Tymczasem wszyscy gracze LoLa
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie znoszę kleszczy
Najbardziej realistyczny spośród modów
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Dwa oblicza
To będzie bolało
Cóż za brak szacunku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 stycznia 2016, 20:25
Nie wiem jak według was ale Jhin to będzie Gówno ;__;
Odpisz
17 czerwca 2020, 03:22
@superchwytliwanazwa: mamy 2020, Jhin nadal jest gównem
Odpisz
19 kwietnia 2017, 00:24
Burza.
Odpisz
11 stycznia 2016, 16:04
O co chodzi?
Odpisz
9 marca 2017, 10:58
@Mycha2001: to taka specjalizacja która razi przeciwnika po 3 atakach lub 3 umiejętnościach
Odpisz
14 stycznia 2016, 20:43
tylko w wysokich dywizjach, w bronzie prawie nikt tego nie bierze (ale za to biorą żądze krwi watażki na sorake) ;-;
Odpisz
7 lutego 2016, 00:13
@Egzi01: Srake*
Odpisz
Edytowano - 11 stycznia 2016, 16:09
O co chodzi? Gram w lola a nie wiem.
Odpisz
11 stycznia 2016, 16:19
@komixx102: Nowe specjalizacje zrobiono,a ta która widnieje na obrazku jest w grze widywana nahczęściej,bo "niby lepsza" i poraża championy ._.
Odpisz
11 stycznia 2016, 16:28
@komixx102: ja tam wszystko ma odpitol dodałem bo popsuli xd
Odpisz
11 stycznia 2016, 17:30
Rito stwierdziło że zrobią w pre sezonie wszystkie op champy jeszcze bardziej op by zobaczyć co się stanie. Prawdopodobnie tak będzie do nowego sezonu
Odpisz
14 stycznia 2016, 14:42
Jak nią trochę pograłem to stwierdziłem że to jest dobre tylko (wg mnie) na Ryze'a.
Odpisz
14 stycznia 2016, 19:30
@komixx102: Ta masterka jest broken i jeśli w nowym updacie jej nienaprawili to wszyscy będą tego używać
Odpisz
31 stycznia 2016, 22:25
@komixx102: gramy w lola? 😃😃
Odpisz
15 stycznia 2016, 21:09
Czy tylko ja uważam że LOL to gówno?
Odpisz
15 stycznia 2016, 23:11
Tak
Odpisz
11 stycznia 2016, 22:28
Czy tylko ja uważam że to jest gówno i tego nie używam? Ferwor walki przed nerfem to było coś .-.
Odpisz
12 stycznia 2016, 00:07
@mistrzu12pl: To jest op specjalizacja.
Odpisz
14 stycznia 2016, 14:39
@Fina258: Jedyne co może być to noob w drużynie przeciwnika który cię nafeeduje, albo twój skill.
Odpisz
14 stycznia 2016, 16:49
@feniks100: OP Jedyne*
Odpisz
12 stycznia 2016, 14:13
Osoby które nie wiedzą o co chodzi. Ten obrazek człowieczka to specjalizacja "Dekret władcy piorunów" jest oczywiście bardzo mocna (wręcz przesadzona) i każdy z tym gra :P Ta specjalizacja uruchamia się po trzech atakach lub po 3 skillach (umiejętnościach) :)
Odpisz
14 stycznia 2016, 14:37
@Transformicer: Co jak co, ale nie używam takiego gówna >(
Odpisz
14 stycznia 2016, 16:37
@feniks100: to zacznij używać bo na yasuo na midzie jest bardzo fajna z resztą na innych championach też nieźle działa
Odpisz
14 stycznia 2016, 16:47
@kubX1: Sorki za przekleństwo.
Ch*j a nie działa. grałem na Lux, MF, Fiora, Yasuo i to jest gówno.
Odpisz
14 stycznia 2016, 15:38
Odkąd rzuciłem LoLa dawno już nie ogarniam co tam się odpi***ala...
Odpisz
11 stycznia 2016, 17:29
tru story
Odpisz