Kto wie z jakiego to anime?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
To się nie może nie udać
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Brawo za czujność!
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Deal życia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 stycznia 2016, 21:52
Nazwa anime to "Nagi no Asukara". Przynajmniej jeśli wierzyć wujkowi Google.
Odpisz
16 stycznia 2016, 13:24
@elementiro: A kto to No Asukara?
Odpisz
16 stycznia 2016, 13:59
@ghostarcher: Według wujka google "No Asukara" to "Od jutra" :V
Odpisz
16 stycznia 2016, 15:26
@Mystery26: "nadzy od jutra". Mózgu PLS ;_;
Odpisz
16 stycznia 2016, 15:42
@Mystery26: Nagi od jutra? Ciekawe.
Odpisz
16 stycznia 2016, 15:51
@RudyArab: Tak to jest jak czytasz po polsku a nie po japońsku. Jak Ci powiem po angielsku curve to pomyślisz o ku*wie ?
Odpisz
16 stycznia 2016, 18:04
@Mystery26: to tak nie dziala. :P
Odpisz
16 stycznia 2016, 19:02
@RudyArab: Nie bądź pewny.
Odpisz
16 stycznia 2016, 19:03
@ghostarcher: Nie jesteś ani troche śmieszny.
Odpisz
16 stycznia 2016, 19:17
@Mystery26: Nie, angielski to ja znam. Poza tym to pisałem dla żartu.
Odpisz
16 stycznia 2016, 19:36
@ghostarcher: To Ci odpowiadam, nie jesteś ani troche zabawny.
Odpisz
16 stycznia 2016, 21:48
@Mystery26: A to ,,nagi'' co oznacza? (po japońsku)
Odpisz
16 stycznia 2016, 21:51
@Czyzyk5: Tego Google nie wie, ale sugeruje sprawdzić na stronach od anime.
Odpisz
30 lipca 2016, 16:57
@Czyzyk5: oznacz rozumieć
Odpisz
30 lipca 2016, 17:07
@ePiotrek2003: Miszcz refleksu.
Odpisz
30 lipca 2016, 17:10
@Czyzyk5: miszcz by byl gdybym odpisal w 2020
Odpisz
25 sierpnia 2018, 12:24
@ePiotrek2003: Nie chce mi się czekać do 2020.
Odpisz
13 października 2019, 14:59
@ePiotrek2003: jeste miszcz
Odpisz
7 kwietnia 2020, 08:38
@Archeologwinternetach: poczekałem
Odpisz
9 kwietnia 2020, 13:59
@sermasteropl44: ok
Odpisz
10 sierpnia 2020, 07:00
@ProMoruxBax: Jestę większy miszcz
Odpisz
10 października 2020, 15:10
@pawlikok: czyżby
Odpisz
14 listopada 2020, 02:07
@Sebzer: a czy to aby napewno
Odpisz
14 listopada 2020, 11:56
@ProMoruxBax: no nwm
Odpisz
2 lutego 2021, 08:12
@Sebzer: ok
Odpisz
12 października 2020, 07:19
Tytuł słaby bo mało kto będzie wiedział bo malo kto oglada tu anime
Odpisz
13 stycznia 2016, 16:24
nie ma nigdzie 16odc po polsku
Odpisz
25 sierpnia 2018, 12:26
@Sebzer: Na shindenie jest.
Odpisz
24 sierpnia 2019, 09:12
@Archeologwinternetach: szybko odpowiedziałeś
Odpisz
10 października 2020, 15:09
@aibox666: bo spolszczyli dopiero po 2 latach
Odpisz
16 stycznia 2016, 17:29
k
Odpisz
16 stycznia 2016, 17:18
Nagi no Asukara
Odpisz
16 stycznia 2016, 14:44
Anime to chore filmy dla chorych ludzi
Odpisz
16 stycznia 2016, 17:08
@Frutti56: Może tak, może nie. Od wczoraj oglądam anime i żyję ;_;
Odpisz
16 stycznia 2016, 17:10
@Frutti56: To zależy od anime.
Odpisz
3 października 2016, 11:35
@Frutti56: Ja jestem chory! Obraziłeś mnie mówiąc że jestem chory!
Sorry, w Polsce taki mamy klimat.
Odpisz
25 sierpnia 2018, 12:25
@Frutti56: Jak pewnie oglądałeś tylko Boku no Pico.
Odpisz
25 sierpnia 2018, 13:53
@Archeologwinternetach: odkryłeś mój sekret ;_;
Odpisz
16 stycznia 2016, 13:42
Hejty, bo anime.
Odpisz
9 stycznia 2016, 22:30
Wincj komentarzy WINCYJ!!!
Odpisz
9 stycznia 2016, 21:49
Nie lubię anime ani osób, które nie szanują czegoś takiego jak wolność słowa, dając łapki w dół.
Odpisz
9 stycznia 2016, 21:50
Nie lubię osób, które nie szanują wolności myśli i nie pozwalają innym wyrażać swoich opinii poprzez dawanie strzałek w dół.
Odpisz
9 stycznia 2016, 21:55
Czyli wolno nie szanować zdania innych, bo gdyby trzeba było, to byłoby to nieposzanowanie?
Odpisz
Edytowano - 9 stycznia 2016, 21:56
Lubie osoby wypowiadające się w ten sposób co Ty :)
Lubie cie xD😂 Zielona dla Cb!
Odpisz
9 stycznia 2016, 21:56
Dawanie strzałek w dół to jest niezgadzanie się z tą osobą. Już rozumiesz? (Rozumiem twoją opinie choć jestem mangozjebem)
Odpisz
10 stycznia 2016, 00:18
Strzałka w dół jest sposobem mówienia "nie zgadzam się z twoją opinią" bez pisania komentarza o tym.
Także, mam pełne prawo obrzucić twoje zdanie gównem, przecież mi tego nie możesz zabronić, wolnośc słowa ziom.
Odpisz
16 stycznia 2016, 13:14
też nienawidzę anime ale szanuje ludzi którzy je oglądają
Odpisz
16 stycznia 2016, 14:51
@Mr_Manster: Przyznaje ci racja. Jak ktoś wpadnie do szamba to nie staje się gównem
Odpisz
16 stycznia 2016, 23:33
@Frutti56: :D
Odpisz