Ciekawe jak długo musiał zapuszczać
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Z klasą się trzeba urodzić
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Należy się za piękne oczy
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Drewniany kominek
Niezniszczalne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 lipca 2022, 20:32
Nie samo to ile zapuszczał ale jak o nie dba
Odpisz
8 stycznia 2016, 16:25
w krakowie skupują 1 kg- 8000 zł ale muszą mieć co najmniej 50 cm
Odpisz
8 stycznia 2016, 16:33
@kola3492: Twój awatar bardziej pasuje.
Odpisz
Edytowano - 10 stycznia 2016, 15:23
Jego avatar pasuje do wszystkiego w dzisiejszym świecie. ;-;
Odpisz
21 marca 2018, 09:45
@venomman: Średnio mi się wydaje.
Odpisz
21 marca 2018, 12:28
@Archeologwinternetach: Po dwóch latach? serio?
Odpisz
21 marca 2018, 14:53
@venomman: Chyba tak.
Odpisz
10 stycznia 2016, 17:03
A to nie dziewczyna? Bo ma... W sumie to nie widać czy ma. xD
Odpisz
10 stycznia 2016, 17:21
@x69_WalnietaGirl_69x: Chyba facet, przynajmniej tak wygląda. Nie ma wcięcia c:
Odpisz
10 stycznia 2016, 17:22
@julka1280: Nom tak.. xD
Odpisz
11 stycznia 2016, 04:00
@x69_WalnietaGirl_69x: facet. budowa ciała na to wskazuje
Odpisz
8 stycznia 2016, 16:01
Chce takie :D
Odpisz
10 stycznia 2016, 16:22
@feniks100: To mu obetnij i sobie przyczep.
Odpisz
10 stycznia 2016, 16:49
To tak nie działa :(
Odpisz
10 stycznia 2016, 17:02
@feniks100: Kup sobie peruke :D
Odpisz
10 stycznia 2016, 22:26
@x69_WalnietaGirl_69x: Ale ja wolałbym naturalnie je wychodować ;_;
(moje sięgają mi już do połowy
łopatek :3).
Odpisz
10 stycznia 2016, 20:10
6 lat
Odpisz
10 stycznia 2016, 14:04
Coś około 20 lat (1cm/miesiąc + przycinanie).
Odpisz
Edytowano - 10 stycznia 2016, 17:46
@alfonsinio: Jeżeli w ogóle ktoś przycina. JA zapuszczam 2 lata mam 60 cm włosów, bez przycinania
Odpisz
10 stycznia 2016, 15:20
Długo.. ja miałem 15 cm po 2-3 latach ;-;
Odpisz
10 stycznia 2016, 15:32
@Chrzaszcz_Trzcinowy: Zależy od tego jak o nie dbasz. Żryj więcej cebuli i czosnku.
Odpisz
10 stycznia 2016, 17:45
@Chrzaszcz_Trzcinowy: Słabo ja mam 60 po 2 latach
Odpisz
10 stycznia 2016, 17:44
Ale by były za**biste Dredy
Odpisz
10 stycznia 2016, 16:28
jakby były rozpusczone to by miał pereryne xd.
Odpisz
8 stycznia 2016, 17:32
Turpat ?!
Odpisz
10 stycznia 2016, 16:23
Turpat ma krótsze ;-;
Odpisz
10 stycznia 2016, 16:27
Ale gdyby nie włosy to byłby Turpat. Ten facet nawet ma taką brodę (wnioskuję po obrazku)
Odpisz
10 stycznia 2016, 16:10
I weź tu teraz po schodach po pijanemu schodź.
Odpisz
10 stycznia 2016, 15:21
Roszpunek
Odpisz
10 stycznia 2016, 14:42
Odpisz
10 stycznia 2016, 14:26
Odpisz
10 stycznia 2016, 14:23
faceta szybciej rosna wlosy
Odpisz