Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Najbardziej realistyczny spośród modów
Chciał tylko pomóc
Powodzenia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 sierpnia 2012, 00:46
eeee ja nie chce nic mówić ale brok ma przesrane onixa 210 kilo ;d a tak w ogóle największy najcięższy Pok to Groudon 949 kilo ;d ,albo Giratina 749 kilo Palkia 608 kilo ;d
Odpisz
Edytowano - 16 kwietnia 2015, 19:56
@pitbull21: Na pewno ktoś by spał z legendarnymi pokami.
Odpisz
23 sierpnia 2018, 21:47
@pitbull21: k
Odpisz
16 kwietnia 2015, 19:55
@KontoUsunięte: Bo liderzy nie walczą starterami.
A Jessi i james to idioci, którzy dostają ostry wpie**ol od Asha i nie umieli by silnych full evolwed starterów wytrenować.
Odpisz
29 listopada 2013, 17:34
Charizard i tak lepszy :D
Odpisz
3 stycznia 2013, 12:58
sami fani pekemonów (LOVCIAM JE!)
Odpisz
19 listopada 2012, 20:58
dobrze że na nim nie leżał charizard by musieli wzywać straż pożarną
Odpisz
8 sierpnia 2012, 20:24
Trzeba było trenować Jigglypuffa albo Meowtha.
Odpisz
8 sierpnia 2012, 20:41
Ale squirtle jest starterem.
Odpisz
8 sierpnia 2012, 23:41
@zazek: Więc czemu nie mają go np. Brock, Jessie, James?
Odpisz
15 września 2012, 19:25
Bo liderzy mają lepsze pokemony a zespół R te mające naturalne skłonności do bycia złymi.
Odpisz
15 września 2012, 20:18
@zazek: Musieli jakoś złapać te pokemony.
Odpisz
19 sierpnia 2012, 23:03
Mam tak z psem :D 5/5 i do ulu
Odpisz
10 sierpnia 2012, 13:25
nie no! bez przesady! ten drugi jest przecież większy niż pierwszy
Odpisz
9 sierpnia 2012, 18:20
ostatnie najlepsze :D
Odpisz
9 sierpnia 2012, 12:36
ostatnie mnie rozwalilo
Odpisz
9 sierpnia 2012, 18:14
@Vixa_: a mnie całe zdiecie
Odpisz
8 sierpnia 2012, 18:52
A jakby to był Beldum czy Aron, to już w ogóle :P
Odpisz
8 sierpnia 2012, 15:49
@McDarimak: Bulbasaura* ;)
Odpisz
8 sierpnia 2012, 13:51
Dobre dobrze ze nie trenował geodude lub bulwazaura
Odpisz
8 sierpnia 2012, 13:03
Dobrze, że ma Blastoisa, a nie Golema albo Snorlaxa. Jak by taki na nim leżał...
Odpisz
8 sierpnia 2012, 12:33
haha bez komentarza 4/5 ;)
Odpisz