Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar pitbull21

9 sierpnia 2012, 00:46

eeee ja nie chce nic mówić ale brok ma przesrane onixa 210 kilo ;d a tak w ogóle największy najcięższy Pok to Groudon 949 kilo ;d ,albo Giratina 749 kilo Palkia 608 kilo ;d

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 16 kwietnia 2015, 19:56

@pitbull21: Na pewno ktoś by spał z legendarnymi pokami.

Avatar FeedorMid1

23 sierpnia 2018, 21:47

Avatar
Konto usunięte

16 kwietnia 2015, 19:55

@KontoUsunięte: Bo liderzy nie walczą starterami.

A Jessi i james to idioci, którzy dostają ostry wpie**ol od Asha i nie umieli by silnych full evolwed starterów wytrenować.

Avatar johnyxd212

29 listopada 2013, 17:34

Charizard i tak lepszy :D

Avatar Tom1360

3 stycznia 2013, 12:58

sami fani pekemonów (LOVCIAM JE!)

Avatar
Konto usunięte

19 listopada 2012, 20:58

dobrze że na nim nie leżał charizard by musieli wzywać straż pożarną

Avatar
Konto usunięte

8 sierpnia 2012, 20:24

Trzeba było trenować Jigglypuffa albo Meowtha.

Avatar zazek

8 sierpnia 2012, 20:41

Ale squirtle jest starterem.

Avatar
Konto usunięte

8 sierpnia 2012, 23:41

@zazek: Więc czemu nie mają go np. Brock, Jessie, James?

Avatar zazek

15 września 2012, 19:25

Bo liderzy mają lepsze pokemony a zespół R te mające naturalne skłonności do bycia złymi.

Avatar
Konto usunięte

15 września 2012, 20:18

@zazek: Musieli jakoś złapać te pokemony.

Avatar pataraka

19 sierpnia 2012, 23:03

Mam tak z psem :D 5/5 i do ulu

Avatar darcus

10 sierpnia 2012, 13:25

nie no! bez przesady! ten drugi jest przecież większy niż pierwszy

Avatar Maku232

9 sierpnia 2012, 18:20

ostatnie najlepsze :D

Avatar Vixa_

9 sierpnia 2012, 12:36

ostatnie mnie rozwalilo

Avatar
bar2353441

9 sierpnia 2012, 18:14

@Vixa_: a mnie całe zdiecie

Avatar PostrachKlanowy

8 sierpnia 2012, 18:52

A jakby to był Beldum czy Aron, to już w ogóle :P

Avatar Mika444

8 sierpnia 2012, 15:49

@McDarimak: Bulbasaura* ;)

Avatar McDarimak

8 sierpnia 2012, 13:51

Dobre dobrze ze nie trenował geodude lub bulwazaura

Avatar
Konto usunięte

8 sierpnia 2012, 13:03

Dobrze, że ma Blastoisa, a nie Golema albo Snorlaxa. Jak by taki na nim leżał...

Avatar Artegorus

8 sierpnia 2012, 12:33

haha bez komentarza 4/5 ;)

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Fajnie że odpowiedzieli

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Najbardziej realistyczny spośród modów

Chciał tylko pomóc

Powodzenia

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka