Media społecznościowe zjadają nam czas
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
No to skrzynia biegów do wymiany
Jest taka skromna...
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Zdeklasowani znowu
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 sierpnia 2021, 17:56
Pozdrawiam z losowych
Odpisz
19 października 2020, 14:12
Ok boomer
Odpisz
9 lipca 2021, 17:23
@WielkiMoffPoppns: mem bardzo prawdziwy
Odpisz
8 stycznia 2016, 22:33
ja nie rozumiem jak na facebooku można spędzić więcej niż 30 min
Odpisz
11 stycznia 2016, 11:43
Ja siedzę tylko jak chcę komuś coś odpisać XD
Chętnie bym już usuneła ale nie miałabym kontaktu z znajomymi więc powiem tak: Najpierw Nasza Klasa teraz Facebook i Ask XD
Odpisz
11 stycznia 2016, 12:33
@AnimeLoveOlciaa: XD XD XD ALE TO ŚMIESZNE!
Odpisz
11 stycznia 2016, 14:57
@Estonia_ball: Poprawka- 3 min. Więcej się nie da.
Odpisz
11 stycznia 2016, 18:18
@Estonia_ball: Ha Ha Ha
Śmieszne?
Chyba nie kapuje Twojego żartu...
Ha Ha Ha :P
Odpisz
11 stycznia 2016, 18:20
@Monnx: Ale Serio XD
Ten Facebook strasznie uzależnia :P
Mnie nie! Na mnie nie działa XD Jestem odporna XD
Ja tylko Rach ciach ciach i mnie nie ma XD
I Dziękuje Bardzo Wpadnę wieczorem, Znajomi proszę czekać :P
Odpisz
11 stycznia 2016, 18:23
@AnimeLoveOlciaa: Problem w tym że szajsbuk to wciągające gówno. Jeja też wciąga, ale nie ma porównania. I przystopuj z tymi "xD", bo Cię do ubieranek jeszcze wyślą.
Odpisz
11 stycznia 2016, 18:36
@Monnx: Wybacz :P
Po prostu lubię emotki.
Nie przepadam za pisaniem samych kropek ale cóż, ograniczę się po za barierą ubieranek.
A odnosząc się do tematu to zgodzę się z Tobą, Facebook nie jest zbyt przydatny do życia. Jeja chyba nie wciąga ale to też zależy kogo wciągnie i kto ile siedzi. Ja na Jeja wpadam tylko w wolne chwile, sprawdzić obrazki i powiadomienia. Co jak co ale Facebook mogą usunąć i z chęcią będę się cieszyć.
Odpisz
11 stycznia 2016, 18:41
@AnimeLoveOlciaa: Gdyby nie znajomi to by się dało. I jeja wciąga. Siedzę na tym koncie dwa miechy z hakiem.
Odpisz
11 stycznia 2016, 18:43
@Monnx: Hmm a ja właśnie nie wiem ile ale też nie krótko.
Odpisz
11 stycznia 2016, 16:38
Jeja jest jednym z nich
Odpisz
11 stycznia 2016, 11:45
Ja tam nie korzystam aż tak z fb [____]
Odpisz
8 stycznia 2016, 23:39
zwłaszcza jeja.pl gdy oczekujesz na powiadomienie
Odpisz
Edytowano - 9 stycznia 2016, 12:01
@rafal603: "Odpisze czy nie? Z emotikonami czy bez? Ile wiadomości? Długo czy krótko?" -rozkminy jejowiczów.
Odpisz
11 stycznia 2016, 11:41
@Monnx: heh dobrze powiedziane XD
Odpisz
8 stycznia 2016, 23:32
jak jezteś f szkole to znaczy rze jesteś poza domem xd . Mniej-więcej tak postrzegam takie obrazki ;v .
Odpisz
8 stycznia 2016, 21:29
Lagi zjadają czas .
Odpisz
8 stycznia 2016, 21:07
Tak jak jeja...
Odpisz