Każdy teraz mówi o GTA V, Fallout 4...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Totalnie
Nieuczciwa ocena
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Typowy NPC
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Jakby trochę nie fair
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 lutego 2022, 10:31
XD
Odpisz
24 grudnia 2017, 13:16
Ja tam planuję to cudeńko kupić...
Odpisz
Edytowano - 18 sierpnia 2016, 22:19
Mound and Blade warband
PS Nie mogę doczekać się 2
Odpisz
10 listopada 2016, 21:41
@AdFli: nom, crafting broni, zniszczalne elementy zamków, lepsza grafika i bardziej rozbudowana polityka... To będzie gra dziesięciolecia, lub lepiej.
Odpisz
2 września 2016, 18:19
ERROR! teraz każdy gada o cs'ie i falloucie...
Odpisz
Edytowano - 18 kwietnia 2016, 16:30
ja parę cheatów i to było moje pierwsze gta
Odpisz
27 marca 2016, 17:17
te czasy ;-)
Odpisz
12 stycznia 2016, 21:53
Mount and Blade <3
Dalej popylam, nawet jeśli podbiłem jako Nordowie całą mapę ^^
Odpisz
12 stycznia 2016, 22:07
w jaką część? Ja nolifie w Warbanda :D
Odpisz
12 stycznia 2016, 22:09
@avalon3440: Niestety w zwykłego, ale niedługo kupuje Ogniem i Mieczem ^^
Jakie Twoje największe osiągnięcie, które widziałeś tylko Ty? :D
Odpisz
13 stycznia 2016, 07:52
nawet nie pamiętam, bo częściej gram teraz w oblężenie ;)
Odpisz
13 stycznia 2016, 17:22
@avalon3440: nick?
Odpisz
13 stycznia 2016, 17:43
W empiku za 50 zł jest Mount and blade
mount and Blade warband+2 dlc
mount and Blade fire and swordw
Odpisz
14 stycznia 2016, 00:37
@Karol1511: Dzięki, będę musiał się przejechać do miasta.
Odpisz
14 stycznia 2016, 00:40
@avalon3440: Szkoda :V
Ja pamiętem najbardziej epicką bitwę jaką stoczyłem.
W zamku miałem 300 Nordów(Trochę Huscarli i reszta łucznicy). a Khanat zaatakował mnie z armią 1600 ludzi ;-; ta bitwa trwała z 3,5 godziny, ale wygrałem!
Odpisz
22 stycznia 2016, 13:39
Ło, panie, łapka w górę się za waleczność należy :V
Pewnie grałeś na łatwym ;-;
Odpisz
22 stycznia 2016, 16:05
Nie pamiętam, ale wiem, że nigdy w żadnej grze nie gram na łatwym. :v
Prędzej średni, ale miałem Huscarli, którzy byli idealnymi tarczami, więc nikt nie mógł dostać się na mury, bo Khanat miał tylko tych swoich rycerzy, którzy bez koni są tacy se. :p
Odpisz
22 stycznia 2016, 16:12
Lel, ja dzisiaj będę miał wszystkie części M&B i się cieszę w uj ;-;
Odpisz
22 stycznia 2016, 16:13
Nie zdajesz sobie sprawy jak mocno Ci zazdroszczę. ;-;
Miłej gry! ^^
Odpisz
27 stycznia 2016, 14:25
Ja Nowa Ojczyzna. (☉‿☉) Polecam!
Odpisz
27 stycznia 2016, 14:53
Jutro jadę do miasta i widziałem tam promocję na chyba 5 części M&B za 50 złoty. :3
Odpisz
27 stycznia 2016, 15:08
Pysznie :3 Miłego grania!
Odpisz
27 stycznia 2016, 15:09
Dzięki i nawzajem! ^^
Odpisz
12 stycznia 2016, 18:32
A kto to pamięta?
Odpisz
12 stycznia 2016, 18:39
@PlynieRekin: Spo...Spore? Czy to naprawdę ty?!
Odpisz
12 stycznia 2016, 18:41
@PlynieRekin: ja pamiętam ........... mam to na płycie ciągle zainstalowane na kompie i moje stwory to demony winy (mroczna muzyka tutaj powinna być ale ni ma)
Odpisz
12 stycznia 2016, 18:42
@PlynieRekin: gra wyszla nie w czasie, w 2009 nie zdobyla popularnosci, a znalazlaby wiecej milosnikow w 2016...
Odpisz
12 stycznia 2016, 18:43
@PlynieRekin: mam na płycie nadal <3 moja 1 gra na płycie :*
Odpisz
12 stycznia 2016, 19:16
@PlynieRekin: wciaz w to gram :D. moja ulubiona gra, zaraz po civilizacji
Odpisz
12 stycznia 2016, 23:12
@PlynieRekin: Tyle godzin nad tym spędziłem. Całe dzieciństwo wspólnie ze Strongholdem Crusaders i Heroes of Might and Magic III. To były czasy...
Odpisz
13 stycznia 2016, 18:12
@PlynieRekin: ja w to gram
to aż takie stare że pytasz?
Odpisz
16 stycznia 2016, 21:10
@PlynieRekin: ja :D
Odpisz
16 stycznia 2016, 21:09
jaa :D nawet jescze gram :D
Odpisz
15 stycznia 2016, 01:45
Jak można by zapomnieć?!
Odpisz
12 stycznia 2016, 23:28
dlaczego ZAWSZE kiedy akurat gram w jakąś grę, pojawia się o niej obrazek...wtf
Odpisz
13 stycznia 2016, 22:35
@wilsonXcuddyXhouse: Ja też. To pewnie illuminaci.
Odpisz
13 stycznia 2016, 18:12
Co to jest?
Odpisz
14 stycznia 2016, 03:43
@wampirra107: ty tak na serio?
Odpisz
13 stycznia 2016, 17:41
Gram i w podstawkę, warband na floris modpack i fire and sword.Teraz czekam na 2
Odpisz
12 stycznia 2016, 18:03
Właśnie mi się ładuje i przeglądam jeja w między czasie :0 To Mount and Blade rzecz jasna. A propos, niedługo wychodzi 2 część ;)
Odpisz
12 stycznia 2016, 20:26
@kubapioro: data premiery już podana? Bo ostatnio pokazywali jak to wszystko będzie wyglądało ale daty nie podali :(
Odpisz
13 stycznia 2016, 17:23
@kubapioro: Trzecia😉
Odpisz
9 stycznia 2016, 15:56
Wyszedł już Bannerlord?
Odpisz
9 stycznia 2016, 16:05
@Kapitan_Jack_Sparrow: Jeszcze nie.
Odpisz
12 stycznia 2016, 20:27
@Kapitan_Jack_Sparrow: nawet nie ma daty premiery podanej :*
Odpisz
13 stycznia 2016, 00:35
@Kapitan_Jack_Sparrow: Nie, ale w necie jest już trochę materiałów. Gameplaye, mapki prosto od twórców. Co ciekawe, przeniesiemy się do tej samej krainy, tylko w odległej przeszłości. Będzie o wojnie, która rozbiła ten kraj.
Odpisz
13 stycznia 2016, 08:04
@Sakitta: Czyli początki wojen w Calradii?
Odpisz
13 stycznia 2016, 15:54
@Kapitan_Jack_Sparrow: Czy początki (pewnie tłukli się od stworzenia świata), to nie wiem, ale mówią, że będzie właśnie o tej sławnej wojnie domowej, kiedy kraj się rozpadał.
Odpisz