Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

8 stycznia 2020, 14:58

We wnętrzu Ziemi

Avatar qazlp

6 stycznia 2016, 08:51

Czas na wiedzę której nie nauczą was w szkołach: lód topniejąc ZMNIEJSZA swoją objętość więc gdy bieguny stopnieją wody będzie mniej ;-;

Avatar
Konto usunięte

4 grudnia 2016, 22:01

@qazlp: Is this a bait?

Avatar
Konto usunięte

6 września 2019, 00:44

@qazlp: *będzie tyle samo wody, ale będzia miała mniejszą objętość

Avatar login_

24 czerwca 2018, 22:36

w domu

Avatar
Konto usunięte

5 stycznia 2016, 20:48

Wtedy już nie będzie rodziców bo prawdopodobnie poziom wody będzie tak wysoki że ląd będzie pod wodą.

Avatar MrCienki

25 grudnia 2016, 09:36

będą mówić bulbulbul.

Avatar Krzyniu

20 kwietnia 2016, 07:32

Mikołaj mieszka w Laponii :I

Avatar
Konto usunięte

6 września 2019, 00:44

@Krzyniu: Nie mieszka tam, mieszka na biegunie północnym

Avatar krasa5

29 lutego 2016, 08:10

Na Finlandii na pólnocy -.-

Avatar Sir_Snoge

6 stycznia 2016, 12:25

Szkoda, że pokrywa lodowa na biegunie południowym się zwiększa...

Avatar Frutti56

6 stycznia 2016, 11:09

w lodówce

Avatar ShadowPie

6 stycznia 2016, 08:23

W chinach

Avatar
RhobarIII

5 stycznia 2016, 17:24

Mi zawsze mówiono o Laponii (kraina w Finlandii)

Avatar Chewbacca

5 stycznia 2016, 23:35

Nigdy nie wiedziałem gdzie ta Laponia jest ;-;

Avatar rozwalgo

5 stycznia 2016, 20:14

W Polsce

Avatar SmierdziszKalem

5 stycznia 2016, 17:02

rodzice będą mówili w domu, że mikołaj mieszka w laponii

Avatar Hank1212

5 stycznia 2016, 17:01

Na biegunie południowym :v

Avatar TotalnyAnalfabeta

5 stycznia 2016, 11:43

"Posejdon przynosi prezenty."

Avatar Mrkociak

5 stycznia 2016, 17:00

Avatar Egzi01

5 stycznia 2016, 16:52

ale św.Mikołaj naprawde był biskupem w Turcji ;p

Avatar
Konto usunięte

6 września 2019, 00:45

@Egzi01: Jak niby w Turcji, wtedy nawet nie istniała

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

To się nie może nie udać

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Pilne

Pozdrawiam świetliki

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka