Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Co za przypadek
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Ostry ten sędzia
Fergus
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 lutego 2016, 15:19
TRAITOR
Odpisz
18 marca 2016, 09:10
@Drago0328: ZNOWU TY????!!!
Odpisz
18 marca 2016, 15:25
@PrawdziwaRey: Jam jest wszędzie młoda damo. A TERAZ WALCZ
Odpisz
18 marca 2016, 17:05
@Drago0328: *wyciąga miecz świetlny* niech wygra najlepszy. A raczej najlepsza, bo ja wygram ;-)
Odpisz
18 marca 2016, 21:38
@PrawdziwaRey: *wyciąga staffsabera* to się okażę młoda panno, przygotuj się na swoje przeznaczenie!
Odpisz
19 marca 2016, 09:52
@Drago0328: Po pierwsze: młoda damo? To ty jesteś staruchem? Po drugie: A jakie jest to przeznaczenie?
Odpisz
19 marca 2016, 09:55
@PrawdziwaRey: Po pierwsze: jestem Zabrakiem, a nie człowiekiem. Nie przeliczysz mych lat na swoje. Po drugie: przeznaczenie jest proste. Zakończysz żywot lub uciekniesz i dalej będziemy się bawić w kotka i myszkę. W końcu i tak cię ktos znajdzie. Ja albo Porządek.
Odpisz
19 marca 2016, 11:23
@Drago0328: Dobra, trzech na jednego, będzie łatwo.
Odpisz
19 marca 2016, 14:23
@PrawdziwaRey: BROŃ SIĘ! *napie*dala staffsaberem*
Odpisz
19 marca 2016, 14:30
@Drago0328: Finn! Chewie! *przybiegają* Strzelamy!!!!!!!!!!!!!!! Cholera! Trafiłam!
Odpisz
19 marca 2016, 19:07
@PrawdziwaRey: Myslisz że to boli? ZARAZ POSMAKUJESZ CIERPIEŃ PRAWDZIWYCH! *odbija strzały z blasterów i zbliża się do was*
Odpisz
19 marca 2016, 19:14
@Drago0328: Chłopaki, spie*dalamy stąd!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpisz
19 marca 2016, 21:27
@PrawdziwaRey: *zatrzymuje cię mocą, a twoich towarzyszy rani rzutem staffsabera*
Odpisz
Edytowano - 19 marca 2016, 21:41
@Drago0328: Cholera!!! *próbuje się ruszyć* dobra! Wydostałam się. Finn! Chewie! *podbiega do nich i zabiera do Sokoła* dobra, lecimy! *Odlatuje z prędkością światła*
Odpisz
20 marca 2016, 09:54
@PrawdziwaRey: *Wsiada do osobistego mysliwca* *goni was i strzela* Cholera... JEST *trafia w silnik*
Odpisz
20 marca 2016, 10:02
@Drago0328: Kurde!!! *jakimś cudem znika z oczu wroga* Dobra, nie dość, że chłopaki ledwo żyją, to jeszcze silnik pada, lecę do Lei...
Odpisz
20 marca 2016, 10:03
@PrawdziwaRey: *dzwoni* Admirale, wysłać flotę imperialną nad te współrzędne. Odczuwam tam wielką moc.
Odpisz
20 marca 2016, 10:13
@Drago0328: * U Lei* Księż... znaczy generale. Moi przyjaciele są ranni, a statek uszkodzony... liczę na waszą pomoc
Odpisz
20 marca 2016, 10:14
@PrawdziwaRey: *zakłócamy u was komunikację i nadajemy komunikat* Tu flota imperialna, jesli chcecie przeżyć poddajcie się i rzuccie broń. Powtarzam poddajcie się!
Odpisz
20 marca 2016, 10:33
@Drago0328: *Leia mówi* bo jak nie, to co się stanie?
Odpisz
20 marca 2016, 11:28
@PrawdziwaRey: *Rey mówi do Lei* Nie przeżyjemy...
Odpisz
20 marca 2016, 15:14
@PrawdziwaRey: KONIEC TEGO DOBREGO RZUCAJCIE BROŃ ALBO WPARUJEMY WAM TAM SIŁĄ!
Odpisz
20 marca 2016, 17:33
@Drago0328: *wszyscy rzucają broń* ok, ok...
Odpisz
23 marca 2016, 21:59
@PrawdziwaRey: *Późno napisane bo się dopiero skapnąłem że zrobiłem osobny komentarz a nie odpisałem :>* *wchodzą szturmowcy i ja z moją switą młodych Sithów* hehe teraz was mamy! Szturmowcy zabrać im broń i przeszukać bazę! Ja sobie pogadam z tymi małymi bohaterami... Uczniu! Przyprowadź mi tu tę niewiastę *wskazuje palcem na Rey*
Odpisz
Edytowano - 24 marca 2016, 12:27
@Drago0328: ...
Odpisz
16 lipca 2018, 21:43
@PrawdziwaRey: tl;dr
Odpisz
23 czerwca 2017, 21:45
TRAITOR!
Odpisz
12 kwietnia 2016, 19:02
je**ny zdrajce, niech się poci jak świnia, NIECH GINIE
Odpisz
20 marca 2016, 20:09
*wchodzą szturmowcy i ja z moją switą młodych Sithów* hehe teraz was mamy! Szturmowcy zabrać im broń i przeszukać bazę! Ja sobie pogadam z tymi małymi bohaterami... Uczniu! Przyprowadź mi tu tę niewiastę *wskazuje palcem na Rey*
Odpisz
24 marca 2016, 12:28
@Drago0328: Nosz kur*a *próbuje wyrwać się z rąk ucznia* czego ode mnie chcesz?!?
Odpisz
Edytowano - 24 marca 2016, 12:40
@PrawdziwaRey: Teraz sobie porozmawiamy... Gdzie jest Luke Skywalker? Mów jesli ci życie miłe. A żeby ci ułatwić rozmowę pokażę ci cos. Tej! Szturmowiec dawaj blaster i tego Rebelianta. *Celuje w głowę Rebelianta i strzela*. MOŻE TERAZ COS POWIESZ? Im dłużej wzlekasz z rozmową tym więcej ich pozabijam. Jesli nie martwisz się o siebie to popatrz na tych biednych Rebeliantów...
Odpisz
24 marca 2016, 19:18
@PrawdziwaRey: Odpowiadaj! Nie? Szturmowcy ustawić 10 scierw rebelianckich i rozstrzelać!
Odpisz
25 marca 2016, 10:48
@Drago0328: Dobra, powiem. Jest na swojej wyspie. Gdy chciałam go zabrać, on się nie zgodził. ALE PAMIĘTAJ! Jeżeli go nie będzie, to znaczy, że jest w urzędzie.
Odpisz
25 marca 2016, 10:48
@Drago0328: NIE!
Odpisz
Edytowano - 25 marca 2016, 10:50
@PrawdziwaRey: Dzięki za informację. Szturmowcy, zabić wszystkich oprócz oficerów, jedi i tych podobnych! Jestes bardziej naiwna niż sądziłem... *wsiada w statek i odlatuje i podchodzą do ciebie szturmowcy...*
Odpisz
Edytowano - 25 marca 2016, 10:52
@Drago0328: *bije szturmowców i strzela do nich z broni, której nie rzuciła* Jasna cholera! Dobra, zabici! *Dzwoni do Luke'a* Lecimy po Ciebie!
Odpisz
25 marca 2016, 10:55
@PrawdziwaRey: Oh... Co za szkoda, wyzwoliła się... dobra... ESKADRA ZA MNĄ! Dogonimy ją szybko.
Odpisz
25 marca 2016, 10:57
@Drago0328: *na wyspie* Luke, wsiadaj szybko! Dobra, lecimy! *U Lei* Generale, zabraliśmy Luke'a, jest bezpieczny. Jak z Finnem?
Odpisz
25 marca 2016, 10:59
@PrawdziwaRey: *wbija na częstotliwosć radiową i przesyła komunikat* Jesli życie wam miłe oddajcie Skywalkera! Wiemy gdzie macie bazy! Wysyłamy tam floty imperialne!
Odpisz
25 marca 2016, 11:02
@Drago0328: Znowu?!? Jaka oryginalność! Luke! Lecimy gdzieś indziej!
Odpisz
25 marca 2016, 11:04
@PrawdziwaRey: Ostrzegałem... tym razem wchodzimy na całej pecie. Nikogo nie zostawimy żywego.
Odpisz
25 marca 2016, 11:05
@Drago0328: Uwaga! Wszyscy do swoich statków! Leia! Zapraszam do Sokoła! A teraz lecicie za mną!
Odpisz
25 marca 2016, 11:11
@PrawdziwaRey: Admirale! Przyciągnąć Sokoła polem siłowym! Przekazać też aby włączyć studnię grawitacyjną. Nie będą mogli zrobić skoku w nadprzestrzeń! *Sokół przyciągnięty* Dobra, wchodzę tam ja i moi uczniowie w liczbie 4. Flota daleko wam nie ucieknie, róbcie co chcecie z nią. Najlepiej rozwalcie.
Odpisz
25 marca 2016, 11:12
@Drago0328: Szybko, wchodzimy do tej dziury co ja i Finn przed Hanem!
Odpisz
25 marca 2016, 11:15
@PrawdziwaRey: Cholera! Wyparowali? Niemożliwe! Uczniowie szukajcie dalej,a ja użyję mocy i wyczuję Luke i Rey............ O o o o! Tak, a więc tu jestes... *sarkazmem* Och chyba ich tu nie ma.... Może chodźmy i wróćmy na statek... hehe...
Odpisz
25 marca 2016, 11:20
@Drago0328: *po wyjściu wrogów* Dobra, powoli wychodzimy. Pomóżcie mi wynieść Finna. Ja go popilnuję, bo nadal jest nieprzytomny i ranny. Chewie, poprowadź statek.
Odpisz
25 marca 2016, 11:25
@PrawdziwaRey: HAHA! WIedziałem że tam jestescie! Teraz mi już nie uciekniecie! Dawajcie Luke! Albo nie lepiej będzie jak sam sobie go wezmę... kto pierwszy chce się bić?
Odpisz
25 marca 2016, 11:29
@Drago0328: Ja! Leia, pilnuj Finna i Luke'a. Chewie, Schrońcie się na innej planecie. Gdy załatwię tego knypka zadzwonię. No to dawaj!
Odpisz
25 marca 2016, 11:30
@PrawdziwaRey: *odpala staffsabera* Przygotuj się na swoje przeznaczenie. *atakuje*
Odpisz
25 marca 2016, 11:38
@Drago0328: *Robi unik* Uff...*atakuje bronią od Hana* Cholera! Trafiłam! Ale dosyć słabo...
Odpisz
25 marca 2016, 11:40
@PrawdziwaRey: Cholera...... Niech cię szlag! *pada na ziemię* Jasny gwint! Uczniowie do ataku!
Odpisz
25 marca 2016, 11:44
@Drago0328: Tak! A jednak zadziałało! *póki uczniowie jeszcze nie dobiegli, wyciąga miecz świetlny i atakuje wroga* To twój koniec. Za wszystkich Jedi! *wbija miecz w wroga* Teraz wy! *Zabija wszystkich uczniów*dobra,*dzwoni do Chewbacci* Przylećcie po mnie. Mamy ich z głowy!
Odpisz
25 marca 2016, 11:59
@PrawdziwaRey: *ostatnim tchem* Słyszałas kiedys o Darthcie Plaguisie? Potrafił tworzyć mocą... życie.. Szkoda, że jestem potężniejszy od każdego i potrafię o wiele więcej... Ale... nie zamierzam teraz walczyć... uciekaj póki możesz....
Odpisz
Edytowano - 5 lutego 2016, 13:26
Właśnie sobie coś uświadomiłem.
Pierwsza misja pierwszego czarnego w gta: kradzież roweru.
Pierwsza misja drugiego czarnego w gta: kradzież auta.
Pierwsza poważna akcja pierwszego czarnego głównego bohatera w gwiezdnych wojnach: ukraść myśliwiec.
Odpisz
18 marca 2016, 09:12
Przypadek? Nie sądzę xD
Odpisz
7 lutego 2016, 19:51
TRAITOR!
Odpisz
6 lutego 2016, 09:50
A wiecie, jak ja się pociłam?
Odpisz
13 stycznia 2016, 13:03
Abu Dabia? Nermala spotkał?
Odpisz
13 stycznia 2016, 13:39
Pewnie mu powiedział że jest tam przez kota nienawidzącego poniedziałków.
Odpisz
13 stycznia 2016, 16:29
*Abu Dabi. Ta nazwa się nie odmienia :).
Odpisz
5 lutego 2016, 17:06
@Woj2000: *Abu Dhabi B|
Odpisz
5 lutego 2016, 17:05
Łał, nie wiedziałem, że na pustyni jest gorąco :0
Odpisz
16 marca 2016, 07:39
@Janusz_Przewodnik: Ty taki przewodnik, że nie wiedziałeś o takiej rzeczy xD?
Odpisz
17 marca 2016, 21:00
@PrawdziwaRey: W INTERNETACH NIE MA PUSTYNI
:0))
Odpisz
17 marca 2016, 21:31
@Janusz_Przewodnik: Aaaa...
Odpisz
5 lutego 2016, 15:23
TRAITOR!
Odpisz
13 stycznia 2016, 15:02
Sorry, musiałem
Odpisz
5 lutego 2016, 11:03
@Kambot: ?
Odpisz
5 lutego 2016, 11:38
@Kambot: 4k full hd
Odpisz
5 lutego 2016, 12:55
to sobie to kurczę powiększ ;v
Odpisz
5 lutego 2016, 13:20
@Kambot: Apka.
Odpisz
13 stycznia 2016, 16:08
Wytłumacz ktoś...
Odpisz
5 lutego 2016, 11:26
@SophieeLol: Koleś grał kogoś filmie a obrazek informuje że nie musiał specjalnie biegać żeby być spoconym bo było cholernie gorąco...
Odpisz
5 lutego 2016, 14:15
@MrStick: Dziękuję
Odpisz
5 lutego 2016, 14:15
@MrStick: Dziękuję
Odpisz
16 stycznia 2016, 18:20
Bo to czarny!
Odpisz
5 lutego 2016, 13:23
@Ziemniak_Illuminati: To zdrajca.
Odpisz
5 lutego 2016, 15:14
I taki tytuł: "Gdy zapomniałeś skasować historię swojej przeglądarki"
Odpisz
13 stycznia 2016, 15:09
Ciekawe kto go tam wysłał.
Odpisz