Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zdeklasowani znowu
Najbardziej realistyczny spośród modów
Fajnie że odpowiedzieli
Były nóżki, nie ma nóżek
Nigdy na to nie wpadną
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 marca 2018, 14:32
to miejsce to bank nasion. znajdują się tam 2 mld nasion jadalnych roślin.
Odpisz
1 maja 2018, 11:05
@Misieeek04: tylko po co?
Odpisz
1 maja 2018, 21:21
@InguiTV: na wypadek klęski żywiołowej.
Odpisz
1 maja 2018, 21:41
@Misieeek04: a ok
Odpisz
5 stycznia 2016, 14:04
Tochę niczym siedziba D.R.E.S.Z.C.Zu
Jak ktoś wie o czym mówię to pozdrawiam 👌
Odpisz
5 stycznia 2016, 14:25
@julczixx: D.R.E.S.Z.C.Z był trochę większy i bardziej zabezpieczony, i na ziemi spalonej a nie lodowcu.
Odpisz
5 stycznia 2016, 18:46
@oliwia1317: Akurat DRESZCZ w Leku Na Śmierć był budynkiem w jakiejś tajdze. Można to wywnioskować chociaż po okładce :c
Odpisz
5 stycznia 2016, 20:49
@julczixx: Więzień Labiryntu p.p Przeczytałem wszystko oprócz Rozkazu Zagłady. Oglądałem ekranizację tylko 1 części, bo słyszałem, że Próby Ognia zje**li. W sumie jak oglądałem zwiastun to już to było widać.
Odpisz
12 stycznia 2016, 15:34
@oliwia1317: Tja, ale w 3 części książki wyraźnie napisali, że Thomas szedł przez śnieg, więc dreszcz stał na śniegu, wiem, że wejście było większe, ale i tak mi si3 to kojarzy xD
Odpisz
12 stycznia 2016, 15:34
@OwieczkaDawid: Tak, 2 część zje**li :/
Odpisz
12 stycznia 2016, 15:36
@OwieczkaDawid: No i zapomniałam wspomnieć, że jestem w połowie (jak to ujął Dashner xD) "0,5 tomie WL" 😂
A zaraz zaczynam jego nową serię " W sieci umysłów" :P
Odpisz
5 stycznia 2016, 12:44
wyglada jak pc
Odpisz
5 stycznia 2016, 13:10
@Wojgalazka: akurat mam podobną obudowę i...Ekhem....No ku*wa Rzeczywiście.
Odpisz
Edytowano - 5 stycznia 2016, 13:35
@Wojgalazka: lol 6 lajków jadé do holywood
EDIT: to jade po tego oscara
Odpisz
5 stycznia 2016, 22:20
@Wojgalazka: To nie facebook. To nie lajki. To są strzałki. ;)
Odpisz
5 stycznia 2016, 22:26
@JapanBall: FEJM
Odpisz
5 stycznia 2016, 22:33
@Wojgalazka: Ten Fejm -6 strzałek w górę xd
Odpisz
7 stycznia 2016, 18:09
@Wojgalazka: logika większości jejowiczów- O ma dużo strzałek to znaczy że napisał coś fajnego więc dam mu strzałkę bez czytania.
Odpisz
5 stycznia 2016, 15:31
to jest bank z nasionami roślin i dna wszystkich organizmów tak?
Odpisz
5 stycznia 2016, 16:46
tak
Odpisz
7 stycznia 2016, 18:07
@Dieg0l: zadałem pytanie i dostałem więcej strzałek w górę niż gdybym napisał wypracowanie.
Odpisz
6 stycznia 2016, 23:03
To tam siedzi Illumianti?
Odpisz
5 stycznia 2016, 15:39
Fajnie by było gdybyś powiedział co to za budynek i gdzie leży bo troche mnie to gówno obchodzi bez tych informacji.
Odpisz
5 stycznia 2016, 15:44
z tego co wiem to leży na którymś z biegunów a trzymane są tam na wypadek zagłady świata nasiona wszystkich możliwych roślin tak aby można było odbudować faunę i mieć co zasiać na ziemi pozdrawiam :) teraz już wiesz XD
Odpisz
5 stycznia 2016, 22:46
@JohnyPolska: nie faunę, a florę.
Odpisz
5 stycznia 2016, 22:57
@NigdyLewakiem_PL: fauna -zwierzęta
flora - rośliny
Odpisz
5 stycznia 2016, 23:47
@NigdyLewakiem_PL: racja XD
Odpisz
5 stycznia 2016, 17:46
Na Islandii?
Odpisz
5 stycznia 2016, 22:58
@NEXORI: Norwegii
Odpisz
5 stycznia 2016, 18:08
Odpisz
5 stycznia 2016, 16:24
Nasiona wszystkich roślin świata w jednym miejscu na wypadek katastrofy jakieś potężnej. Ciekawe jak liczna jest ochrona i co na na uzbrojeniu ?
Odpisz
5 stycznia 2016, 16:23
Z tego co kojarze to w tym budynku są przechowywane wszystkie rodzaje nasion na świecie na wypadek wojny jądrowej
Odpisz
5 stycznia 2016, 15:08
dlaczego? ;|
Odpisz
5 stycznia 2016, 16:12
Zmień ku*wa ten nick bo masz błąd.
Odpisz
5 stycznia 2016, 16:20
@CynicznyIntelektualista: A może on tak specjalnie napisał?
Odpisz
5 stycznia 2016, 20:41
Ogurek :-D ku*wa.
Odpisz
5 stycznia 2016, 15:40
Ferma kurczaków KFC położona w sercu Australii
Odpisz
5 stycznia 2016, 15:31
Hmmmm.... czy to jest dom Putina?
Odpisz
5 stycznia 2016, 15:13
Ogromny Xbox?
Odpisz
5 stycznia 2016, 15:13
Tak jak pizzeria...
Odpisz