Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar ALKATRAZ

22 stycznia 2016, 22:23

dlatego ps najlepsze

Avatar Battlenemce

23 stycznia 2016, 12:58

@ALKATRAZ: to ty żyjesz? :O

Avatar Dexterek

23 stycznia 2016, 11:37

Czekam na 32-bitowe

Avatar konbed

22 stycznia 2016, 21:52

piękniejsze niż w realu :p

Avatar mikigra8888

23 stycznia 2016, 10:58

@konbed: bo nie w biedrze

Avatar TrevorMan

9 stycznia 2016, 23:21

Dlaczego nie robili takich pieknych gier?

Avatar bylejakbylegdzie

10 stycznia 2016, 13:44

@TrevorMan: jak to nie robili? może nie aż tak piękne ale były

Avatar ManewryTaktyczne

11 stycznia 2016, 10:05

@bylejakbylegdzie: Koleś się pyta czemu nie robili takich pięknych gier, a Ty mu odpisujesz, że robili, ale nie takie piękne... Nie widzisz w swojej odpowiedzi jakiegoś absurdu?

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 22 stycznia 2016, 21:11

@bylejakbylegdzie: Może konsole nie były w stanie wytrzymać takiej grafiki, w końcu to musiałoby sporo ważyć.

Avatar pan_hejter

23 stycznia 2016, 09:31

@TrevorMan: zanim kompy ogarneły by taką grafe wyszło już 3D i 5 generacja.

Avatar bonio

23 stycznia 2016, 10:17

@TrevorMan: to jest z gry nie wiem czy akurat tak dokładnie wyglądała czy została lekko poprawiona ale sama grafika jest z gry nazwy niestety nie pamiętam

Avatar KacperUE

22 stycznia 2016, 22:13

a gdzie 60 fps?

Avatar pan_hejter

23 stycznia 2016, 09:29

@KacperUE: ludzkie oko widzi tylko 30 (joke)

Avatar MrStick

23 stycznia 2016, 09:36

@pan_hejter: Nie 30 tylko 25.

Avatar pan_hejter

23 stycznia 2016, 09:48

@MrStick: trudno to określić bo ludzkie oko widzi ciągle,

Avatar Ruda_Kaczka

22 stycznia 2016, 22:04

Majestatyczne piksele są majestatyczne.

Avatar FallOutGirl

22 stycznia 2016, 21:41

Paczable... Na pierwszy rzut oka wyglądało jak zdjęcie ;-;

Avatar Domijeja

22 stycznia 2016, 21:15

Da ktoś na privie linka do strony artysty?

Avatar rafal603

22 stycznia 2016, 21:39

@Domijeja: dla mnie też

Avatar thepolishguy

22 stycznia 2016, 21:35

8-bitów lepsze [___________]

Avatar Wizados

9 stycznia 2016, 19:05

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Pozdrawiam świetliki

Nieuczciwa ocena

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

To się nie może nie udać

Zdeklasowani znowu

Z klasą się trzeba urodzić

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka