Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie znoszę kleszczy
Dobrze czasem się oderwać
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
To by wystarczyło
Nigdy na to nie wpadną
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 czerwca 2017, 11:52
Głębokie
Odpisz
14 maja 2017, 10:10
jak onswetniej rapóje
Odpisz
8 stycznia 2016, 16:44
Mickiewicz i Słowacki leżą! xD
Odpisz
8 stycznia 2016, 16:03
Pepe do kolekcji.
Odpisz
8 stycznia 2016, 15:49
Ach, te polskie rapsy.
Odpisz
6 stycznia 2016, 11:06
Zatrzymajcie tę karuzelę śmiechu!
Odpisz
5 stycznia 2016, 23:47
Zaśpiewałem to jak "Bóg się rooooodzi" .-.
Odpisz
6 stycznia 2016, 00:18
@TheTemplar: Ej,nawet pasuje xD
Odpisz
6 stycznia 2016, 08:32
@TheTemplar: Nowa kolęda by Pepe
Odpisz
6 stycznia 2016, 01:35
#teampepe
Odpisz
5 stycznia 2016, 23:33
kurde, fajna piosenka by była
Odpisz
Edytowano - 5 stycznia 2016, 23:31
Na polskiej scenie rapsów byłbyś prawdziwym krulem przez duże "u".
Odpisz