Dlaczego nie masz dziewczyny?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nieuczciwa ocena
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Północne Węgry
Ostry ten sędzia
To się nie może nie udać
Nie idź!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 kwietnia 2019, 20:40
Kirra
Odpisz
2 lutego 2016, 18:05
Bo 13 lat to chyba za mało na związki.
Odpisz
6 stycznia 2018, 17:11
@Fina258: Córka przyjaciółki mojej matki ma chłopaka. Chodzi do przedszkola.
Odpisz
15 lutego 2016, 22:46
No homo maj frend
Odpisz
19 grudnia 2016, 17:52
@CukiereczeQ: ale by bylo na co popatrzeć :d 2 lesby
Odpisz
25 marca 2016, 15:10
bo nie jestem homo?
Odpisz
19 lutego 2016, 08:07
bo nie chcę
Odpisz
8 stycznia 2016, 07:32
bo jestem dziewczyną
Odpisz
Edytowano - 8 stycznia 2016, 07:41
@Windows_10: Kuna. zrob mi poland-balla z pop-cornem. Na dodatek biech ma poker face'a. Dasz do pobrania link?
A. Twoja aktualizacja jest EKSTRA! (Threebulid 2 czy coś 2)
Odpisz
8 stycznia 2016, 13:39
@tomala34: ym po co? PS jak zrobię to dam w mojej galerii
Odpisz
2 lutego 2016, 11:16
@tomala34: E... Tylko ja i KwasDeoksyrybonukleinowy możemy mieć popcorn
Odpisz
2 lutego 2016, 14:36
Zrobiła? Dobra
Odpisz
2 lutego 2016, 15:04
@tomala34: dajesz zamowienie na awatar center, Arek coś zrobi.
Odpisz
6 lutego 2016, 16:17
@Windows_10: Aaa
Odpisz
3 lutego 2016, 01:09
Bo wole wujka Stalina i Hitlera ( ° ͜ʖ °)
Odpisz
3 lutego 2016, 01:31
@Hiopekwhatfu: to uczucie gdy to jest OBRZYDLIWE, ale ma ładna kreskę i chcesz się na t Gapic
Odpisz
2 lutego 2016, 11:38
Bo nie lubię dziewczyn.
Odpisz
2 lutego 2016, 11:42
@darcus: eeee uznajmy że o normalne....
Odpisz
2 lutego 2016, 12:17
A może to dziewczyna?
Odpisz
2 lutego 2016, 14:00
No co? Nie wolno mi być aseksualnym? ._.
Odpisz
2 lutego 2016, 14:00
@rosyn: No tak jakby nie.
Odpisz
2 lutego 2016, 14:02
@darcus: zdefiniuj mi słowo aseksualny.... czy to znaczy że nie podoba ci się żadna z płci?
Odpisz
2 lutego 2016, 14:07
Dokładnie tak. Nie odczuwam podniecenia seksualnego ani pociągu miłosnego.
Odpisz
2 lutego 2016, 14:08
@darcus: tak jak cebula?
Odpisz
2 lutego 2016, 14:13
Tak. Ale ja nie śmierdzę, nie mam warstw i nie wyciskam łez z oczu.
Odpisz
2 lutego 2016, 14:14
@darcus: dobrze wiedzieć... i poza tym to widzę że 6 osobom nie podoba się twój aseksualizm...
Odpisz
2 lutego 2016, 14:23
Są ludzie i są taborety. Nie przejmuję się tym, że komuś się nie podoba jaki ja jestem. Dopóki to nikogo nie krzywdzi mam prawo być jaki tylko chcę i żadna nietolerancja tego nie zmieni.
Odpisz
2 lutego 2016, 14:51
Czyżby Darcus miał 6 cichych wielbicielek?
Myślę jednak, że 3 osoby przez ten komentarz wzięły go za geja, a 3 inne za szowinistę.
Odpisz
2 lutego 2016, 15:55
@darcus: Dopóki nie jesteś nazistą,komunistą lub pedałem(nie gejem) będę cie lubił.Bo tak :3
Odpisz
2 lutego 2016, 16:29
@Hiopekwhatfu: Emm... Dzięki? ._.
Odpisz
2 lutego 2016, 17:43
@darcus: W takim razie za kilkadziesiąt lat powiedz mi jak to jest bo nie chce mi się poświęcać życia dla dobra nauki.
Odpisz
2 lutego 2016, 17:45
Ale po co tu życie poświęcać?
Odpisz
3 lutego 2016, 18:51
@darcus: Masz rację. Są tematy i pytania, którymi korzystniej się zająć...
Odpisz
4 lutego 2016, 08:08
No dokładnie.
Odpisz
2 lutego 2016, 12:00
Ja mam niewolniczki z wypraw krzyżowych.
Odpisz
2 lutego 2016, 11:43
booooooo.... nie wiem.... spytam się jakieś dziewczyny :V
Odpisz
2 lutego 2016, 11:20
Jestem brzydki.
Odpisz
2 lutego 2016, 10:34
-Ha Geeeeeeye
-No Gey! Yegamai*
Odpisz
1 lutego 2016, 21:05
Bo jestem w friendzone...
Odpisz
8 stycznia 2016, 09:51
Mam dziewczynę.
Odpisz
2 lutego 2016, 10:34
@DanateDMC: W symualtorze własnej dziewczyny ? ;D
Odpisz
2 lutego 2016, 11:21
Po co? Ma rękę.
Odpisz
2 lutego 2016, 15:51
@DanateDMC: To takie smutne gdy internetowe przegrywy życiowe myślą, że skoro oni nie mają dziewczyny to inni też nie mogą ;-;
Pewnie dlatego masz tyle czerwonych :|
Odpisz
3 lutego 2016, 14:01
@Mid_Or_Feed: Ta wiem.
Odpisz
3 lutego 2016, 14:02
Nie. W prawdziwym życiu.
Odpisz
3 lutego 2016, 16:18
@Mid_Or_Feed: Może...
Odpisz
8 stycznia 2016, 08:50
Ale on miał dziewczyne ._.
Odpisz