Moja wiara w ludzkość umarła
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
To się nie może nie udać
Fergus
Co za przypadek
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 listopada 2023, 23:44
Odpisz
1 września 2019, 21:21
Odpisz
8 lipca 2017, 14:19
jak się nazywa ta strona?
Odpisz
2 października 2017, 22:10
@DRparadox: zapytaj.onet
Odpisz
8 lipca 2017, 14:20
chciałbym pooglądać innych debili...
Odpisz
26 listopada 2016, 15:37
💣🐍🔫💊 dla takich bachorów
Odpisz
8 stycznia 2016, 19:40
Te przecinki ;____;
Odpisz
8 stycznia 2016, 21:47
@mrkhrova: Okropnie to , wygląda , co nie ? Ja nie lubię , jak ktoś tak pisze, a ty ?
Odpisz
8 stycznia 2016, 22:06
@kubakk12: ^
Odpisz
3 lutego 2016, 17:48
@kubakk12: Octodad ! Wiem że to nic nie ma do komentarza ale właśnie skończyłam grać -
a i \____/ prosze
Odpisz
3 lutego 2016, 19:53
@Angela336: Co to?
Odpisz
3 lutego 2016, 21:50
@kubakk12: ale co?
Odpisz
4 lutego 2016, 15:25
@Angela336: To, co mi dałaś: \____/
Odpisz
4 lutego 2016, 19:07
@kubakk12: wtajemniczeni wiedzą
Odpisz
8 stycznia 2016, 21:01
Mogę ich spalić?
Odpisz
9 stycznia 2016, 08:38
jasne! masz tu piec:
Odpisz
2 lutego 2016, 17:22
Oj nie ładnie tak palić ludzi...
Odpisz
2 lutego 2016, 17:28
No co ty - palenie ludźmi jest przyjazne dla środowiska, ponieważ nie uwalnia się przy tym tyle szkodliwych związków do atmosfery. Kraków zastanawia się właśnie nad takim rozwiązaniem, a Szydło obiecała dostarczyć odpowiednią liczbę obywateli drugiej kategorii
Odpisz
2 lutego 2016, 17:32
mówi ktoś z nazi na awatarze, oh irionio
Odpisz
2 lutego 2016, 17:46
ja zazwyczaj zadawałem to pytanie.
Odpisz
2 lutego 2016, 18:31
Wypożyczę ci krematorium.
Odpisz
3 lutego 2016, 18:50
Odpisz
3 lutego 2016, 18:26
dzień dobry. Mam 13 lat i miewam już zmazy. kochałem się z moją 34 letnią narzeczoną i ona zaszła w ciążę. czy pójdzie do pierdla? bardzo nie chcę zostać sam z bachorem.
Odpisz
3 lutego 2016, 15:02
Moja wiara w rówieśników wlaśnie przepadła...... ಠ_ಠ
Odpisz
2 lutego 2016, 23:01
Jeżeli twoja wiara w ludzi umarła po czymś takim, to powiem ci jedno:
Tyś niewinny jak nieobsrana łąka...
Odpisz
8 stycznia 2016, 17:26
Dostałem raka paznokci
Odpisz
Edytowano - 2 lutego 2016, 22:59
@dragonhead: A ja oczu
Odpisz
2 lutego 2016, 22:13
Boszeee ja jestę w ciąrzy z moim Bieberkiem <3 i niedługo bede miała Bieberka małego!!!!! Omg!!! <3 koham cie Bieberku :* :* <3
Odpisz
2 lutego 2016, 22:54
@PysiaLove: To wygląda na troll...prawda? ;_;
Odpisz
2 lutego 2016, 23:41
@PysiaLove: Błagam, powiedz że jesteś trollem... Proszę...
Odpisz
3 lutego 2016, 04:21
@PysiaLove: Jesteś trollem... musisz nim być.
Odpisz
3 lutego 2016, 10:01
@PysiaLove: o co ci chodzi z tym Bieberem kobieto! Na poprzednich komentarzach już chyba wystarczająco strzałek w dół dostałaś
Odpisz
3 lutego 2016, 10:05
@michalosin: Daj linka.
Odpisz
3 lutego 2016, 15:27
@Pyszka: nie nie jestem tym "trołem" morze najpierw powiedz mi co to jest geniuszu???!
Odpisz
3 lutego 2016, 22:26
@PysiaLove: STOP! Pamiętaj podróżniku po internecie, nie karm trola ;-;
Odpisz
28 stycznia 2018, 11:17
@PysiaLove: Jesteś trollem? Na 100% jesteś trollem nikt nie może być tak zje**ny i głupi
Odpisz
28 stycznia 2018, 15:19
@Filipsss: Złota łopata za odkopanie wątku
Odpisz
31 grudnia 2019, 12:46
@Pyszka: ciekawe czy odpowie
Odpisz
8 stycznia 2020, 09:47
@Dcktun: no jasne że tak
Odpisz
26 stycznia 2020, 13:18
@Pyszka: oooo witam państwa
Odpisz
2 lutego 2016, 22:10
Przynajmniej nie napisała ,,OMG POMÓŻCIE jEsTeM w CiOnŻy!!!!!!!! MAM 14 LAT!!!!!"
Odpisz
2 lutego 2016, 20:28
Przez te pytanie zwrotnik dostał raka ;-;
Odpisz
8 stycznia 2016, 17:13
on ma linuxa
Odpisz
8 stycznia 2016, 17:14
Też mam.
Odpisz
8 stycznia 2016, 17:15
@wojtekrozrabiaka: MOJA WIARA LUDZI UTRACONA
Odpisz
8 stycznia 2016, 17:27
Linux rules
Odpisz
8 stycznia 2016, 17:34
Linux jest o wiele lepszy niz Windows, po prostu za trudny w obsludze dla leniwych polaczkow.
Odpisz
8 stycznia 2016, 17:36
nie chodzi mi o to że linux jest zły ale myślałem ze na jeja 2-3 linuxa
Odpisz
2 lutego 2016, 17:54
Miałbym linuxa, ale wolę być graczem.
Odpisz
2 lutego 2016, 19:04
@Szczyt_jeja: Linux do pracy, Windows do grania. Nie ma systemu idealnego >_>
Odpisz
2 lutego 2016, 20:19
Trafne spostrzeżenie.
Odpisz