Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Totalnie
Co to takiego?
Jakby trochę nie fair
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 stycznia 2016, 23:10
W przyszłości to będzie w jednej kości. Nie czuję jak rymuję.
Odpisz
7 maja 2021, 07:37
@Mondeo1994: no i masz rację
Odpisz
28 października 2025, 19:05
@Mondeo1994: W jednej jedna czwarta
Odpisz
7 maja 2021, 07:36
Dziś może się składać z 2 kości
Odpisz
24 marca 2021, 12:10
Raczej wyglądało. Pozdro z losowych.
Odpisz
14 stycznia 2016, 22:23
orgazm
Odpisz
15 stycznia 2016, 07:45
@xXx_SmasherPL_xXx: rak
Odpisz
15 stycznia 2016, 15:20
@LiliPlQ: hiv
Odpisz
13 kwietnia 2017, 15:57
@PolskiRusek: aids
Odpisz
13 kwietnia 2017, 16:11
@rafal603: hdmi
Odpisz
13 kwietnia 2017, 16:46
@PolskiRusek: LCD
Odpisz
13 kwietnia 2017, 17:01
@rafal603: DVG
Odpisz
13 kwietnia 2017, 18:07
@PolskiRusek: blue-ray
Odpisz
11 listopada 2018, 16:29
@rafal603: VHS
Odpisz
7 października 2018, 12:11
Nie można by było po prostu dać 4x32gb?
Odpisz
16 czerwca 2017, 22:08
whoa
Odpisz
14 stycznia 2016, 18:46
można dać do płyty głównej 4 płytki RAMu po 32 gb ;_; ale jak kto lubi.
Odpisz
25 lipca 2016, 15:46
Lub nawet jedną
Odpisz
15 stycznia 2016, 22:15
Ten uczuć gdy masz 1 Gb ramu : /
Odpisz
22 stycznia 2016, 20:07
@messi16: Ja 2.3 duo core 2GB ramu i zintegrowana karta.
Odpisz
22 stycznia 2016, 20:22
Razem masz 4.6Ghz i 2Gb. Ja mam 3.2GHZ 1Gb ramu i zintegrowana karta 128mb na ktorej nie żadna gra na fulu.
Odpisz
22 stycznia 2016, 21:17
@messi16: Mi Half-Life 2 na średnich muli.
Odpisz
23 stycznia 2016, 21:17
Mi HL 2 nie pójdzie, a hl1 na średnich leci jakoś
Odpisz
14 stycznia 2016, 23:01
na allegro widziałem 128gb ramu w 8 kosciach na ddr8 a tu jest z 40 kości ...
Odpisz
16 stycznia 2016, 01:19
@dydol98: na ddr4*
Odpisz
14 stycznia 2016, 18:42
Ten uczuć gdy inni mają 128 GB RAMu, a ty masz marne 100 GB HDD
Odpisz
14 stycznia 2016, 19:11
@the21gryzon: ja mam 4...
Odpisz
14 stycznia 2016, 21:10
@rosyn: Ja mam 3 :/
Odpisz
15 stycznia 2016, 15:21
Ja mam 8 ^^
Odpisz
14 stycznia 2016, 23:32
Nie prawda. Może być w 16 kościach po 8 GB.
Odpisz
15 stycznia 2016, 15:10
@CEzikMaj: Albo w 8 po 16 GB ;)
ale tak serio to kwestia prędkości bo jak masz więcej kości o słabej prędkości to mogą one działać lepiej niż jedna lub dwie szybsze ;)
Odpisz
14 stycznia 2016, 19:55
gib gib
Odpisz
15 stycznia 2016, 06:14
@Valut_Girl: ram ram
Odpisz
14 stycznia 2016, 23:46
I po cholere tyle tego, aktualnie mamy jedną kość RAM która ma 256 GB, future is now bitches
Odpisz
14 stycznia 2016, 21:31
W laptopie raczej się nie zmieści :/
Odpisz
Edytowano - 14 stycznia 2016, 18:26
A na co to komu a poco to ? 16 gb wystarczy do wiesia 3 i gta V
Odpisz
14 stycznia 2016, 18:34
@tu_2000: No wiesz, z tym to możesz pozwolić sobie na co tylko chcesz, nawet w Wieśku 4, czy GTA VI nie będziesz miał lagów
Odpisz
14 stycznia 2016, 18:43
@tu_2000: Tyle Ramu potrzeba jak chcesz mieć serwerownie.
Odpisz
14 stycznia 2016, 18:44
@tu_2000: Ja w gta V grałem na 4 gb ramu...
Odpisz
14 stycznia 2016, 19:10
@wiking101: 1 fps czy 30 ?
Odpisz
14 stycznia 2016, 19:57
@tu_2000: Do zastosowań profesjonalnych. A wchodząc na wyższą informatykę, można połowę przeznaczyć na utworzenie z nich dysku - jest o wiele szybszy od ssd, jednak wymaga współpracy z prawdziwym dyskiem, bo nie ma technologicznej możliwości trzymać na tym danych po odłączeniu od zasilania.
Odpisz
14 stycznia 2016, 20:01
@wiking101: Serwerownia to jest dużyyy serwer...
Odpisz
14 stycznia 2016, 20:02
@tu_2000: Do edycji zdjęć potrzeba czasem nawet 20 gb ram
Odpisz
14 stycznia 2016, 20:14
@tu_2000: Nie grałem online, na niskich chodziło płynnie
Odpisz
14 stycznia 2016, 21:05
@wiking101: A to przepraszam myślałem ze online też
Odpisz