Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Młodzi gniewni
Szybki jak błyskawica
To się nie może nie udać
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 sierpnia 2012, 08:04
kolejny idiotyczny komiks
Odpisz
27 stycznia 2018, 18:31
@paintowy_master: witaj 6-co letni komentarzu
Odpisz
11 marca 2018, 08:33
Witaj półtoramiesięczny komentarzu.
Odpisz
23 czerwca 2022, 20:22
@paintowy_master: jak sie zmieniles przez 10 lat?
Odpisz
23 czerwca 2022, 20:24
@kurdenoniewiem: tak się zmienił że już tu nie wchodzi
Odpisz
7 sierpnia 2012, 18:46
*bierze popcorn*
kontynuujcie...
Odpisz
7 sierpnia 2012, 20:53
@mikulek04: *podaje cole* coś opuściłem ?
Odpisz
8 sierpnia 2012, 08:31
@mikulek04: ...
Odpisz
9 sierpnia 2015, 14:15
@paintowy_master: Ile jeszcze znajomych z wiki stworzy konto na jeji...
Odpisz
3 listopada 2012, 11:35
hahahhah :D super 10/5
Odpisz
6 sierpnia 2012, 08:20
bez sensu, bo kola by była wszcząśnięta i by mu prysła i by sie nie napił
Odpisz
6 sierpnia 2012, 09:07
@mientowy_plaster: kim ty jesteś?
Odpisz
6 sierpnia 2012, 09:38
@paintowy_master: Kim TY jesteś?
Odpisz
6 sierpnia 2012, 09:39
@mientowy_plaster: rozumiem że jesteś moją podróbą
Odpisz
6 sierpnia 2012, 09:47
@paintowy_master: a Ty moją!
Odpisz
6 sierpnia 2012, 09:48
@mientowy_plaster: to konto powstało dużo wcześniej
Odpisz
6 sierpnia 2012, 10:06
@paintowy_master: to troll,ignoruj go.
Odpisz
6 sierpnia 2012, 10:16
@paintowy_master: Walka Paintowy master vs Mientowy master w zdjęciach :1 zadanie zrobić najlepszy rysunek .Sędziowie:Umpa94,Sauron,LOLOYUK
Odpisz
6 sierpnia 2012, 10:17
@paintowy_master: walka zaczyna się od dzisiaj do jutro 15:00
Odpisz
6 sierpnia 2012, 10:18
@mientowy_plaster: Walka Paintowy master vs Mientowy master w zdjęciach :1 zadanie zrobić najlepszy rysunek .Sędziowie:Umpa94,Sauron,LOLOYUK.Walka zaczyna się od dzisiaj do jutra 15:00 walka oto kto jest originałem a kopią
Odpisz
6 sierpnia 2012, 12:31
@LOLOYUK: ja się na żadną walkę nie zgadzałem
Odpisz
6 sierpnia 2012, 15:37
@paintowy_master: czy ja coś napisałem?!! czy ja haahah ja tego nie napisałem.....
Odpisz
6 sierpnia 2012, 15:41
@LOLOYUK:
LOLOYUK 5 godzin temu, 10:18
@mientowy_plaster: Walka Paintowy master vs Mientowy master w zdjęciach :1 zadanie zrobić najlepszy rysunek .Sędziowie:Umpa94,Sauron,LOLOYUK.Walka zaczyna się od dzisiaj do jutra 15:00 walka oto kto jest originałem a kopią
Odpisz
6 sierpnia 2012, 19:42
@mientowy_plaster: napisal cos
Odpisz
6 sierpnia 2012, 19:45
@jejajeja2: ?
Odpisz
6 sierpnia 2012, 20:05
@paintowy_master: bo tylko loloyuk do niego powiadomienie dotarło
Odpisz
7 sierpnia 2012, 14:24
@paintowy_master: nie strugaj Najmana :P
Odpisz
7 sierpnia 2012, 14:44
@Baca_online: daj mi cytat gdzie się zgodziłem
Odpisz
8 sierpnia 2012, 09:07
@paintowy_master: mam na myśli Najmana w trakcie walki, co w kółko ucieka
Odpisz
8 sierpnia 2012, 09:13
@Baca_online: nie zmienia to faktu że się na żadna walkę nie zgadzałem
Odpisz
8 sierpnia 2012, 20:45
@paintowy_master: bo ty od niej uciekasz jak Najman na ringu, nie załapałeś :P
Odpisz
9 sierpnia 2012, 09:38
@Baca_online: załapałem.
nie mam obowiązku walczenia z moją podróbą
Odpisz
9 sierpnia 2012, 13:47
@paintowy_master: dajże spokój panocku, to znak że jesteś rozpoznawany! Ja bym się tam nie obraził, gdyby się zjawił jakiś Basza on line...
Odpisz
9 sierpnia 2012, 13:50
@Baca_online: Baca_łonlajn
Odpisz
10 sierpnia 2012, 04:40
@paintowy_master: kibicuje ci! W razie jakby Co rzuce ci recznik!
Odpisz
11 sierpnia 2012, 11:30
@pataraka: rzut ręcznikiem oznacza poddanie się :P
Odpisz
15 marca 2014, 09:45
@LOLOYUK: Co ty ćpasz dzieciaku ?
Odpisz
6 sierpnia 2012, 20:06
Proponuje sprawdzic adres IP mientowego. Jesli jest inny niz paintowego, to troll. Jesli ten sam, no coz...
Odpisz
6 sierpnia 2012, 20:09
@Pottermanka: jest inny, jaki miałbym cel we wkurzaniu samego siebie
Odpisz
7 sierpnia 2012, 17:03
@paintowy_master: Bo probujesz zwrocic na siebe uwage? Takie wrazenie odnioslam bo zamiast olac idiote zaczales sie z nim klocic w komentarzach. Nawet mogliscie sie przeniesc na profil ktoregos z was i tam kontynuowac ale zdecydowaliscie inaczej. Widzialam wystarczajaco takich dziwactw ludzkich zeby dojsc do takiego wniosku. Whatever. Jesli twierdzisz ze rzeczywiscie padles ofiara trolla o niskim poczuciu humoru, to ci wierze.
Odpisz
7 sierpnia 2012, 17:18
@Pottermanka: ależ kontynuowaliśmy. Na moim profilu. Ale przerwałem to po jednym komentarzu. I to jest troll o niskim poczuciu humoru, zwykły ktoś kto chce mnie wkurzyć.
Chyba że...
Odpisz
7 sierpnia 2012, 17:05
*...Widzialam wystarczajaco duzo roznych dziwactw ludzkich w internecie zeby...
Odpisz
6 sierpnia 2012, 14:16
czemu w tytule jest napisane " Byłem frajerem" ?
Odpisz
6 sierpnia 2012, 15:21
@Wwa94: bo ten co dodał to frajer
Odpisz
7 sierpnia 2012, 14:34
@paintowy_master: hehe chyba ze ;p
Odpisz
7 sierpnia 2012, 11:32
Skąd ja to znam :D
Odpisz
6 sierpnia 2012, 13:37
Heh, tego jeszcze w komentarzach nie było
Odpisz
6 sierpnia 2012, 14:06
@Mermeros: masz całkowitą racje
Odpisz
6 sierpnia 2012, 08:20
beeeeznadziejny
Odpisz