Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar roxy697

23 lipca 2017, 21:23

Ch*j mnie to są wakacje

Avatar FallOutGirl

18 stycznia 2016, 08:19

Pozdro, ja weszłam na jeja bo nie miałam co robić przed szkołą. I nie poszłam na pierwszą lekcję. Yay, pierwsza nieobecność na semestr :3

Avatar FallOutGirl

3 maja 2016, 14:19

@ThePolishKillerPL: I tak nie przestanę tego pisać, mnie takie memy nie obchodzą :VV

Avatar
Konto usunięte

19 stycznia 2017, 21:12

@FallOutGirl: Przykro nam.Bardzo.

Avatar Filipsss

27 maja 2017, 15:51

@FallOutGirl: w życiu albo mieć przeje**ne albo wyje**ne! i prawidłowo miej wyje**ne na wszystkich haterów a się odpier**lą!

Avatar Ewanka

17 stycznia 2016, 22:41

Poranek w poniedziałek jest najgorszy. Jaka szkoda że jutro nie zdąże się na niego obudzić bo mam ferie B|

Avatar Jedenzwielu

18 stycznia 2016, 05:19

@Ewanka: Pozro z poranka. Jak dla mnie to noc

Avatar RekinOstrodzioby

18 stycznia 2016, 07:56

@Ewanka: Ja też.LUBUSKIE DAJE CZADU!!!!!!!!!!!!!!!

Avatar ImALittleDemon12

18 stycznia 2016, 07:39

ja tam się cieszę że dziś jest poniedziałek

Avatar Aga_Aga

18 stycznia 2016, 00:25

Nie ma to jak ferie :)

Avatar dolar654

17 stycznia 2016, 23:41

Jestem chory mam to w dupie i nie idę

Avatar Dexterek

17 stycznia 2016, 23:24

* chyba że ten na wakacjach ^^

Avatar isaac123

17 stycznia 2016, 23:12

a ja tak bo mam wolne

Avatar nimo2001

17 stycznia 2016, 23:02

Mam jutro wykład wprowadzający w geometrię sześcienną, a nic a nic się nie uczyłem, ale jestem gotowy...

Avatar
Konto usunięte

17 stycznia 2016, 19:01

Ha, mam ferie.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar NorthKoreaBall

17 stycznia 2016, 22:37

ju tysz

Avatar
Konto usunięte

17 stycznia 2016, 22:55

Ja też,do 1 lutego :D

Avatar
Konto usunięte

17 stycznia 2016, 22:50

tak

Avatar drollercastergirl

17 stycznia 2016, 21:43

Ferie.

Avatar Gandzio23

17 stycznia 2016, 19:03

Tru! Szczerbatek lubuskie?

Avatar
Konto usunięte

17 stycznia 2016, 19:27

@Gandzio23: Tak.

Avatar
Konto usunięte

17 stycznia 2016, 21:31

Pjona.

Avatar
Konto usunięte

17 stycznia 2016, 21:37

*przybija pjonę*

Avatar kola3492

17 stycznia 2016, 21:23

to będzie 1 dzień feri

Avatar Freszu

17 stycznia 2016, 20:17

Kto tez ma ferie jak ja? :P

Avatar TheChoosenOne

17 stycznia 2016, 20:22

@Freszu: ja

Avatar MasterChleb

17 stycznia 2016, 20:26

@Freszu: ja

Avatar
Konto usunięte

17 stycznia 2016, 20:40

@Freszu: ja też ;)

Avatar Mysz_Komputerowa

17 stycznia 2016, 20:49

@Freszu: Ja dopiero w lutym będę mieć D:

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Ikony

Totalnie

Jakby trochę nie fair

Nie są aż takie pyszne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka