Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pozdrawiam świetliki
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Niezniszczalne
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 stycznia 2016, 14:37
Emm ma ktoś link do tego jak to się skończy? Kolega pyta!
Odpisz
8 stycznia 2016, 19:43
@Miuosh: Frivoli,blog,pl
Odpisz
8 stycznia 2016, 20:11
@oskar213: Dziękuje w imieniu kolegi.
Odpisz
5 stycznia 2016, 00:44
Rudy ch*j.
Odpisz
5 stycznia 2016, 11:53
@serio: I tak nie zarucha
Odpisz
5 stycznia 2016, 13:49
@Dieg0l: A założysz się ? Podpowiedz strona autora.
Odpisz
8 stycznia 2016, 07:46
@Dieg0l: zaliczyl tyle lasek, ile ty razy jadles śniadanie bądź gier ile przeszedles
Odpisz
8 stycznia 2016, 15:51
Śniadań nie jem, nie mam czasu no i przeszedłem tylko 1 grę XD
Odpisz
8 stycznia 2016, 16:23
@Dieg0l: Je**ny kosciotrup
Odpisz
8 stycznia 2016, 11:57
Gdy jeden znak wodny nie wystarcza...
Odpisz
8 stycznia 2016, 06:29
Akurat rudy ma strój wesołka.
Odpisz
5 stycznia 2016, 12:09
Can I fap to this?
Odpisz
5 stycznia 2016, 16:03
A Skyrim ci już nie wystarcza ?!
Odpisz
5 stycznia 2016, 16:06
Wystarczy
Odpisz
4 stycznia 2016, 23:26
Rudy i tak nie zarucha
Odpisz
4 stycznia 2016, 23:27
@polandball1: Nic nie wiesz o komisach tego autora. Nic ;-;
Odpisz
4 stycznia 2016, 23:28
A co? zarucha?
Odpisz
4 stycznia 2016, 23:31
@polandball1: I to ile. ;-;
Odpisz
4 stycznia 2016, 23:32
W takim razie to jest sci-fi.
Odpisz
4 stycznia 2016, 23:33
jak one się nazywają? daj link
Odpisz
Edytowano - 4 stycznia 2016, 23:34
@UkradliMiNick: Podane na obrazku .-.
Odpisz
4 stycznia 2016, 23:35
@UkradliMiNick: Frivoli ...
Odpisz
4 stycznia 2016, 23:37
dziękuję
Odpisz
4 stycznia 2016, 23:40
nie zauważyłem ;-;
Odpisz
5 stycznia 2016, 00:11
Sądząc po świecie komiksu i faktem, że sci-fi ma zazwyczaj podłoże naukowe, jest to fantasy, bo nauka nie sprawi, że Rudy zarucha.
Odpisz
5 stycznia 2016, 00:16
@Maks2603: You've got the point. ;v
Odpisz
5 stycznia 2016, 00:18
@Maks2603: A chemiczna farba do włosów?
Odpisz
5 stycznia 2016, 00:18
@Maks2603: Żartuje, to stan umysłu
Odpisz
5 stycznia 2016, 00:33
@polandball1: Ja tam wolę blondynki.
Odpisz
5 stycznia 2016, 00:40
@NathanDrake: A ja... Byle by nie łyse. I właściwie zaokrąglone.
Odpisz
5 stycznia 2016, 00:56
@Maks2603: A ja z kolorowymi włosami....i z średnimi piersiami
Odpisz
5 stycznia 2016, 07:17
@NathanDrake: Natan pls... Elena w końcu umrzy.
Odpisz
5 stycznia 2016, 08:57
każde włosy są kolorowe no chyba że widziałej kogoś z przezroczystymi włosami
Odpisz
5 stycznia 2016, 09:58
A ja lubie chłopcuw
Odpisz
5 stycznia 2016, 10:01
@Niszczyiel: To hoć ze mno, bēndziemy robić seksy.
Odpisz
5 stycznia 2016, 10:33
@UkradliMiNick: Dokładniej Niekonieczne obyczajne przygodu Rolanda
Odpisz
5 stycznia 2016, 11:05
@JedenPrawdziwyAdmijin: Lol k
Odpisz
5 stycznia 2016, 11:20
@Niszczyiel:
Odpisz
5 stycznia 2016, 11:34
@Reichtangle: Ale ja lubie furreh hłopcuw bo fapje ;-;
njikt mnje nje rozumje
#DźustNiźczyuielFings
Odpisz
5 stycznia 2016, 14:37
@Niszczyiel: niszczyciel wracaj do domu jestes pijany!
Odpisz