Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzykrotny T
Trzeba brać osobną torbę
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Pozdrawiam świetliki
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Ostry ten sędzia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 lipca 2018, 15:44
Ludzie! więc jeśli tak wierzycie w reinkarnacje , to może jednak nie zabijajmy zwierząt? bo pomyślcie sobie że to może sie okazać prawdą, a zabijanie mrówki to tak jakby sie zabiło człowieka.
trzeba pomyśleć, zanim zabije sie mrówke.
Odpisz
27 lipca 2018, 15:37
@KontoUsunięte: A ja będę liskiem:
lub papużkom
Odpisz
27 lipca 2018, 15:35
To że wieżysz że żyjesz....
nawet nie chce odpowiedzi na moje pytanie
Odpisz
11 stycznia 2016, 17:06
To, ze wierzysz w reinkarnacje nie znaczy, ze ona istnieje.
Odpisz
11 stycznia 2016, 19:39
@Mirasna: to że wierzysz w boga...
Odpisz
12 maja 2017, 11:29
@BlueWolfPL: Nie oznacza, że on istnieje.
Odpisz
12 lutego 2016, 18:03
Ale wiecie, że to jakiś buddyzm lub coś takiego?
Odpisz
12 stycznia 2016, 00:57
Cóż.. ja będę sokołem ^^
Odpisz
11 stycznia 2016, 22:37
Ja też wierzę w reinkarnację.
Uważam, że bycie gołębiem byłoby przereklamowane :P
Odpisz
Edytowano - 11 stycznia 2016, 17:40
Ale skąd wiesz, że zostaniesz akurat gołębiem, a nie np. gąsienicą.
Odpisz
Edytowano - 11 stycznia 2016, 18:51
@JanuszPalikot: Panie Januszu co pan tu robi??? Proszę o natychmiastowe odejście od komputera i obalenie PISLAMU...... Tylko TR nam pozostał ;_; jedyna nadzieja na normalność.
Odpisz
11 stycznia 2016, 17:37
A potem i tak zostaniesz mrówką i cały misterny plan też w pi**u
Odpisz
11 stycznia 2016, 17:36
A jak zreinkarnujesz się jako pierwotniak? Albo gorzej: osiągniesz nirwanę?
Odpisz
11 stycznia 2016, 17:06
A potem zostajesz psem.
Odpisz
11 stycznia 2016, 17:08
@qaz123: Lista ludzi, których obsikam/osram/oszczekam.
Odpisz
11 stycznia 2016, 17:34
@qaz123: albo mendą
Odpisz
4 stycznia 2016, 18:14
Lepiej ją zapamiętaj bo jak umrzesz to możesz jej później nigdy nie zobaczyć
Odpisz
4 stycznia 2016, 17:58
Polowanie na gołębie czas zacząć
Odpisz
4 stycznia 2016, 17:50
Nie starczy ci czasu xD
Odpisz