Gdy wracasz po Sylwesstrze do domu...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To musiało być męczące
Brawo za czujność!
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Hobby dla faceta
Angielskie śmieszki
Ikony
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 stycznia 2018, 21:25
po 3 godzinach jest czarny ekran
Odpisz
20 stycznia 2016, 13:44
W 10 minucie on się wywala :D
Odpisz
27 grudnia 2016, 19:57
@Mandarynkowy: patrzę na to 15 minut i nic
Odpisz
26 stycznia 2016, 17:37
sylweSSter
Odpisz
19 stycznia 2016, 23:22
źle. powinno być ,,gdy wracasz do domu po DXM" :D
Odpisz
19 stycznia 2016, 11:33
droga Walkirio_Elr Sylwester był 19 dni temu, nawet największy balangowicz zdążył już wrócić, spóźniłaś się z tym gifem
Odpisz
19 stycznia 2016, 11:22
- Ja raz w zimę biegałem po dworze nago, ale to było po Sylweszcze
- Z tego co pamiętam to było w Lutym
- No, czyli po Sylweszcze
Odpisz
19 stycznia 2016, 10:00
To tak długo musieli cię szukać ?
Odpisz
19 stycznia 2016, 07:51
Ja byłam w domu z jednym znajomym. Było super!
Odpisz
18 stycznia 2016, 23:45
To uczuci kiedy oglądasz gifa na komórce w jednym FPMie (FramesPerMinute) bo nikt nie chce ruszyć bagażnika i tego zoptymalizować.
Odpisz
18 stycznia 2016, 22:27
nie wiem czy tru
Odpisz
18 stycznia 2016, 22:18
Po tygodniu ślepnie
Odpisz
18 stycznia 2016, 21:11
połamałem oczy :( zbieram na leczenie (datki składać poniżej :( )
Odpisz
18 stycznia 2016, 21:01
he he dobre 5/5
Odpisz
18 stycznia 2016, 20:56
jaki epicki koniec... :O
Odpisz
18 stycznia 2016, 20:37
byo
Odpisz