Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Mystery26

13 stycznia 2016, 12:12

Zapewne schowali by się :c Podobno Polki to najbardziej agresywne kobiety na świecie :i

Avatar
Konto usunięte

24 października 2018, 07:44

@Mystery26: tak są, wku*wiają się o nic

Avatar mardow

13 stycznia 2016, 20:31

jak by któryś z was widział na własne oczy niemke czy imigranta albo ch*j idzmy stereotypami bo wszyscy polacy to zlodzieje i pijacy a w holandi sa tylko geje

Avatar
Konto usunięte

13 stycznia 2016, 16:46

berkowicz

Avatar Swidru

10 stycznia 2016, 13:46

Ale przecież oni wolą kozy, nie powinno nas dziwić ich zachowanie, uroda podobna.

Avatar
Konto usunięte

13 stycznia 2016, 13:47

@Swidru: Co ci zrobiłby biedne kozy, że je tak obrażasz?

Avatar Swidru

13 stycznia 2016, 16:10

Masz rację, przepraszam.

Avatar kasjan132pl

11 stycznia 2016, 08:57

jak to co skończy z wyrokiem w zawieszeniu a ta kobieta dostanie 10lat za pobicie

Avatar koskoskos

10 stycznia 2016, 17:20

dobre

Avatar mortzmargonem

Edytowano - 10 stycznia 2016, 15:04

Polki dostały by okresu ;D

Avatar przemo192

10 stycznia 2016, 13:34

wybuchli by je bo polki są zbyt ładne { w większości}

Avatar
Konto usunięte

10 stycznia 2016, 14:15

@przemo192: A żeś dowalił :D

Avatar kola3492

10 stycznia 2016, 13:51

mój imiennik

Avatar
Konto usunięte

10 stycznia 2016, 19:11

@kola3492: Nobody Cares

Avatar
Konto usunięte

10 stycznia 2016, 13:30

kamez46 lubi to.

Avatar
Konto usunięte

10 stycznia 2016, 13:30

KwasDeoksyrybonukleinowy nie lubi twojego komentarza

Avatar
Konto usunięte

10 stycznia 2016, 13:38

jej!!!!

Avatar Mycha2001

Edytowano - 10 stycznia 2016, 13:34

W sumie można zobaczyć jak imigrańci są zdesperowani skoro gw**cą Niemki.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Przerwa na herbatkę

Rel

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Powodzenia

Totalnie

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka