Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tymi się chodzi
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Pilne
Co za przypadek
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Jakby trochę nie fair
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 stycznia 2018, 21:55
mój kolega to ma ale strasznie słabo oświetla
Odpisz
30 października 2016, 21:54
Odpisz
16 stycznia 2016, 23:56
Lampa transformers! To jedyny powód dla którego ją kupiłem. .. nie polecam bo strasznie słabo oświetla pokój. ..
Odpisz
31 marca 2016, 09:44
@torasek: to kup lepszą żarówkę
Odpisz
Edytowano - 31 marca 2016, 09:44
@torasek: proste? proste!
Odpisz
31 marca 2016, 13:49
@KrolZiemniokow: To nie takie łatwe. .. Żarówka jest strasznie mocna, ale lampa ją zasłania.
Odpisz
23 marca 2016, 21:20
widziałąm w ikei
byłą jeszcze taka zielona i szara w środku
Odpisz
17 stycznia 2016, 11:48
Poproszę w wersji Gwiazdy Śmierci !
Odpisz
13 stycznia 2016, 19:02
Gdzie to można kupić ?
Odpisz
Edytowano - 13 stycznia 2016, 19:31
@Shadow_blade: IKEA. Jest też w wersji białej :)
A przy okazji można zjeść hot-dogi!
Odpisz
13 stycznia 2016, 19:55
@mrkhrova: Dzięki stary masz strzałkę w górę za fatygę .
Odpisz
16 stycznia 2016, 19:06
@mrkhrova: jest też w wersji zielonej i mam taką
Odpisz
16 stycznia 2016, 19:57
@Shadow_blade: Może być w środku zielona, pomarańczowa, miedziana (połysk) lub srebrna (połysk), z czego zwykłe są za +/- 150zł, a błyszczące za +/- 230zł ;)
Odpisz
17 stycznia 2016, 00:22
@mrkhrova: Hotdogi z ikei <33
Smak raju <3
Odpisz
17 stycznia 2016, 09:21
@CEzikMaj: Z Ikei hot-dogi są dobre. A z Orlenu okropne.
Odpisz
17 stycznia 2016, 10:59
@mrkhrova: mam taką
Odpisz
17 stycznia 2016, 08:10
czyżby GLAdOS?
Odpisz
17 stycznia 2016, 07:58
Trochę niepraktyczne
Odpisz
16 stycznia 2016, 23:53
Mój tata chciał czekać aż stanieje... Codziennie przechodził i opłakiwał, aż w końcu! Postanowił z samochodu wrócić i ją kupić! Była 1 sztuka, nie ten kolor, z wystawy, zepsuta. Wrócił w opłakiwalnym stanie, a w dodatku z łzami w oczach...
Odpisz
16 stycznia 2016, 23:35
Yo jest w IKEA'I
Odpisz
16 stycznia 2016, 22:46
IKEA XDDD
Odpisz
16 stycznia 2016, 22:36
IKEA.
Odpisz
16 stycznia 2016, 20:15
w Ikea takie widziałem
Odpisz
16 stycznia 2016, 22:34
@pieszel101: jo tysz
Odpisz
Edytowano - 16 stycznia 2016, 20:41
I tak łub z lasera! I planeta poszła w pi**u.
Odpisz
Edytowano - 16 stycznia 2016, 20:22
Mam taką hehe
Odpisz
Edytowano - 17 stycznia 2016, 00:37
Co my tu mamy... chwalenie się statami. Mandat w wysokości 200 jejolarów płatny do 30.01.2016.
Odpisz
4 lutego 2016, 21:51
@mrkhrova: i co zapłacił?
Odpisz
4 lutego 2016, 22:12
@XxFINEZJAxX: Tak.
Odpisz