Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar amekninja555

9 stycznia 2016, 10:06

Avatar Henzej

9 stycznia 2016, 10:30

@amekninja555: Jak ja ci zaraz przypie**ole!

Avatar ab2004

9 stycznia 2016, 12:07

@Henzej: O ku*wa!

Avatar avalon3440

Edytowano - 24 stycznia 2016, 21:34

@Henzej: P*erdole, tak chłop ze chłopem?

Avatar kakcioo

24 stycznia 2016, 23:59

@Henzej: To się poskładasz

Avatar MikiThePlayer10

22 maja 2017, 19:38

Avatar kakcioo

24 stycznia 2016, 23:58

Thug life

Avatar Arturo11

24 stycznia 2016, 15:53

stasiu dżons

Avatar wonszowa13

9 stycznia 2016, 02:03

?

Avatar
lolman533

9 stycznia 2016, 07:16

@wonszowa13: Szop pracz.

Avatar jacek1s

9 stycznia 2016, 07:48

Szop Sposzyfczy

Avatar Mrkociak

9 stycznia 2016, 08:52

Fotoszop = fotopracz

Avatar FreezyPop

9 stycznia 2016, 09:07

Szop Sracz

Avatar wojtekrozrabiaka

Edytowano - 9 stycznia 2016, 09:09

@wonszowa13: Moge ci sprzedać pudła na hejty:
\___/ - zwykłe pudło na hejty. 2.50zł
\_______/ - duże pudło na hejty. 5zł
I_-_@_-_I - pudło deluxe. 11.99zł
I-_$¿$_-I - pudło vip. 1020.99zł
Na wszystkie produkty z firmy WojtekRozrabiaka jest przecena -2%!

Avatar
Konto usunięte

9 stycznia 2016, 09:18

@wojtekrozrabiaka: Kupuje na czarną godzine tylko nie wiem jakie pudło. Jakie polecasz?

Avatar komixx102

Edytowano - 9 stycznia 2016, 09:33

@wojtekrozrabiaka: Czarnęłe rynkęłe:
|__| - małe pudło 0,99 zł
|___| - średnie 1,50 zł
|_____| - duże 2,60 zł
|___________| - super duże 5,50 zł
|______________________| super extra big 8,99 zł
|###|________________|###| - super duże wzmocnione 10,00 zł
|$$$$$|______$$______|$$$$$| - duże VIP z podziałką 13,45 zł.
Z kodem "tfoja stara fhoy" rabat 50% od dużego pudła w zwyż.
"komixx102 tfuj najlepszy wybur w czarnęłe rynkęłe."

Avatar Myszkapl

9 stycznia 2016, 10:03

@wonszowa13: Jest taka produkcja w planach "Magnaci I Czarodzieje", czy jakoś tam... i tak taki koleś Stachu Jones mówi, że wyszkoli innego "w jeden księżyc".
Polecam wpisanie poszukanie zwiastunów na Youtubie.

Avatar Archeologwinternetach

24 stycznia 2016, 14:12

@komixx102: |####|____________|###|_____________|####|

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Najbardziej realistyczny spośród modów

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Phi!

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka