Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Ptaszor290

27 lutego 2018, 21:59

Wybieram karawan , zaklepuje tylne siedzienie

Avatar kacperperla

10 stycznia 2016, 11:14

Jest jeszcze autobus oraz każdy inny samochód o ile nie prowadzisz. Więc obrazek jest bez najmniejszego sensu

Avatar Czarny777

9 stycznia 2016, 08:11

Było.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar Czarny777

9 stycznia 2016, 11:52

@Kociomaniak: Mam jedną tępą ,,koleżankę'', która zebra wszystkich o lajki ...

Avatar Kociomaniak

9 stycznia 2016, 21:15

@Czarny777: Znam tez taka. Zablokowalem ją...

Avatar
Konto usunięte

9 stycznia 2016, 15:02

Biorę Karawana

Avatar kasiapgpl

9 stycznia 2016, 09:44

karawan

Avatar PanSowa12

Edytowano - 8 stycznia 2016, 23:05

wybieram autobus

Avatar
Konto usunięte

9 stycznia 2016, 02:05

@PanSowa12: TEMMIE!

Avatar PanSowa12

Edytowano - 9 stycznia 2016, 09:38

HoI!

Avatar Miki13112000

9 stycznia 2016, 09:05

A gdzie limuzyna prezydencka?

Avatar FuryGaming

9 stycznia 2016, 07:45

Nie ufam karawanowi ...

Avatar Sakitta

9 stycznia 2016, 01:36

Też mi, w XVI w. ludzie nieraz i nie dwa jeździli pijani i nic się nie działo. No chyba że z dala od mojej wsi zaszły jakieś zmiany, o których nie wiem.

Avatar Ewusia11

8 stycznia 2016, 23:31

Zadzwoń po ubera...

Avatar Lisekczek

8 stycznia 2016, 23:48

@Ewusia11: -Uallo? Czu te ubeh??
-Czy pan jest pijany?
-Be, znacy pfft... nei.
-Okej, prosze wsiadac, wody moze?
-Taaak, wodua dopra na kuaca...

Avatar AidenPearce

8 stycznia 2016, 23:17

Karawan! Przecież to wygląda tak luksusowo i zamiast na siedzeniach możesz się położyć jak w łóżku! I tylko poduszkę wziąć sobie

Avatar przemo192

8 stycznia 2016, 21:04

wybieram karawan

Avatar Pro100WGebe

8 stycznia 2016, 23:02

@przemo192: a światłość wiekuista niechaj co świeci

Avatar Thundere

8 stycznia 2016, 23:00

Wybierz postac.

Avatar RobsonPlay

8 stycznia 2016, 22:43

Nie widziałem jeszcze ambulansu od środka...więc he..

Avatar kacper1411

8 stycznia 2016, 22:32

Zawsze chciałem poprowadzić ambulans

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Były nóżki, nie ma nóżek

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Północne Węgry

Phi!

Powodzenia

Totalnie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka