Strono Główna, przyjmij nasza ofiarę!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Papierowa szkoła posting
Trzeba brać osobną torbę
Deal życia
Nie znoszę kleszczy
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Totalnie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 września 2025, 13:07
Są cycki jest główna
Odpisz
12 stycznia 2016, 22:17
O ile znam się na bogach, to ofiara będzie bardzo miło przyjęta. (͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
Edytowano - 12 stycznia 2016, 22:22
ofiara całopaleniskowa tak?
Odpisz
12 stycznia 2016, 22:25
@Reichtangle: Każda ofiara jest dobra, zalezy kto co lubi np. Odyn jara się najbardziej tymi co Śmiertelnicy wieszją na drzewach.
Odpisz
12 stycznia 2016, 22:26
na drzewach można powiesić domki dla ptaków i tym odyn się jara?
Odpisz
12 stycznia 2016, 22:28
*śmieje się ponuro* chcesz znowu wkurzyc wolfiego? Może to ofiara do ciebie, Eir...
Odpisz
12 stycznia 2016, 22:31
Ja nie przyjmuje takich ofiar. Jestem zbyt małą boginką by mi coś takiego sprezentowali. Poza tym, kto by składał bogince medycyny ludzi? Ja mam sprawiać by więcej ludzi żyło, niz umierało ;)
Odpisz
12 stycznia 2016, 22:32
Ja nie przyjmuję takich ofiar ;) Kto by z resztą składał w ofierze człowieka, takiej małej bogince jak ja?
Odpisz
12 stycznia 2016, 22:34
Cóż...jesteś przeciwieństwem mnie więc bez ciebie już by tylko najsilniejsi żyli...*macha ręką przed swoją twarzą* czyżby twój strach
Odpisz
12 stycznia 2016, 22:34
szaleniec albo idiota
Odpisz
13 stycznia 2016, 13:42
@Reichtangle: Śmierć
Odpisz
14 stycznia 2016, 12:35
A to dla tego, że Odyn powiesił się na konarze Drzewa Yggdrasill. Nałożył pętlę na szyję i puścił się konaru. Sznur zacisnął się i połamał kręgosłup. Odyn zmarł.
(Nie będę Was bardziej zanudzał)
Odpisz
20 stycznia 2016, 12:40
@Elitarny1996: Nigguh plz.
Bogowie są śmiertelni ale z tego co wiem jeszcze żyją.Byłaby trochę lipa gdyby wzięło im się zmarło przed Ragnarökiem.
Odpisz
26 stycznia 2016, 11:55
@Crobat: Nie pisałem więcej, by Was nie zanudzać... Po 9 dniach i 9 nocach nocach Odyn poczuł jak jego kręgosłup się zrasta, a dusza ma wolny wstęp do ciała. Nie skorzystał z łatwego powrotu do świata żywych. Wbił sobie Włócznię Gungnir w bok, po raz kolejny umierając. Jednak tym razem dusza nie uleciała razem z krwią, pozostała na swym miejscu. Odyn wiedział wtedy, że jednocześnie jest żywy i martwy.
Odpisz
21 stycznia 2016, 21:54
Jeest. :D
Odpisz
13 stycznia 2016, 06:39
Przeczytałem ,,Strono gówna" co ze mną nie tak?
Odpisz
13 stycznia 2016, 15:07
@Macio29: Może jesteś chorym pojebem? :v
Odpisz
13 stycznia 2016, 15:10
@Macio29: "Głodnemu chleb na myśli"
Odpisz
13 stycznia 2016, 21:00
@MasterlukasxD: Głodny głodnego zrozumie.
Odpisz
13 stycznia 2016, 21:42
Głodny głodnemu wypomni.
Odpisz
14 stycznia 2016, 01:30
@MasterW: Głodny głodnemu zagłodzi głód głodnego.
Odpisz
13 stycznia 2016, 21:33
Nie rozumiem
Odpisz
13 stycznia 2016, 15:33
Admin przyjął. Ciekawe, co z tym zrobi... ;)
Odpisz
13 stycznia 2016, 16:03
@sylwon1234: Zwykle ofiary zabijano, więc r*cha póki ciepłe
Odpisz
13 stycznia 2016, 16:07
@FreezyPop: :-):-):-):-):-):-):-)
Odpisz
13 stycznia 2016, 16:08
@FreezyPop: Pierwszy w historii obrazek szarego użytkownika jeja, który trafił do fap-folderu Bożydara. Tyle wygrać.
Odpisz
13 stycznia 2016, 16:59
@sylwon1234: Już się boję
Odpisz
13 stycznia 2016, 16:30
Podziałało
Odpisz
13 stycznia 2016, 15:48
biere
Odpisz
13 stycznia 2016, 15:29
Ofiara przyjęta,ale jedna to za mało. :P
Odpisz
13 stycznia 2016, 15:11
Strona główna przyjęła ofiarę.
Odpisz
13 stycznia 2016, 15:05
przyjęła dar ta strona główna
Odpisz
12 stycznia 2016, 22:05
wyslala mnie tu strona gĺówna.
Najpierw dajcie mi ja do kontroli. Powiem stronie głównej czy sie nadaje.
Odpisz
12 stycznia 2016, 22:06
@Sebzer: Tą pierwszą czy drugą?
Odpisz
12 stycznia 2016, 22:01
ja przyjme i przekaze (͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
12 stycznia 2016, 22:04
@DarthKrooge: Gruba sprawa chuda zdrada.
Odpisz