memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
3 lutego 2016, 17:15
Kto pije rozważnie ten kaca mieć nie będzie. ~Ja ;-;
Odpisz
2 lutego 2016, 20:57
Czy ja wiem.... mi na kacu raz się nie przyjął, ale po opłukaniu ust wróciłem do jedzenia xD Ps: była wtedy moja ulubiona potrawa: ryż+gulasz
2 lutego 2016, 20:12
Jeszcze zależy co na śniadanie ...
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież3 lutego 2016, 17:15
Kto pije rozważnie ten kaca mieć nie będzie.
~Ja ;-;
Odpisz
2 lutego 2016, 20:57
Czy ja wiem.... mi na kacu raz się nie przyjął, ale po opłukaniu ust wróciłem do jedzenia xD
Ps: była wtedy moja ulubiona potrawa: ryż+gulasz
Odpisz
2 lutego 2016, 20:12
Jeszcze zależy co na śniadanie ...
Odpisz