Jedyny Star Wars, w którym szturmowiec
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Phi!
Nie idź!
Niegrzeczny Oskarek
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Były nóżki, nie ma nóżek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 stycznia 2016, 21:26
Kiedy ktoś ma Lagi w FPS'ach i widzisz go jak utknął w powietrzu.
"Toki yo tomare! ZA WARUDO" -czas się zatrzymuje-
"KURAE" -strzelasz w niego-
"Soshite, toki wa ugoki dasu." -jego ping wraca do normy i on Umiera-
WRRRRYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY
Odpisz
11 stycznia 2016, 22:56
@FreezyPop: Oco chodzi? \_______/
Odpisz
12 stycznia 2016, 09:49
@Szoko: Chodzi o anime "Jojo's Bizzare Adventure : Stardust Crusaders"
Odpisz
12 stycznia 2016, 15:01
@FreezyPop: Hmmm, dalej nie rozumiem \____/
Odpisz
12 stycznia 2016, 15:43
@Szoko: Toki yo Tomare - "Time Stop"
Za Warudo - "The World"
Kurae - "Take this"
Soshite, toki wa ugoki dasu - "And now, time flows again"
Odpisz
12 stycznia 2016, 23:16
@FreezyPop: Musisz pisac językiem hińskich bajek?
Odpisz
13 stycznia 2016, 09:45
@Szoko: Tak c:
Odpisz
13 stycznia 2016, 23:26
@FreezyPop: heh3h3heheherbata ci stygnie
Odpisz
17 października 2017, 10:52
@FreezyPop: Diego > DIO.
Ushhhhaaaaaa!
Odpisz
9 stycznia 2016, 21:18
jedyny star wars gdzie każdy biega z pistoletem hana solo dl-44 .
Odpisz
12 stycznia 2016, 06:30
@BB_Eight: Zauważ że te pistolety były robione masowo a Han miał tylko zmodyfikowaną wersję :)
Odpisz
13 stycznia 2016, 15:54
@Adgos: ale oni z tą modyfikowaną
Odpisz
15 stycznia 2016, 18:31
@BB_Eight: Ale modyfikacje broni Hana dotyczyły wnętrza broni wizualnie nie była zmieniana :)
Odpisz
15 stycznia 2016, 18:37
@Adgos: w opisie jest napisane kopia broni hana solo o tych samych parametrach .
Odpisz
15 stycznia 2016, 18:53
@BB_Eight: To ciekawe, ale jednak jest zaznaczone KOPIA :)
Odpisz
15 stycznia 2016, 19:01
@Adgos: ale te same parametry.
Odpisz
16 stycznia 2016, 15:47
@BB_Eight: Ale jednak taki sam ale nie ten sam :)
Odpisz
12 stycznia 2016, 18:13
Jeszcze 7 część. Tam też nieżle strzelali
Odpisz
9 stycznia 2016, 20:52
Ostatnio w Battlefroncie II (na singlu) szturmowiec stal ode mnie moze 2 metry, trafil we mnie raz na okolo 10 oddanych strzalow.
Odpisz
9 stycznia 2016, 21:03
Są dwie opcje.
Cosplay albo jeden z niewielu ludzi nadających się do Nowego Porządku, którzy nie zdradzą.
Odpisz
9 stycznia 2016, 21:08
naprawili bugi
Odpisz
12 stycznia 2016, 08:02
ALE TRAFIŁ, do 501 oddziału go!
Odpisz
12 stycznia 2016, 08:23
@Wormman5: ale 501 to były klony..a on po prostu miał pewnie ustaione easy...
Odpisz
12 stycznia 2016, 08:26
@WatchHood: i tak się nadaje :^(
Odpisz
11 stycznia 2016, 19:06
Nie rozumiem przecież szturmowcy umieli celować tylko i wyłącznie w części 2Atak klonów
Odpisz
11 stycznia 2016, 19:20
@Grubbijan: Szturmowcy to nie to samo co klony...
Odpisz
11 stycznia 2016, 21:38
@Woj2000: to to samo szturmowiec to klon klon to szturmowiec
Odpisz
11 stycznia 2016, 22:18
@Grubbijan: To nie to samo. Klony były ,,programowane" przez tych kosmitów na prawdziwych żołnierzy, a szturmowcy to była ludność cywilna wtłaczana w białe zbroje. Prawdopodobnie pierwszy raz strzelają podczas walk z rebeliantami.
Odpisz
11 stycznia 2016, 22:21
@Grubbijan: to nie to samo, klony zbyt szybko umierały (sklonowani żołnierze bardzo szybko się starzeli), więc klony zastąpiono armią mężczyzn (kobiety były rzadko) ściągnięty z planet podbitych przez Imperium i poddanych praniu mózgu.
Odpisz
12 stycznia 2016, 06:24
@kielich: Dobra dobra tylko poco dwie osoby to mówią wystarczyłoby żeby jedno z was mi to powiedziało a drugie potwierdziło
Odpisz
11 stycznia 2016, 19:57
Boop.
Odpisz
11 stycznia 2016, 20:22
@R2D2_: beep boop
Odpisz
11 stycznia 2016, 22:55
beep bip
Odpisz
11 stycznia 2016, 21:46
nie zawsze
Odpisz
11 stycznia 2016, 20:42
Czyli Star Wars to maszyna? Żyłem w błędzie ;_;
Odpisz
9 stycznia 2016, 20:58
to są zdrajcy!
Odpisz
11 stycznia 2016, 20:23
@przemo192: these are traitors!
Odpisz
11 stycznia 2016, 20:17
ja nie oglądałem star wars podobno fajne ale ja NIE CHCE!
Odpisz
11 stycznia 2016, 21:42
@StaryPiecXDDDDD: Z takimi komentarzami proszę na facebook.
Odpisz
12 stycznia 2016, 00:11
@StaryPiecXDDDDD: Dobrze, ale po co nam to piszesz?
Odpisz
12 stycznia 2016, 13:25
@szymon09876: po co mi pejsbuk
Odpisz
9 stycznia 2016, 21:57
Ale nie zawsze, to zależy od umiejętności gracza.
Odpisz
9 stycznia 2016, 21:15
W komiksach i książkach też trafiają.
Odpisz
9 stycznia 2016, 21:15
True Story
Odpisz
9 stycznia 2016, 21:12
Ba mogą nawet wygrać
Odpisz
9 stycznia 2016, 20:55
Widać że gra robiona na szybko.
Odpisz