Jak widać każdy ma jakiś problem...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Przypałowo
Najbardziej realistyczny spośród modów
Frustrujące
Jakby trochę nie fair
Młodzi gniewni
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 1 lutego 2016, 21:04
kt c tłu n pl?
Odpisz
1 lutego 2016, 15:04
To raczej zderzenie jakiegoś południowego obcokrajowca z Polakiem :P
Odpisz
12 stycznia 2016, 20:19
hahhaha moje miasto takie dobre XD dziś to widzialem na fb XD :D
Odpisz
12 stycznia 2016, 20:29
@oskare117: Pozdrawiam :D
Odpisz
31 stycznia 2016, 18:07
@oskare117: @oskare117: Admin przyciął Spotted:Radomsko xd Nie widać :(
Odpisz
31 stycznia 2016, 19:19
@DarkTicTacPL: BO TO ZIEMNIAK A NIE CZŁOWIEK A ZIEMNIAKI NIE MAJA UCZUĆ
Odpisz
31 stycznia 2016, 17:58
Ta cenzura wygląda trochę jak penis ;__;
Odpisz
31 stycznia 2016, 18:01
Odpisz
12 stycznia 2016, 20:02
Odpisz
31 stycznia 2016, 17:29
zgadzam się z Twoja opinia milordzie
Odpisz
31 stycznia 2016, 17:16
A teraz pojawia się pytanie: który jest bardziej szkodliwy?
Odpisz
31 stycznia 2016, 17:10
era to nr rej radomska :D
Odpisz
31 stycznia 2016, 17:04
pobijmy rekord łapek w dół :-)
Odpisz