Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To będzie bolało
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Angielskie śmieszki
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Totalnie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 grudnia 2021, 11:59
Mina zapalniczki :D
Odpisz
14 stycznia 2016, 09:42
Uwaga uwaga!!! Mam dla was ogłoszenie mianowicie : sprzedam samochód marki OPEL, rok produkcji to 1920, można ładować na gaz z zapalniczki za dopłatą (tiunimg też kosztuje). Cena to 1969 jenów.
Odpisz
13 stycznia 2016, 18:06
Hahaha!
Odpisz
13 stycznia 2016, 15:07
to zapalniczka a nie smok
Odpisz
Edytowano - 13 stycznia 2016, 15:40
@StaryPiecXDDDDD: Naprawdę? Nie wiedziałem? Skąd masz takie dokładne dane?
Ty się dziwisz, że dostajesz masę hejtów...
Odpisz
16 stycznia 2016, 11:16
@StaryPiecXDDDDD: no brawo odkryłeś Ameryke -,-
nie dziw się że masz tyle hejtów...
Odpisz
13 stycznia 2016, 14:39
Polecam zapalniczki typu Jet, moc do 1500 *C
Odpisz
13 stycznia 2016, 14:37
Huehuehuehue.......………………głupie
Odpisz
13 stycznia 2016, 15:41
@ja_i_moje_osobowosci: Na tym serwisie mówimy stanowcze ,,raczej nie" takim jak ty.
Odpisz
13 stycznia 2016, 19:08
@sylwon1234: Nie jestem pewny, ale "raczej nie" chyba nie jest stanowcze
Odpisz
13 stycznia 2016, 19:13
@dryndol: Wiem, ale takie ustawienie słów było zamierzone :)
Odpisz
13 stycznia 2016, 14:33
wow
Odpisz
13 stycznia 2016, 14:20
Może nie w temacie , ale wiecie jaką grę nagrać na yt ? ( w opisie mam kanał)
Odpisz
Edytowano - 13 stycznia 2016, 14:48
@Przytulak: Polecam.
Odpisz
13 stycznia 2016, 15:20
@NiespodziewanyRotom: On jest za młody na tą grę.
Odpisz
13 stycznia 2016, 15:42
@Przytulak: Nie. To nie na temat :) Trochę hamska reklama, ale cóż. Wybaczę, jeśli przestaniesz. Umowa stoi?
Odpisz
Edytowano - 13 stycznia 2016, 15:54
@sylwon1234: Przystoń plz
Odpisz
13 stycznia 2016, 16:01
@Jasonicos: Ja? No, o jeny, tylko czwarty hejt, rozkręcam się dopiero. Ale ok. Przestanę.
Odpisz
13 stycznia 2016, 17:42
@WIKTORPOLAND: Ty jesteś za młody .
Odpisz
13 stycznia 2016, 21:29
@Przytulak: Nagrywanie filmow z gier przed mutacją nie ma sensu. Tylko się zbłaźnisz.
Odpisz
13 stycznia 2016, 21:41
@Hatapon: Lubię się blaznić.
Odpisz
14 stycznia 2016, 01:03
@Hatapon: Czy mutacja genetyczno radiacyjna się liczy??
Odpisz
13 stycznia 2016, 14:08
Odpisz
11 stycznia 2016, 19:00
Yol... Toor... Shul!
Odpisz
11 stycznia 2016, 19:48
Dah...Denek...Drog
Odpisz
Edytowano - 13 stycznia 2016, 14:46
Nikogo to... nie... obchodzi.
Odpisz
11 stycznia 2016, 19:42
Brawo ty...
Odpisz
13 stycznia 2016, 14:48
@Dead_Bload321: brawo my
Odpisz