Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Misieeek04

15 marca 2018, 14:32

to miejsce to bank nasion. znajdują się tam 2 mld nasion jadalnych roślin.

Avatar InguiTV

1 maja 2018, 11:05

@Misieeek04: tylko po co?

Avatar Misieeek04

1 maja 2018, 21:21

@InguiTV: na wypadek klęski żywiołowej.

Avatar InguiTV

1 maja 2018, 21:41

@Misieeek04: a ok

Avatar julczixx

5 stycznia 2016, 14:04

Tochę niczym siedziba D.R.E.S.Z.C.Zu
Jak ktoś wie o czym mówię to pozdrawiam 👌

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar julczixx

12 stycznia 2016, 15:34

@OwieczkaDawid: Tak, 2 część zje**li :/

Avatar julczixx

12 stycznia 2016, 15:36

@OwieczkaDawid: No i zapomniałam wspomnieć, że jestem w połowie (jak to ujął Dashner xD) "0,5 tomie WL" 😂
A zaraz zaczynam jego nową serię " W sieci umysłów" :P

Avatar Wojgalazka

5 stycznia 2016, 12:44

wyglada jak pc

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar JapanBall

5 stycznia 2016, 22:33

@Wojgalazka: Ten Fejm -6 strzałek w górę xd

Avatar
Konto usunięte

7 stycznia 2016, 18:09

@Wojgalazka: logika większości jejowiczów- O ma dużo strzałek to znaczy że napisał coś fajnego więc dam mu strzałkę bez czytania.

Avatar
Konto usunięte

5 stycznia 2016, 15:31

to jest bank z nasionami roślin i dna wszystkich organizmów tak?

Avatar Dieg0l

5 stycznia 2016, 16:46

tak

Avatar
Konto usunięte

7 stycznia 2016, 18:07

@Dieg0l: zadałem pytanie i dostałem więcej strzałek w górę niż gdybym napisał wypracowanie.

Avatar bezimienny7

6 stycznia 2016, 23:03

To tam siedzi Illumianti?

Avatar
Konto usunięte

5 stycznia 2016, 15:39

Fajnie by było gdybyś powiedział co to za budynek i gdzie leży bo troche mnie to gówno obchodzi bez tych informacji.

Avatar JohnyPolska

5 stycznia 2016, 15:44

z tego co wiem to leży na którymś z biegunów a trzymane są tam na wypadek zagłady świata nasiona wszystkich możliwych roślin tak aby można było odbudować faunę i mieć co zasiać na ziemi pozdrawiam :) teraz już wiesz XD

Avatar NigdyLewakiem_PL

5 stycznia 2016, 22:46

@JohnyPolska: nie faunę, a florę.

Avatar TheHarrier

5 stycznia 2016, 22:57

@NigdyLewakiem_PL: fauna -zwierzęta
flora - rośliny

Avatar JohnyPolska

5 stycznia 2016, 23:47

@NigdyLewakiem_PL: racja XD

Avatar NEXORI

5 stycznia 2016, 17:46

Na Islandii?

Avatar TheHarrier

5 stycznia 2016, 22:58

@NEXORI: Norwegii

Avatar Zenek_

5 stycznia 2016, 18:08

Avatar polskihusar2000

5 stycznia 2016, 16:24

Nasiona wszystkich roślin świata w jednym miejscu na wypadek katastrofy jakieś potężnej. Ciekawe jak liczna jest ochrona i co na na uzbrojeniu ?

Avatar Tadzio294

5 stycznia 2016, 16:23

Z tego co kojarze to w tym budynku są przechowywane wszystkie rodzaje nasion na świecie na wypadek wojny jądrowej

Avatar
Konto usunięte

5 stycznia 2016, 15:08

dlaczego? ;|

Avatar CynicznyIntelektualista

5 stycznia 2016, 16:12

Zmień ku*wa ten nick bo masz błąd.

Avatar
Konto usunięte

5 stycznia 2016, 16:20

@CynicznyIntelektualista: A może on tak specjalnie napisał?

Avatar MRozu_ma_jeja

5 stycznia 2016, 20:41

Ogurek :-D ku*wa.

Avatar biceps2000

5 stycznia 2016, 15:40

Ferma kurczaków KFC położona w sercu Australii

Avatar Ziemniak_Illuminati

5 stycznia 2016, 15:31

Hmmmm.... czy to jest dom Putina?

Avatar Haxorus

5 stycznia 2016, 15:13

Ogromny Xbox?

Avatar Nikt_nie_fika_do_Patryka

5 stycznia 2016, 15:13

Tak jak pizzeria...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Przerwa na herbatkę

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Lekko nie będzie

Pozdrawiam świetliki

Angielskie śmieszki

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka