Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Tacy sami, a ściana między nami
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 stycznia 2016, 07:56
Ja bym chciał możliwość celowania D:
Odpisz
12 stycznia 2016, 09:47
to by było idiotyczne ;-;
Odpisz
12 stycznia 2016, 09:51
@UkradliMiNick: Mi by pomogło .-.
Odpisz
Edytowano - 12 stycznia 2016, 12:10
Jak sie nie umie strzelac to bez celowania ani rusz. Wracaj do Skyrima albo BF/CoDa. Ale wszystkiego da sie nauczyc.(podobno)
Odpisz
12 stycznia 2016, 13:46
Nie tylko Tobie ;-;.
Odpisz
12 stycznia 2016, 14:41
Bemmer... Ty to lepiej do skyrima wracaj
Odpisz
12 stycznia 2016, 20:12
Właśnie o to chodzi że w cs nie można celować i to jest na swój sposób jakby odmienne w porównaniu do innych gier.
Odpisz
18 stycznia 2016, 16:45
@kamykPL: poprostu nie chciało im się
Odpisz
18 stycznia 2016, 17:20
@ragnarok5255: gościu mamy 21 wiek an nie jakieś czasy przed wojenne powinni w końcu wprowadzić możliwość celowania
Odpisz
18 stycznia 2016, 18:51
@xXx_SmasherPL_xXx: Nie "Nie chciało im się". Po prostu nie miałoby to sensu. Albo AUG i SG553 byłyby gorsze, bo wszystko miałoby przybliżenie, albo CS straciłby swój urok, bo celowanie polepszałoby celność, albo byłoby całkiem bezużyteczne.
Odpisz
18 stycznia 2016, 19:22
@MrPPP: Dlaczego maja zmieniac zasady gry. Od 1.0 bylo bez celownika i jakos nikt nie ma z tym problemu. Bronie z celownikiem masz. Poza tym cs jest gra zbyd dynamiczna zeby biegac z celownikiem
Odpisz
18 stycznia 2016, 20:01
@Edward713: W skyrim jest celowanie :v
Odpisz
18 stycznia 2016, 21:17
@UkradliMiNick: A może po prostu w opcjach by się wybierało opcję "wspomagacz celowania", a ci którzy by woleli stary tryb gry to by wyłączyli tą opcję? Dla mnie wcale to niebyło by takie idiotyczne.
Odpisz
Edytowano - 18 stycznia 2016, 21:22
Wtedy kazdy by na tym gral. Zabiloby to gre. Przyklad zmienienia gry: Sacred 3.
Odpisz
18 stycznia 2016, 21:23
@UkradliMiNick: osobisty rekord strzałek w dół pobity!
Odpisz
18 stycznia 2016, 22:30
@ragnarok5255: CS dynamiczną grą? XDDDDD
Odpisz
18 stycznia 2016, 22:56
@UkradliMiNick: niby czemu ?
Odpisz
18 stycznia 2016, 23:32
@xXx_SmasherPL_xXx: A gdzie indziej masz 2 min na runde. Mapy male, wiec gra sie dynamiczniej niz np w BF gdzie na 1 mapie zmiesciloby aie z 5 z cs
Odpisz
Edytowano - 18 stycznia 2016, 23:37
@ragnarok5255: *20. Ale w CS giniesz i zabijasz raz na pięć minut, a w BF na jedną. I w BF zabić cie może dosłownie wszystko, a w CS masz tylko karabinki. Ogólnie CS nudzi się 10x szybciej
Odpisz
19 stycznia 2016, 00:23
@SetAbominae: Raz na 5 min? Kolego ty chyba w inna gre grales
Odpisz
19 stycznia 2016, 01:00
@ragnarok5255: Nie zrobili systenu celowania, ponieważ:
- Każdy gracz ma inny celownik (Było by to bez sensu, gdyby dodali celowanie).
- Strzelanie z biodra jest zbyd celne, aby można było zrobić JESZCZE CELNIEJSZE celowanie.
- Gracze przyzwyczajili się do strzelania bez celownika, tak duży Update zmienił by całą rozgrywkę i odpędził tych lepszych graczy.
- Valve zazwyczaj nie robi celowania.
Odpisz
19 stycznia 2016, 01:28
@PolskiRusek: Dziekuje.
Odpisz
19 stycznia 2016, 21:17
@ragnarok5255: tak jak randow six i co z tego ? albo multi w crysis 2 lub 3 ? tam wszędzie jest celownik gra jest dynamiczna i co ? nie ma z tym problemu ?
a po za tym celownik to powinien być już standard ja osobiście spamie saportowi o ten celownik
Odpisz
19 stycznia 2016, 21:36
@MrPPP: Czy w cs 1.0, 1.6, Source Sa we wszystkich broniach celowniki? Nie. Wiec po co to zmieniac
Odpisz
16 lutego 2016, 16:39
@ragnarok5255: Ghost Recon:Phantoms
Odpisz
16 lutego 2016, 21:24
@SharpNeedle: hę?
Odpisz
16 lutego 2016, 21:45
@ragnarok5255: ?
Odpisz
16 lutego 2016, 21:46
@SharpNeedle: O co chodzi z tym komentarzem z GR?
