Dzień dobry, po ile amunicja 5.45x39?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Pilne
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Płać pan
To będzie bolało
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 marca 2021, 10:53
7.62 lepsze
Odpisz
2 lutego 2016, 16:23
Proszę konserwę turystyczną, Beryl M5 i jakieś podrasowane działko Gaussa, trzeba ustrzelić kilku bandytów
Odpisz
2 lutego 2016, 15:25
zwykły spożywczak i co?
Odpisz
2 lutego 2016, 11:51
Wojska bardziej przypominają mi zachodnie, a oni używają standardu 5.56x45. Ale jeśli to jednak ruskie, to już się zamykam.
Odpisz
2 lutego 2016, 11:56
Ten zielony to nic innego jak Rosja. Poza tym, gdyby nie ten napis, mielibyśmy na widoku piękne "KAFETERIJ" w cyrylicy.
Odpisz
9 stycznia 2016, 22:19
"Po 30 deko demokracji za kilo"
Odpisz
9 stycznia 2016, 22:21
@Bastil123: Istnieje taka waluta, jak deko? To chyba jednostka wagi...
Odpisz
9 stycznia 2016, 22:26
@Bastil123: Wiesz że ci na obrazku to Rosjanie, nie?
Odpisz
9 stycznia 2016, 22:54
@Bastil123: powinno być 300 rubli za deko komunizmu :3
Odpisz
9 stycznia 2016, 23:08
@sylwon1234: Handel wymienny ¯\_(ツ)_/¯
Odpisz
9 stycznia 2016, 23:17
@Bastil123: ;~;
Odpisz