Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie są aż takie pyszne
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Przerwa na herbatkę
Ładne rzeczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 stycznia 2016, 23:59
Miss Kolumbia lepsza od miss Universe?
Odpisz
9 stycznia 2016, 01:54
pamiętam kiedyś oglądałem wybory mis, to prezenterka była najładniejsza ze wszystkich :D
Odpisz
8 stycznia 2016, 20:17
Żadna z nich nie zasługuje na ten tytuł, obie są brzydkie w porównaniu do wielu milionów kobiet na tym świecie, więc takie głupoty jak "miss universe" niech odstawią sobie na bok, bo ładna kobieta to nie tylko wielkie duspko, umalowany rij i duże cycki.
Odpisz
8 stycznia 2016, 20:43
@FullPain: Dobrze gada, polać mu. Zważ też na to, że są różne gusta, więc moim zdaniem te konkursy są ogólnie bez sensu
Odpisz
8 stycznia 2016, 21:59
@SetAbominae: Ogólnie to powinny losowanie ogólnokrajowe zrobić, coś jak wybieranie nowego prezydenta, tyle że w e wszystkich krajach, ludzie wybrali by jedną za 100 osób, i byłoby gites.
Odpisz
8 stycznia 2016, 23:03
@FullPain: no szczególnie ta pierwsza ... jak g*wno
Odpisz
8 stycznia 2016, 23:20
@Mike0807: Dokładnie, aż się niedobrze robi.
Odpisz
5 stycznia 2016, 22:28
Dla mnie ładniejsza Miss Columbia niż Miss Universe
Odpisz
8 stycznia 2016, 18:04
Co racja to racja.. ;33
Odpisz
8 stycznia 2016, 18:42
Jakoś nie rozumiem decyzji sędziöw.
Odpisz
8 stycznia 2016, 18:46
$$$
Odpisz
8 stycznia 2016, 20:16
No bo oni jo wybrali bo czarna.
Odpisz
8 stycznia 2016, 20:22
@Janusz_Przewodnik: czemu mnie hejtują?
Odpisz
8 stycznia 2016, 20:29
No bo nie chcą być rasistami. Oni nie majo rozumi i godności człowieka. No papiesz polak był biały to ja nie wiem z jakich oni som rodzin chyba patologicznych bo dla mnie papiesz wiele zrobił, i jest moim przykładem, a oni nie wiem żeby głosowac na kogoś kto nie jest jak papież polak nasz po prostu JAK SWINIE.
Odpisz
Edytowano - 8 stycznia 2016, 19:44
Pamiętam kiedyś na Angielskim
-co to znaczy miss ? - pyta nauczyciel
a wszyscy MISS POLONII !!!
Odpisz
5 stycznia 2016, 22:09
,,Boys, we have a TR8R!"
~Soldier, Team Fortress 2
Odpisz