Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

14 stycznia 2016, 02:25

Jeżeli ktoś chciałby obrazek bez napisu to proszę:

Avatar kawtkawt

21 stycznia 2016, 19:12

dziękuję ^^

Avatar
Konto usunięte

22 stycznia 2016, 00:45

@kawtkawt: Nie ma za co. :V

Avatar Olimpia1233

22 stycznia 2016, 08:31

xD

Avatar
Konto usunięte

22 stycznia 2016, 16:06

@Olimpia1233: Ciekawy komentarz.

Avatar Olimpia1233

22 stycznia 2016, 18:14

Wiem ! xD 😊

Avatar ALKATRAZ

21 stycznia 2016, 19:57

deem robi świetne przeróbki o star treku

Avatar AndrzejWspanialy

22 stycznia 2016, 16:30

@ALKATRAZ: To prawda

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 14 stycznia 2016, 07:08

Ciekawostka z życia dziecka:
Jak byłem małym gówniarzem (teraz jestem dużym) to wpierw się dowiedziałem co to znaczy stalkować. A gdy później usłyszałem o grze "S.T.A.L.K.E.R." myślałem, że będziemy ludzi stalkować ;-; a nie gra postapo :D

Avatar
Konto usunięte

21 stycznia 2016, 19:55

czyli teraz jesteś dużym gowniarzem? .-.

Avatar
Konto usunięte

21 stycznia 2016, 21:40

No 1.72 m wzrostu, więc czy ja wiem, czy duży? :/

Avatar
Konto usunięte

21 stycznia 2016, 22:11

180 m...mam 12 lat...a ty?

Avatar
Konto usunięte

21 stycznia 2016, 22:23

180 metrów? wysoki jesteś!

Avatar
Konto usunięte

21 stycznia 2016, 22:25

dziękuje....chyba

Avatar
Konto usunięte

21 stycznia 2016, 22:53

15 ;-;

Avatar
Konto usunięte

21 stycznia 2016, 22:58

Mam mniej więcej tyle samo wzrostu.

Avatar
Konto usunięte

22 stycznia 2016, 09:52

Łączmy się!

Avatar
Konto usunięte

21 stycznia 2016, 19:10

Prawdziwe w luj.

Avatar UkradliMiNick

Edytowano - 13 stycznia 2016, 22:09

*tego nie ma*

Avatar kamykPL

13 stycznia 2016, 22:14

@UkradliMiNick: Owszem jest.

Avatar
Konto usunięte

13 stycznia 2016, 23:56

@kamykPL: Jesteś GN?

Avatar kamykPL

14 stycznia 2016, 08:02

Tak.

Avatar FreezyPop

14 stycznia 2016, 10:21

@UkradliMiNick: Witam tegoniema, jestem FreezyPop

Avatar
Konto usunięte

13 stycznia 2016, 22:10

"Kochasz"... Złe słowo użyte. Powinno być wpadasz w obsesję na punkcie tej osoby itp.

Avatar amekninja555

Edytowano - 13 stycznia 2016, 23:38

"Wpadać w obsesję" to zbyt mocne określenie. Raczej "podkochujesz".

Avatar
Konto usunięte

13 stycznia 2016, 22:17

Ooo jjaaa! Stoo grooszy!

Avatar Lordu

13 stycznia 2016, 23:10

szkoda że nie 1zł

Avatar
Konto usunięte

13 stycznia 2016, 22:46

Było.

Avatar fankashehulk

13 stycznia 2016, 22:16

Było.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Były nóżki, nie ma nóżek

Fergus

Trzeba brać osobną torbę

Frustrujące

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Nie są aż takie pyszne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka