Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar czlowiek11122

20 sierpnia 2021, 17:56

Pozdrawiam z losowych

Avatar WielkiMoffPoppns

19 października 2020, 14:12

Ok boomer

Avatar
Konto usunięte

9 lipca 2021, 17:23

@WielkiMoffPoppns: mem bardzo prawdziwy

Avatar
Konto usunięte

8 stycznia 2016, 22:33

ja nie rozumiem jak na facebooku można spędzić więcej niż 30 min

Avatar AnimeLoveOlciaa

11 stycznia 2016, 11:43

Ja siedzę tylko jak chcę komuś coś odpisać XD
Chętnie bym już usuneła ale nie miałabym kontaktu z znajomymi więc powiem tak: Najpierw Nasza Klasa teraz Facebook i Ask XD

Avatar Estonia_ball

11 stycznia 2016, 12:33

@AnimeLoveOlciaa: XD XD XD ALE TO ŚMIESZNE!

Avatar Monnx

11 stycznia 2016, 14:57

@Estonia_ball: Poprawka- 3 min. Więcej się nie da.

Avatar AnimeLoveOlciaa

11 stycznia 2016, 18:18

@Estonia_ball: Ha Ha Ha
Śmieszne?
Chyba nie kapuje Twojego żartu...
Ha Ha Ha :P

Avatar AnimeLoveOlciaa

11 stycznia 2016, 18:20

@Monnx: Ale Serio XD
Ten Facebook strasznie uzależnia :P
Mnie nie! Na mnie nie działa XD Jestem odporna XD
Ja tylko Rach ciach ciach i mnie nie ma XD
I Dziękuje Bardzo Wpadnę wieczorem, Znajomi proszę czekać :P

Avatar Monnx

11 stycznia 2016, 18:23

@AnimeLoveOlciaa: Problem w tym że szajsbuk to wciągające gówno. Jeja też wciąga, ale nie ma porównania. I przystopuj z tymi "xD", bo Cię do ubieranek jeszcze wyślą.

Avatar AnimeLoveOlciaa

11 stycznia 2016, 18:36

@Monnx: Wybacz :P
Po prostu lubię emotki.
Nie przepadam za pisaniem samych kropek ale cóż, ograniczę się po za barierą ubieranek.
A odnosząc się do tematu to zgodzę się z Tobą, Facebook nie jest zbyt przydatny do życia. Jeja chyba nie wciąga ale to też zależy kogo wciągnie i kto ile siedzi. Ja na Jeja wpadam tylko w wolne chwile, sprawdzić obrazki i powiadomienia. Co jak co ale Facebook mogą usunąć i z chęcią będę się cieszyć.

Avatar Monnx

11 stycznia 2016, 18:41

@AnimeLoveOlciaa: Gdyby nie znajomi to by się dało. I jeja wciąga. Siedzę na tym koncie dwa miechy z hakiem.

Avatar AnimeLoveOlciaa

11 stycznia 2016, 18:43

@Monnx: Hmm a ja właśnie nie wiem ile ale też nie krótko.

Avatar kazakol2000

11 stycznia 2016, 16:38

Jeja jest jednym z nich

Avatar CichyCichacz

11 stycznia 2016, 11:45

Ja tam nie korzystam aż tak z fb [____]

Avatar rafal603

8 stycznia 2016, 23:39

zwłaszcza jeja.pl gdy oczekujesz na powiadomienie

Avatar Monnx

Edytowano - 9 stycznia 2016, 12:01

@rafal603: "Odpisze czy nie? Z emotikonami czy bez? Ile wiadomości? Długo czy krótko?" -rozkminy jejowiczów.

Avatar AnimeLoveOlciaa

11 stycznia 2016, 11:41

@Monnx: heh dobrze powiedziane XD

Avatar Bilolus1

8 stycznia 2016, 23:32

jak jezteś f szkole to znaczy rze jesteś poza domem xd . Mniej-więcej tak postrzegam takie obrazki ;v .

Avatar druid6

8 stycznia 2016, 21:29

Lagi zjadają czas .

Avatar Myszkapl

8 stycznia 2016, 21:07

Tak jak jeja...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...

Totalnie

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Mało znany szczegół

To by wystarczyło

Deal życia

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka