Dostałem prezent od brata
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nieuczciwa ocena
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Nigdy na to nie wpadną
Niezniszczalne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 czerwca 2020, 15:09
Co to jest?
Odpisz
27 grudnia 2016, 21:45
termit(czy jak to sie pisze)
Odpisz
12 stycznia 2016, 22:39
Czyżby by to było oryginalne etui do Noki 3310
Odpisz
28 stycznia 2016, 17:04
@druid6: Jeśli poczujesz się kiedyś bezużyteczny, pomyśl, że ten typ zrobił etui ochronne no noki 3310
Odpisz
13 maja 2016, 10:06
Ten pokrowiec nie jest aby chronić nokię przed światem, ale aby chronić świat przed nokią 3310 :V
Odpisz
13 maja 2016, 14:33
@ZbyszekZjarany:
Odpisz
13 maja 2016, 10:04
To pokrowiec na nokie 3310, aby chronić świat przed nią :V
Odpisz
Edytowano - 26 marca 2016, 22:37
6666 słów... spawarka( może)
Odpisz
29 stycznia 2016, 20:19
średniowieczny powerbank :-D
Odpisz
28 stycznia 2016, 17:41
Pieprznij Nokią 3310 :v Powinno się rozpaść po chwili :v
Odpisz
29 stycznia 2016, 16:40
@olwia214: Rozpadnie się razem z prezentem.
Odpisz
29 stycznia 2016, 05:33
Nożycami do metalu.
Odpisz
Edytowano - 29 stycznia 2016, 08:57
@DDGKeu: Życze Ci powodzenia w cięciu profila zamkniętego o grubości 1mm+ nożycami. To nie jest arkusz blachy, tu trzeba brać flekse i ciąć po chewtach (spawach).
Odpisz
29 stycznia 2016, 14:55
@Crido: no cóż ewentualnie brać palnik w rękę i trzymać tak długo aż zrobi się dziura. Ale znając życie nic tam nie będzie bo ten prezent to jest właśnie to metalowe pudełko
Odpisz
28 stycznia 2016, 17:04
Sposób unboxalla
pier*olnij to
Odpisz
28 stycznia 2016, 23:38
*kot.
Odpisz
28 stycznia 2016, 23:34
ITS A TRAP!
Odpisz
28 stycznia 2016, 20:23
To najnowszy iPhone.
Odpisz
28 stycznia 2016, 22:06
@kamykPL: Raczej pokrowiec.
Odpisz
28 stycznia 2016, 18:08
No ale po co otwierać? przecież prezent ładny XD
Odpisz
28 stycznia 2016, 17:16
ten obrazek jest już 3 raz ...
Odpisz
28 stycznia 2016, 18:03
@psychopatix: Bo trzeci raz dostał prezent od brata?
Odpisz
28 stycznia 2016, 17:58
Pierwsza zasada rodzeństwa: jeśli brat lub siostra ci coś da nigdy tego nie otwieraj!
Odpisz
28 stycznia 2016, 17:53
Polecam gumówkę.
Odpisz