Czy u kogoś jeszcze Sylwester tak wyglądał?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Co to takiego?
Nie są aż takie pyszne
Deal życia
Były nóżki, nie ma nóżek
Fajnie że odpowiedzieli
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 6 stycznia 2016, 12:06
Większość ludzi ma normalne życie a nie tylko gry im w głowie.
Odpisz
Edytowano - 6 stycznia 2016, 12:19
@BLK_MGAP: Niiebezpieczny komentarz. Możesz dostać strzałki w dół od niektórych nerdów. :v
Odpisz
6 stycznia 2016, 12:46
@BLK_MGAP: Większość ludzi w REALNYM ŚWIECIE, internet to co innego...
Odpisz
6 stycznia 2016, 13:05
@Bilboo_Baggins: W internecie powinno się zachowywać tak samo jak w realnym życiu.
Odpisz
6 stycznia 2016, 13:09
@BLK_MGAP: Może i niby się powinno, ale jest inaczej.
Odpisz
6 stycznia 2016, 16:21
@monho25: Nie obchodzi mnie to.
Odpisz
Edytowano - 6 stycznia 2016, 17:18
@BLK_MGAP: Ty to jednak taki gangsta jesteś. :D
Odpisz
6 stycznia 2016, 18:02
@monho25: Co mnie mają obchodzić strzałki które i tak nic nie dają?
Odpisz
6 stycznia 2016, 20:47
@BLK_MGAP: Strzałki nic, ale hejterzy nie zapominają...
Odpisz
10 sierpnia 2018, 18:31
@BLK_MGAP: Jasne,
Odpisz
31 grudnia 2016, 23:03
my to na x boxie gramy i pijemy itd. a o 00:00 idziemy na fajerwerki :P
Odpisz
7 grudnia 2016, 19:35
Kto jest taki głupi i taki uzależniony żeby sztucznych ogni nie oglądać w Sylwestra??
Odpisz
11 sierpnia 2016, 15:17
U mnie wygląda to tak:
23:58 *GRA*
23:59 *WŁĄCZA SYSTEMOWY ZEGAREK*
00:00 *WŁĄCZA GRĘ I MÓWI: "Z OKAZJI NOWEGO ROKU DODALI NOWY EVENT! A BĘDĘ PIERWSZYM, KTÓRY GO UKOŃCZY..."*
Odpisz
6 stycznia 2016, 19:34
u mnie
Odpisz
6 stycznia 2016, 12:30
Ja od 23:00-01:00 oglądałem fajerwerki.
Odpisz
6 stycznia 2016, 12:33
To tak jak ja.
Odpisz
6 stycznia 2016, 17:23
ja od 18 do 1 mogłem oglądać
Odpisz
6 stycznia 2016, 16:55
Uje**lo mu wąsa
Odpisz
6 stycznia 2016, 12:31
Gra bez dotykania myszki i klawiatury.
Odpisz
Edytowano - 6 stycznia 2016, 16:17
@bazyl190: Może ogląda catscenke?
Odpisz
6 stycznia 2016, 16:32
@BLK_MGAP: *cutscenkę
Odpisz
6 stycznia 2016, 16:45
@SetAbominae: Dzięki nie wiedziedziałem jak to się piszę.
Odpisz
6 stycznia 2016, 15:42
ale wy jestescie nudni 30 raz widze tego typu obrazek
Odpisz
6 stycznia 2016, 14:59
Ja tez tak mam. Zaraz nazwie cie mnie nolajfem 1!111onejeden11 ale gry to moje życie.
Odpisz
6 stycznia 2016, 13:23
Puszczanie fajerwerek przez moich sąsiadów: 17:30, 00:00, 03:00. Świzdu gwizdu 200 złotych poszło w pi**u
Odpisz
6 stycznia 2016, 12:59
Widziałam na Facebooku.
Odpisz