Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zdeklasowani znowu
Lekko nie będzie
Fajnie że odpowiedzieli
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 czerwca 2016, 16:19
pedał kiedyś to była taka klapka, którą się jaciskało stopą
Odpisz
1 lutego 2019, 23:42
@Choi_Seunghyun: brawo.
Odpisz
19 stycznia 2016, 00:26
Za niedługo Jeja.pl będzie jedynym niezależnym serwisem rozrywkowym i portalem społecznościowym.
Odpisz
18 stycznia 2016, 14:33
A wiecie co, spróbuję !
Odpisz
18 stycznia 2016, 11:38
"Daj mi swoje zdjęcie, bo mój tata składa rower i nie wie jak wygląda pedał xD"
Odpisz
18 stycznia 2016, 11:27
XD
Odpisz
10 stycznia 2016, 17:35
Całe szczęście że nie mam roweru :v
Odpisz
11 stycznia 2016, 09:42
@Kideu: W samochodach też są trzy pedały
O Boże, właśnie to sobie wyobraziłem ;-; kiedyś marzyłem o automacie ;-;
Odpisz
10 stycznia 2016, 23:07
Zepsuł mi się w rowerze homoseksualista.
Odpisz
10 stycznia 2016, 17:53
Najpierw PiS, teraz FB zabiera wolność słowa...
Odpisz
10 stycznia 2016, 17:59
@sylwon1234: Pan z KoDu? :3
Odpisz
Edytowano - 10 stycznia 2016, 18:02
Nie, po prostu stwierdzam fakty, jak aktualna władza niszczy gospodarkę Polski, oszukuje i zabiera prawa uczciwym obywatelom.
Odpisz
10 stycznia 2016, 18:11
@sylwon1234: Chyba dawno nie sprawdzałeś wiadomości bo to co mówisz jest nieaktualne od paru miesięcy :P
Odpisz
10 stycznia 2016, 19:09
@druid6: Używam IE. A co jest na topie? To o TVP i nowe ACTA?
Odpisz
10 stycznia 2016, 19:31
@sylwon1234: Co o TVP?
Odpisz
10 stycznia 2016, 21:21
PiS zmienia prezesa TVP, czy kogoś ważnego dla TVP. I kto tu jest wolny... :)
Odpisz
10 stycznia 2016, 21:38
@sylwon1234: A poprzedni był bardzo nie stronniczy :3
Odpisz
10 stycznia 2016, 22:41
A nowy to wcale nie będzie. Robią "repolonizację" mediów na swoje. Taka prawda.
Odpisz
11 stycznia 2016, 16:27
@CzornyProrok: Chyba, że.
Odpisz
14 stycznia 2021, 10:17
@sylwon1234: miałeś rację, to co pis zrobił z polską to dramat jakiś
Odpisz
10 stycznia 2016, 19:22
Ban na rower, dopóki nie naprawisz
Odpisz
Edytowano - 10 stycznia 2016, 18:55
Korzystyam póki moge:
-Zepsuł mi się pedał w rowerze
Bo jeszcze to na jeja zbanują
Odpisz
10 stycznia 2016, 17:42
Już nawet nie można sie pochwalić usterkami w ukochanym jednośladzie...
Odpisz
10 stycznia 2016, 17:31
Wolność słowa umiera nawet w internecie ....
Odpisz