Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
To się nie może nie udać
Północne Węgry
Niegrzeczny Oskarek
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
A, okej
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 stycznia 2016, 16:15
oblivion to była dopiero gra
Odpisz
10 stycznia 2016, 18:30
@JTKX2: Morrowind było lepsze
Odpisz
3 lutego 2016, 20:01
@CEzikMaj: Potwierdzam... Swoją drogą Oblivion nie był pierwszą w serii w której wprowadzono level scaling :v ?
Odpisz
Edytowano - 3 lutego 2016, 21:40
@JTKX2: SKYRIM LEPSZY
Odpisz
3 lutego 2016, 22:09
@CEzikMaj: Znasz się kolego i to dobrze na RPG. ;)
Odpisz
4 lutego 2016, 08:09
@CEzikMaj: w morrowindzie mnie denerwowało to ze nie trafiałeś w gościa stojącego 0.5 m od ciebie
Odpisz
4 lutego 2016, 09:43
@Nietypowy: Skyrim też jest fajny ale nie lepszy od morrowinda.
Odpisz
4 lutego 2016, 14:03
@JTKX2: Ehh miało to coś co brakuje lodowej krainie. No i była znacznie bardziej rozbudowana pod względem skillowania itp. A najważniejsze że była w ciul trudniejsza.
Odpisz
4 lutego 2016, 21:21
@szopen469: Skyrim to bardziej gra eksploracyjna niż RPG.
Odpisz
5 lutego 2016, 00:20
@Nietypowy: No właśnie tylko że marka TES zobowiązuje, no a teraz bethesda każdą grę robi na jedno kopyto i zdz*wka że zgrzytają zębami.
Odpisz
Edytowano - 3 lutego 2016, 23:09
Stłuczone jaja, będzie...
.
.
.
JAJECZNICA!!!
Odpisz
4 lutego 2016, 07:05
@wiking101: z kiełbasą
Odpisz
4 lutego 2016, 20:47
@daglasio: I majonezem...ach kieubasowa jajecznica z majonezem...*rzygaw
Odpisz
4 lutego 2016, 18:55
Odpisz
4 lutego 2016, 15:07
Ten moment kiedy w podziemiu gdzie nikt nie był od wieków palą się pochodnie
Odpisz
3 lutego 2016, 20:05
A skąd wiadomo że to nie była kobieta? :v
Odpisz
3 lutego 2016, 20:16
@Komandor_Brytania: to i tak boli :/
Odpisz
3 lutego 2016, 20:24
@XxFINEZJAxX: Ale na pewno mniej ._.
Odpisz
3 lutego 2016, 20:48
@Komandor_Brytania: Wiesz, czy to nie dziewczyna czy chłopak to i tak masz złamaną miednicę, kręgosłup i kości udowe.
Odpisz
3 lutego 2016, 20:54
Co racja to racja
Odpisz
3 lutego 2016, 23:39
@Komandor_Brytania: Nie wiem...sprawdźmy ;D *wsiada do wechikułu czasu i leci sprawdzić czy to była kobieta*
Odpisz
4 lutego 2016, 10:44
Niech moc będzie z tobą!
Odpisz
4 lutego 2016, 05:26
Jak dla mnie to jest cos gorszego od tej smierci.
Niesmiertelnosc.
Odpisz
4 lutego 2016, 09:51
@Jedenzwielu: Yhym, taka prawda...
Znaczy w sumie jedyne co możesz zrobić to poprosić tą samą osobę/boga o moc podróży nadświetlnej i pomagać istotom które jeszcze nie rozwinęły tak bardzo technologii
Odpisz
4 lutego 2016, 20:09
Albo kontynuowac egzystencje jako Sanboxowy Duch (Serio czasami mam takie wyobrazenia lub sny,w ktorych zginalem ratujac kogos w bardzo szlachetny sposob. Istota wyzsza dala mi moc robienia wszystkiego co chce.)
Odpisz
3 lutego 2016, 21:39
dla mnie najgorsza śmierć to utopienie się...
Odpisz
4 lutego 2016, 00:33
@Mr_Manster: najstraszniejsza
Odpisz
3 lutego 2016, 23:37
Zapalmy dla niego znicze T_T
(*)(*)(*)
Odpisz
4 lutego 2016, 07:04
papierosy
Odpisz
3 lutego 2016, 22:51
oj jak on mi się zalil
Odpisz
3 lutego 2016, 22:58
Jestem jednym z nielicznych, którzy ogarnęli.
Odpisz
3 lutego 2016, 23:01
@ZawiszaMikolow: To brawo, masz dodatkowe 10 minut życia
Odpisz
3 lutego 2016, 21:43
Czy tylko mi przypomnial sie Gothic 1?
Odpisz
3 lutego 2016, 20:28
jaja [*]
Odpisz
3 lutego 2016, 20:26
Trzeba było nie gw**cić tego kamienia
Odpisz
3 lutego 2016, 20:10
Oblivion ♡
Odpisz
11 stycznia 2016, 09:11
Ach, Oblivion...
Odpisz
10 stycznia 2016, 22:33
Boli od samego patrzenia...
Odpisz