Odpisz
16 lutego 2016, 21:48
@ragnarok5255: Obok nicku jest "odpowiada na komentarz", więc naciśnij na "komentarz"
Odpisz
16 lutego 2016, 21:49
@SharpNeedle: Jestem na apce i pokazalo mi tylko ze odpisales na jeden z nich. Bog wie na ktory.
Odpisz
16 lutego 2016, 21:50
@ragnarok5255: "A gdzie indziej masz 2 min na runde. Mapy male, wiec gra sie dynamiczniej niz np w BF gdzie na 1 mapie zmiesciloby aie z 5 z cs"
Odpisz
16 lutego 2016, 21:55
@SharpNeedle: Nie no GRP ma mapy wieksze. Poza tym tam sie mozesz po paru sekundach odrodzic. A jak w Cs zginiesz to do konca rundy. Jest jeszcze pare roznic ktorych nie chce mi sie pisac.
Odpisz
16 lutego 2016, 21:57
@ragnarok5255: Mi chodziło o dynamiczność. Z mapami się zgodzę. Graczy w GR jest 16, a w CS'ie jest 10. Respienie po kilku sekundach to + dla dynamiczności. I jakoś super długo te mecze w GR nie trwają.
Odpisz
16 lutego 2016, 22:00
@SharpNeedle: Czy w GRP w 5 sek mozesz zmienic losy rundy. Zabijesz paru przeciwnikow ale wroca po max 20 sek
Odpisz
18 lutego 2016, 20:20
@ragnarok5255: Tak, w GRP można zmienić losy rundy w 5 sek.
Odpisz
30 stycznia 2016, 11:31
ups przewróć literkę będzie usp . ilumienadi konfremejd
Odpisz
Edytowano - 18 stycznia 2016, 16:17
tylko że to wystarczy wejść w mapę crashZ model generator czy jakoś tak i tam tak zrobić żeby mieć też takie "celowanie"
Odpisz
Edytowano - 18 stycznia 2016, 16:43
@Mr_Manster: Ale nie jest to takie celowanie jak w CoD czy BF, bo CS na takie nie pozwala. Jest tylko podobne.
Odpisz
18 stycznia 2016, 19:25
@sylwon1234: cs w ogóle na to nie pozwala no chyba że pobawisz się na takiej specjalnej mapie społeczności
Odpisz
18 stycznia 2016, 19:46
@Mr_Manster: A jest?
Odpisz
18 stycznia 2016, 19:57
@sylwon1234: jest jest... wpisz sobie w warsztat map "crashZ" i tam powinny być 2/3 albo więcej map tego autora jedna to do robienia celownika druga to do ustawiania sobie pozycji broni gdzie sie chce i jak sie chce a trzecia to nóż z cs 1.6 nie wiem czy jest więcej ;)
Odpisz
18 stycznia 2016, 19:59
@Mr_Manster: Ja znam tylko dwie: celownik i pozycja broni. Zraz obczaję inne, ale dopóki nie mam kompa, nie ściągnę, bo na co.
Odpisz
18 stycznia 2016, 20:51
@sylwon1234: no to znasz te 2 podstawowe
Odpisz
19 stycznia 2016, 15:43
@Mr_Manster: Nom.
Odpisz
18 stycznia 2016, 18:00
dla mnie zawsze to było śmieszne ze antyterroryści nie używają przyrządów celowniczych
Odpisz
7 września 2021, 00:09
@Aramove: no beka w ...j
Odpisz
18 stycznia 2016, 16:19
Kto przeczytał: "JU PI SI" łączymy się!
Odpisz
18 stycznia 2016, 16:40
@andrzejkawa15: Pssst... Nie.
Odpisz
18 stycznia 2016, 16:01
Izak to wszystko widzi xD
Odpisz
12 stycznia 2016, 07:42
Chyba chodzi o "niesmiertelnosc"
Odpisz
12 stycznia 2016, 08:26
@DarthKrooge: spodziewałem się że napiszesz can i fap to this
Odpisz
12 stycznia 2016, 12:25
@NorthKoreaBall: Do czego tu fapac?
Odpisz
Edytowano - 12 stycznia 2016, 14:52
@NorthKoreaBall: ej no co ? XD
czy to byla obraza ? XD
Odpisz
12 stycznia 2016, 03:02
Czy tylko ja nie rozumiem?? :\
Odpisz
12 stycznia 2016, 06:51
@Mrkociak: ja też :/
Odpisz
12 stycznia 2016, 07:12
@Krzyniu: Przybliża pistoletem w CS GO.
Odpisz
12 stycznia 2016, 07:18
@Mrkociak: W csie nie ma celawonia za pomocą zwykłych celowników.
Odpisz
12 stycznia 2016, 14:06
@NoszKurnaJakSieNazwac: Wiem, że nie ma takich.
Odpisz
12 stycznia 2016, 02:38
Ktoś czuwa o tej porze? xd
Odpisz
12 stycznia 2016, 02:48
@Sputnik: Zgłaszam się! Mayday do Sputnika! Status?
Odpisz
12 stycznia 2016, 03:13
Nadal na orbicie
Odpisz
12 stycznia 2016, 10:16
@Sputnik: Kontynuj Sputnik! Bez odbioru!
*jak złapiesz zasięg to zobacz mój komentarz pod Twoim obrazkiem o tragedii na przełęczy Diatłowa*
Odpisz
12 stycznia 2016, 02:50
Czyli 90% CoDowców w CSie :D
Odpisz