie potrzebne.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar goodspeed_98

5 stycznia 2016, 22:45

To nie zmienia faktu że nowa części jest zbyt Disney-owska.

Avatar
Konto usunięte

5 stycznia 2016, 23:11

@goodspeed_98: To w koncu braly Z Nowej Nadziei czy z Disneya?

Avatar miki987789

5 stycznia 2016, 22:34

Nie nawidze przebudzenia mocy i dobrze mi z tym

Avatar
Konto usunięte

5 stycznia 2016, 20:39

łał na pewno te gorące opinie mnie przekonały fagtronie

i tak, nie umiem napisać czegoś oryginalnego więc zżynam :-))

Avatar Janusz_Przewodnik

5 stycznia 2016, 19:48

Nikt nie lubi.

Avatar Omnomnomn

5 stycznia 2016, 19:11

A wiesz, że każdy może wyrazić swoje zdanie: czy lubi to, czy nie? Mógłbyś się czepiać jeżeli ktoś by powiedział, że produkcja jest słaba itp.. a nie o to czy komuś to się podobało czy nie :V

Avatar Saitama

5 stycznia 2016, 18:28

Dla mnie przebudzenie mocy jest po prostu OK , bo nie wprowadza nic nowego(nawet zżyna z IV ) ,przynajmniej tego nie zje**li a ludzie którzy to hejcą powinni wziąć pod uwagę że mogli to zje**ć zamiast w pewnym stopniu zrebootować. Osobiście nie żałuję kasy ,którą wydałem i czekam z niecierpliwością na spin-off Garetha Edwards'a bo Godzilla dla mnie była za**bista

Avatar Plazmonator

5 stycznia 2016, 17:40

Nowa BB-8 - pokazywanie środkowego palca.

Avatar deadpool18

5 stycznia 2016, 10:23

ja jutro będę oglądał

Avatar ShadoV1512

5 stycznia 2016, 17:29

@deadpool18: miłego oglądania

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Kiedyś to był bardzo dobry serial

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Dobrze czasem się oderwać

Młodzi gniewni

To musiało być męczące

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka