Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To się nie może nie udać
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
To by wystarczyło
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Powodzenia
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 stycznia 2016, 17:24
Nauczyciele już zacierają dłonie na myśl o feriach.
Odpisz
4 stycznia 2016, 17:56
Ja dopiero 14 lutego ;-;
Odpisz
19 stycznia 2016, 16:39
@polandball1: Niektórzy już mają. ;-;
Odpisz
19 stycznia 2016, 17:35
@polandball1: co ty gadasz ja mam 1 lutego
Odpisz
19 stycznia 2016, 17:44
@urkiso123: *30
Odpisz
19 stycznia 2016, 19:49
czemu mnie poprawiasz ja mam 1
Odpisz
20 stycznia 2016, 09:12
@polandball1: ja też
Odpisz
20 stycznia 2016, 18:00
@Kasiuula: *daje rękę do podania piony*
Odpisz
Edytowano - 20 stycznia 2016, 19:13
@urkiso123: *przybija pionę*
Odpisz
19 stycznia 2016, 17:06
Moja kochana nauczycielka od matmy postanowiła, że od ferii będzie nam zadawać na weekend więcej zadań niż w tygodniu, czyli około 7-10. Well fuk.
Odpisz
19 stycznia 2016, 18:27
@Lama_w_kropki: Wyjdzie Ci to na dobre :D
Odpisz
Edytowano - 19 stycznia 2016, 23:41
@Lama_w_kropki: 7-10 to dużo? Ja mam 15-20 na tygodniu i około 40 co weekend
Klasa matematyczna mocno
Odpisz
19 stycznia 2016, 23:56
@GodBlessAmerica: No, nie sądzę żeby więcej jedynek z braku zadań wyszło mi na dobre ._. Ale jak tam uważasz.
Odpisz
19 stycznia 2016, 23:59
@SetAbominae: Jestem niedouczonym gimbem, dla mnie to dużo :D Gratki dla ciebie, ja w matematycznej nie przeżyłabym tygodnia ;w;
Odpisz
19 stycznia 2016, 18:49
Mnie denerwuje to jak masz mały pokój, ciężko zorganizować sobie miejsce i kiedy dostajesz kupę zadań domowych, niektóre się gdzieś zgubią i s tych stertach papierków nie da się tego znaleźć ;-;
Odpisz
19 stycznia 2016, 16:32
I love you, BACK please.
Don't leave me in holidays.
NOOOOOOOOOOOOOOO!
MY FREE TIME!
Odpisz
4 stycznia 2016, 17:21
mi nauczyciele nic nie zadają :v
Odpisz
4 stycznia 2016, 17:23
@mooped: Ja po tym jednym dniu mam roboty na dwa dni, a zamiast je robić, siedzę na jeja ;-;
Odpisz
4 stycznia 2016, 17:25
@TypowyPolak: rzycie rzycie jest nowelom raz przyjazną a raz ch**ową :/
Odpisz
19 stycznia 2016, 17:35
@mooped: *życie
Odpisz
19 stycznia 2016, 17:49
@urkiso123: cieżko wyczuć sarkazm?
Odpisz
19 stycznia 2016, 20:49
@mooped: Jak... jak to?!
Odpisz
20 stycznia 2016, 00:00
@urkiso123: Psst... Wiesz, że to tak specjalnie, prawda?
Odpisz
20 stycznia 2016, 18:01
@Lama_w_kropki: tak....
Odpisz